رحیمی> همه‌ی ما تا ۲ سال آینده صاحب خانه می‌شویم

رحیمی> همه‌ی ما تا ۲ سال آینده صاحب خانه می‌شویم

آخرین نیوز: معاون اول رئیس‌جمهور گفت: سال آینده در ۱۸ استان کشور مسکن‌دار شدن تمام اهالی آن استان‌ها را جشن می‌گیریم و سال بعد از آن مسکن‌دار شدن تمام ایرانیان را جشن خواهیم گرفت. به گزارش فارس، محمدرضا رحیمی امروز در همایش رؤسای دفاتر نمایندگی‌های داخل و خارج خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران با اشاره به […]

آخرین نیوز: معاون اول رئیس‌جمهور گفت: سال آینده در ۱۸ استان کشور مسکن‌دار شدن تمام اهالی آن استان‌ها را جشن می‌گیریم و سال بعد از آن مسکن‌دار شدن تمام ایرانیان را جشن خواهیم گرفت.

به گزارش فارس، محمدرضا رحیمی امروز در همایش رؤسای دفاتر نمایندگی‌های داخل و خارج خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران با اشاره به سختی‌های عرصه خبر و اطلاع‌رسانی اظهار داشت: محیط خبری امروز جهان، محیطی صهیونیستی است و خبرگزاری‌های مهم جهان در دست آلوده‌ترین و بدترین مردم جهان است.

وی ادامه داد: از درون چنین فضایی، خبری را به درستی نشر دادن، کار بسیار دشواری است چرا که تعداد و امکانات شما کم و اندک است و امکانات و تعداد دشمنان فراوان است.

رحیمی با بیان اینکه صهیونیست‌ها تعدادشان کم است، خاطر‌نشان کرد: اما صهیونیست‌ها تحت تعلیم کتاب منحرف “تلمود ” و زمانی که دنیا مشغول کارهای دیگری بود با مظلوم‌نمایی، اقتصاد جهان را بلعید و امکاناتی را در اختیار گرفتند که دنیا را در جهت دیگری هدایت کنند اما در این عرصه قطعا پیروزی با شماست چرا که خدای من و شما همان خدای موسی، ابراهیم و عیسی است.

معاون اول رئیس‌جمهور تصریح کرد: البته آثار پلید این خبرگزاری‌های وابسته در درون کشور هم وجود دارد؛ عده‌ای کسوت‌ها را به کسوت اسلامی آراسته کرده‌اند وگرنه از اصحاب همان شیطان‌ها هستند و سعی‌ می‌کنند همه خوبی‌های نظام را منحرف نشان دهند.

رحیمی مدعی شد: این عده شعار ولایت فقیه سر می‌دهند اما دشمن درجه یک ولایت فقیه هستند، شعار حمایت از دولت می‌دهند ولی خصم درجه اول دولت هستند.

معاون اول رئیس‌جمهور خاطرنشان کرد: باید خبر درست و اصیل نظام اسلامی را به همه برسانیم و شما بهترین‌های کسانی هستید که در این عرصه مساعی خود را به کار گرفته‌اند.

رحیمی با اشاره به اجرای طرح هدفمند کردن یارانه‌ها اظهار داشت: دبیر شرق‌الاوسط در این خصوص گفته که اجرای طرح هدفمند کردن یارانه‌ها وقتی انجام می‌شود که کشور در اوج ثبات باشد پس جمهوری اسلامی ایران با اجرای این طرح در اوج ثبات و اقتدار است.

معاون اول رئیس‌جمهور با اشاره به برگزاری جلسات ستاد هدفمندسازی یارانه‌ها اظهار داشت: تمام جلسات این ستاد از ساعت ۸:۳۰ شب به بعد و تا ساعت یک نیمه شب برگزار می‌شود و کوچکترین مسئله‌ای که در کشور در خصوص اجرای این طرح روی می‌دهد در این ستاد منعکس و بررسی می‌شود.

ایجاد ۲ میلیون شغل در سال ۱۳۹۰
——————————————–

وی با اشاره به تعهد دولت برای ایجاد یک میلیون و ۵۰۰ هزار شغل جدید در سال جاری یادآور شد: برای سال آینده ایجاد ۲ میلیون شغل را تعهد کرده‌ایم.

معاون اول رئیس‌جمهور در ادامه به طرح‌ها و برنامه‌های دولت در زمینه تأمین مسکن اشاره کرد و اظهار داشت:‌ تعهد کرده‌ایم که هیچ ایرانی بدون مسکن باقی نماند و قول می‌دهم تا ۲ سال آینده هیچ ایرانی بدون مسکن باقی نماند.

وی با بیان اینکه در برخی استان‌ها مانند قم و سمنان بیش از نیاز موجود مسکن ساخته شده است، تصریح کرد: سال آینده در ۱۸ استان کشور مسکن‌دار شدن تمام اهالی آن استان‌ها را جشن می‌گیریم و سال بعد از آن مسکن‌دار شدن تمام ایرانیان را جشن خواهیم گرفت.

معاون اول رئیس‌جمهور یکی دیگر از برنامه‌های در دست اقدام دولت را موضوع نرخ بالای بهره‌های بانکی اعلام کرد و گفت: برخی از بانک‌ها بهره‌ای که می‌گیرند ربا است و باید این نرخ بهره‌ها را کاهش بدهیم تا بانک‌ها در خدمت رفاه مردم قرار گیرند.

آگهی استخدام همکار در سایت های نیک صالحی و پرشین وی
مناسب ترین کفش برای دویدن و پیاده روی + عکس
2011-01-16
امتیاز بدهید
امتیاز : 4 تعداد رای : 1
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
بازار سهسامسونگکفش پاشنه مخفیتور استانبول
دکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریمهر پرواز
معصومه کریمی بازیگر ایرانی عزادار شد
معصومه کریمی بازیگر ایرانی عزادار شد
حضور بشار اسد در نماز عید قربان
حضور بشار اسد در نماز عید قربان
روحانی سوار بر اولین جنگنده ایرانی در یک مراسم
روحانی سوار بر اولین جنگنده ایرانی در یک مراسم
فقیرترین رئیس جمهور جهان کیست؟
فقیرترین رئیس جمهور جهان کیست؟
واکنش ترامپ به پاسخ منفی ایران به مذاکره با آمریکا
واکنش ترامپ به پاسخ منفی ایران به مذاکره با آمریکا
ماجرای اذیت و آزار شیطانی در خانه مرد شکلاتی
ماجرای اذیت و آزار شیطانی در خانه مرد شکلاتی
تصاویری عجیب از مسابقات ریش و سبیل
تصاویری عجیب از مسابقات ریش و سبیل
پیروزی پرویز هادی در مقابل «دنگ ژی وی»
پیروزی پرویز هادی در مقابل «دنگ ژی وی»
بازار سهسامسونگکفش پاشنه مخفیتور استانبولدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریمهر پرواز