رکورد شکایت مردمی از تخلفات سرویس های ارزش افزوده

رکورد شکایت مردمی از تخلفات سرویس های ارزش افزوده اخبار ایران و جهان

وزیر ارتباطات در پستی اعلام کرد که تعداد شکایات از تخلفات سرویس های ارزش افزوده به میزان یک میلیون و دویست هزار نفر رسیده است

چندی پیش محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات طی پیامی از مردم ایران خواست با ارسال یک کد دستوری از میزان کلاهبرداری سرویس های ارزش افزوده از آنها خبردار شوند. بعد از این ماجرا ایشان پیام دیگری منتشر کردند و به مردم گفتند که از این تخلفات با ارسال یک پیامک شکایت کنند. حال تعداد این شکایات به قدری زیاد شده که از مرز یک میلیون در یک هفته گذشته است. در ادامه جزئیات شکایات مردمی از تخلفات سرویس های ارزش افزوده را می بینید.

شکایت از تخلفات سرویس های ارزش افزوده

محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات از ثبت بیش از یک میلیون شکایت مردمی درباره تخلفات
شرکت‌های خدمات ارزش افزوده خبر داد و آن را رکوردشکنی توصیف کرد.

آذری جهرمی نوشت:

شکایات از سرویس های ارزش افزوده

جزئیات بیشتر درباره تخلفات شرکت‌های خدمات ارزش افزوده

شاید کسی فکرش را هم نمی‌کرد که ماجرای سرویس‌های ارزش افزوده به بزرگترین پرونده قضائی کشور از نظر تعداد شاکیان بدل شود. سید جمال هادیان طبایی رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات میزان شکایت‌های ثبت شده در پرونده “وس” را بیش از یک میلیون نفر تا لحظه نگارش این خبر اعلام کرده است و البته به نظر می‌رسد با توجه به فراگیر شدن کد دستوری اعلامی، این روند افزایشی همچنان ادامه یابد. وزیر ارتباطات هم اعلام کرده که پرونده شکایات را به زودی به قوه قضائیه ارجاع می‌دهد.

وزیر ارتباطات طی روز‌های گذشته کد دستوری ستاره ۸۰۰ ستاره ۶ مربع را برای استعلام میزان پرداخت مشترکین به سرویس‌های ارزش افزوده معرفی کرد و در پی آن سامانه ۸۰۰۷ نیز برای ثبت شکایات مشترکین در دسترس قرار گرفت. این کد دستوری به سرعت میان مردم فراگیر شد، به شکلی که چند روز پس از معرفی آن ها، آذری جهرمی اعلام کرد که تاکنون سه میلیون و ۵۰۰ هزار نفر از این سامانه استعلام کرده اند و نزدیک به ۵۰۰ هزار شکایت نیز از استان‌های مختلف برای خدمات ارزش افزوده ثبت شده است.

وزیر ارتباطات در مورد سرنوشت این شکایت‌ها می‌گوید: “طبیعتاً ما این شکایت‌ها را پیگیری می‌کنیم
که به سرانجام برسانیم و تلاش می‌کنیم بعد از ارجاع این پرونده‌ها به دستگاه قضایی و صدور
احکام لازم، منابعی که از جیب مردم رفته را بازگردانیم. ”

تابناک و فرارو

تاریخ بروزرسانی : 2019-11-13 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi