سوخت مصرفی خودروهای اصفهان تغییر می‌کند

سوخت مصرفی خودروهای اصفهان تغییر می‌کنداخبار

سوخت مصرفی خودروهای اصفهان تغییر می‌کندReviewed by Test on Dec 14Rating: ذاکراصفهانی تصریح کرد: اقدام برخی از نمایندگان استان برای غربی و شرقی کردن استان، مربوط به حوزه اجرا و مدیریت نیست اما تمام توجه به رفع ضعف و کاستی‌ها در تمام مناطق محروم چه در غرب، شرق، شمال و جنوب بوده است. استاندار اصفهان […]

سوخت مصرفي خودروهاي اصفهان تغيير مي‌كندReviewed by Test on Dec 14Rating:

ذاکراصفهانی تصریح کرد: اقدام برخی از نمایندگان استان برای غربی و شرقی کردن استان، مربوط به حوزه اجرا و مدیریت نیست اما تمام توجه به رفع ضعف و کاستی‌ها در تمام مناطق محروم چه در غرب، شرق، شمال و جنوب بوده است.
استاندار اصفهان گفت: برای کاهش آلودگی هوا سوخت مصرفی خودروهای استان اصفهان تغییر می‌کند.

به گزارش فارس، علیرضا ذاکر اصفهانی امروز در هشتمین جلسه شورای عشایری استان اصفهان با بیان اینکه عشایر ذخایر انقلاب اسلامی هستند، اظهار داشت: آنچه که در جلسه امروز عشایر استان اصفهان مورد بررسی قرار گرفت، مد نظر مدیریت استان نیز قرار دارد و وضعیت به گونه‌ای نیست که مدیریت استان نسبت به این مشکلات آگاهی نداشته باشد.

وی ادامه داد: آنچه که به عنوان تقسیم شدن استان اصفهان به دو بخش غربی و شرقی مطرح شد، مورد اعتقاد مدیریت استان نیست و بر اساس گفتمان عدالت‌محوری دولت منطقه‌ای که استحقاق پرداخت بیشتر را داشته باشد باید مورد توجه بیشتر نیز قرار گیرد.

استاندار اصفهان افزود: عدالت به معنای مساوات نیست و تمام تلاش استانداری اصفهان بر این است که مناطق کمتر برخوردار زیر پوشش و کمک‌های مدیریتی قرار گیرند.

وی با بیان اینکه اگر شهرستان فریدونشهر دارای شرایط خوبی از نظر اشتغال بود دیگر مهاجرت از این شهرستان به محله‌های محروم زینبیه و دارک انجام نمی‌شد، گفت: ایجاد محیط امن و معیشت خوب تلاش مدیریت استان بوده است.

ذاکراصفهانی تصریح کرد: اقدام برخی از نمایندگان استان برای غربی و شرقی کردن استان، مربوط به حوزه اجرا و مدیریت نیست اما تمام توجه به رفع ضعف و کاستی‌ها در تمام مناطق محروم چه در غرب، شرق، شمال و جنوب بوده است.

وی ادامه داد: در راستای اجرای طرح صنعت پاک در استان اصفهان در آینده سوخت خودورهای اصفهان به فرآورده‌هایی مانند اتانول که دارای اثرات منفی زیست‌محیطی کمتری است، تبدیل می‌شود.

استاندار اصفهان افزود: شرکت‌های خوب سرمایه‌گذاری برای سرمایه‌گذاری در مناطق محروم استان اصفهان وارد شده‌اند و در کنار این مسئله نگرانی و چالش‌های استان را می‌شناسیم و باید در این مورد تنها تدبیر کرد.

وی اظهار داشت: اسکان و ساماندهی عشایر در استان اصفهان مورد تاکید جدی مدیریت استان است و در صورتی که به وضعیت معیشتی عشایر رسیدگی نشود این قومیت کاهش می‌یابد و به ناچار در آینده شاهد مفهومی به نام عشایر نیستیم.

ذاکر اصفهانی تصریح کرد: در قدم نخست برای حفظ عشایر باید تاریخ و فرهنگ این قوم حفظ شود و به صنایع دستی این قوم که از جذابیت بالایی نیز برخوردار است، نیز توجه بیشتری داشته باشیم.

وی اضافه کرد: سوادآموزی در بین عشایر استان اصفهان از دیگر اولویت‌های عشایر است که راه‌اندازی دفتر آموزش و پرورش عشایر استان اصفهان با توجه به ایراداتی که از نظر تشکیلاتی به آن وارد است، با ساز و کارهای دیگری که در جلسه برای رفع آن مطرح شد، مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: در صورتی که اعتباری در این زمینه اختصاص یابد، با رعایت عدالت، در بخش عشایر توزیع می‌شود.

تاریخ بروزرسانی : 2010-12-14 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو