زن باردار توسط پلیس آمریکا سقط جنین شد!/عکس

زن باردار توسط پلیس آمریکا سقط جنین شد!/عکساخبار

زن باردار توسط پلیس آمریکا سقط جنین شد!/عکسReviewed by Test on Nov 29Rating: پلیس آمریکا در واکنش به سقط شدن جنین «جنیفر فاکس» زن بارداری که در طول تظاهرات اشغال سیاتل مورد حمله فیزیکی و لگد نیروهای پلیس قرار گرفته بود، به وی اتهام داشتن سوء پیشینه و عدم تعادل روانی زد.براساس گزارش گاردین، این […]

زن باردار توسط پلیس آمریکا سقط جنین شد!/عکسReviewed by Test on Nov 29Rating:

پلیس آمریکا در واکنش به سقط شدن جنین «جنیفر فاکس» زن بارداری که در طول تظاهرات اشغال سیاتل مورد حمله فیزیکی و لگد نیروهای پلیس قرار گرفته بود، به وی اتهام داشتن سوء پیشینه و عدم تعادل روانی زد.
براساس گزارش گاردین، این زن که دو هفته پیش، در جریان تظاهرات ایالت سیاتل بوسیله اسپری فلفلی و همچنین لگد یکی از نیروهای پلیس مورد حمله قرار گرفت و جنین دو ماهه خود را از دست داد، تصمیم گرفت به خاطر این موضوع از پلیس شکایت کند.
پلیس سیاتل به جای دلجویی از زن داغدار، تصمیم گرفته است با ایراد اتهاماتی به وی، جنیفر را دروغگو، معتاد و دارای عدم تعادل روانی نشان دهد تا از این طریق، کشته شدن جنین دوماهه وی را بی‌اهمیت نشان دهد.

آنچه در گزارش پلیس به آن اشاره شده، تحت بازجویی قرار گرفتن جنیفر توسط پلیس طی ماه‌های اخیر است که نکته قابل توجه اینجاست که وی به خاطر اتهام خود، محکوم نشده اما پلیس به این بازجویی استناد حقوقی کرده است.
استناد پلیس در مورد سوءپیشینه داشتن جنیفر، به اظهارات زنی مربوط است که نسبت به رفتار «جنیفر فاکس» اظهار نگرانی می‌کرده است. بر اساس گزارش اداره پلیس سیاتل در ۲۳ اگوست امسال، فاکس مربی شنا بوده است و بنا بوده که دختر آن زن را آموزش شنا دهد. اظهارات زن حاکی از این است که از نحوه آموزش «فاکس» راضی نبوده و به همین خاطر، از پلیس خواسته در محل حضور یابد!
گفته می‌شود که پس از اقدامات «جنیفر فاکس» برای شکایت از پلیس، پلیس در تلاش است صحبت‌ها و اظهارات وی را متناقض نشان دهد. به عنوان مثال، پلیس تلاش کرده کشته شدن جنین این زن باردار توسط ضربه نیروهای پلیس را اینطور فرافکنی کند که جنیفر در شلوغی‌های روز تظاهرات مدعی بوده که دو ماهه باردار است اما در جریان اعلام سقط شدن جنین، عنوان کرده که سه ماهه باردار بوده است.

منبع: jahanews.com

تاریخ بروزرسانی : 2011-11-29 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو