رقص جاستین بیبر و سلنا گومز بعد از جدایی +عکس

رقص جاستین بیبر و سلنا گومز بعد از جدایی +عکساخبار

رقص جاستین بیبر و سلنا گومز بعد از جدایی +عکسReviewed by on Mar 14Rating: جاستین بیبر که بعد از کنسرت روز یکشنبه با سلنا گومز روابطش را شروع کرد. در یک ویدئو که ازین دو تن منتشر و بعد بسرعت حذف شد رقص این دونفر در جلوی آینه  دیده میشود.بعد از مدت ها جدایی جاستین بیبر دوباره […]

رقص جاستین بیبر و سلنا گومز بعد از جدایی +عکسReviewed by on Mar 14Rating:

جاستین بیبر که بعد از کنسرت روز یکشنبه با سلنا گومز روابطش را شروع کرد. در یک ویدئو که ازین دو تن منتشر و بعد بسرعت حذف شد رقص این دونفر در جلوی آینه  دیده میشود.بعد از مدت ها جدایی جاستین بیبر دوباره تایید کرده است دیروز در کلاس رقصی شرکت کرد که استادش سلنا گومز بود.او که در این کلاس در حال اموزش رقص از سلنا گومز است بلافاصله بعد از کلاس به اینستاگرام رفته و عکس های این کلاس را در اختیار همه گذاشت.
 
به نظر می رسد هیچ کس نمی تواند این دو از هم دور نگه دارید

جاستین بیبر ۲۰ ساله و سلنا گومز ۲۱ ساله که با هم روابط بسیار خوبی داشتند ناگهانی ارتباط خود را قطع کردند و به دشمن خونین هم تبدیل شدند و دیروز هم دوباره به صورت ناگهانی عشق یکدیگر شدند.شاید این کارها بیشتر به علت سن کم ان ها و عدم تکمیل بلوغ در ان ها باشد.جاستین بیبر هم اکنون از نظر حقوقی مشکلات بسیار زیادی دارد که شاید حتی به اخراج او از ایالت متحده آمریکا منجر شود.

سلبریتی

تاریخ بروزرسانی : 2014-03-14 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو