دستگیری کلاهبردار ۲۵۰میلیونی در پایتخت (+عکس)

دستگیری کلاهبردار ۲۵۰میلیونی در پایتخت (+عکس)اخبار

دستگیری کلاهبردار ۲۵۰میلیونی در پایتخت (+عکس)Reviewed by Test on Dec 12Rating: در تحقیقات بیشتر از سوی پلیس مشخص شد که متهم یکی از مدیران اداری یک شرکت تولید ماکارونی بوده است و از اواخر سال گذشته از طریق یک واسطه به شرکت بزرگ تولید و پخش موادغذایی به این شرکت معرفی شده بود فردی که […]

دستگيري کلاهبردار 250ميليوني در پايتخت (+عکس)Reviewed by Test on Dec 12Rating:

در تحقیقات بیشتر از سوی پلیس مشخص شد که متهم یکی از مدیران اداری یک شرکت تولید ماکارونی بوده است و از اواخر سال گذشته از طریق یک واسطه به شرکت بزرگ تولید و پخش موادغذایی به این شرکت معرفی شده بود
فردی که از یک شرکت بزرگ تولید و پخش موادغذایی حدود ۲۵۰میلیون تومان کلاهبرداری کرده بود، توسط ماموران پلیس آگاهی تهران بزرگ دستگیر شد.

به گزارش ایسنا، نماینده حقوقی یکی از شرکت‌های بزرگ تولید و پخش موادغذایی در ۱۵ مهرماه امسال با مراجعه به شعبه هفتم بازپرسی دادسرای ناحیه ۱۶ تهران برعلیه فردی به نام «ک.ح» ۳۵ ساله به اتهام صدور چک بلامحل و سرقتی در مقابل خرید ۲۵۰میلیون تومان روغن نباتی اعلام شکایت کرد.

با ارجاع پرونده به اداره چهاردهم پلیس آگاهی تهران بزرگ، کارآگاهان مبارزه با کلاهبرداری تحقیقات خود را در این باره آغاز کردند و در بررسی‌های اولیه و شناسایی محل سکونت متهم مشخص شد وی با اطلاع دقیق از زمان شکایت و جزییات پرونده محل را ترک کرده و به مکان نامعلومی نقل مکان کرده است.

 در تحقیقات بیشتر از سوی پلیس مشخص شد که متهم یکی از مدیران اداری یک شرکت تولید ماکارونی بوده است و از اواخر سال گذشته از طریق یک واسطه به شرکت بزرگ تولید و پخش موادغذایی به این شرکت معرفی شده بود.

همچنین مشخص شد که معرف متهم به این شرکت بزرگ موادغذایی از بستگان وی بوده و خود یکی از کارمندان شرکت است که شاکی پرونده است. فرد مورد نظرمتهم را به عنوان یک مدیر موفق و خوش سابقه در زمینه فروش مواد غذایی (تولید ماکارونی) به این شرکت معتبر، معرفی کرد و در حالی که شرکت بزرگ موادغذائی در زمینه توزیع عمده کالا با افراد به صورت چک کار نمی‌کرد با توجه به پیش زمینه‌ای که کارمندش فراهم کرده بود حاضر شد در حجم و قیمت بسیار زیاد روغن نباتی را در مقابل چکهای متهم به وی تحویل دهد.

در ادامه رسیدگی به این پرونده با توجه به اینکه متهم در چند مرحله خرید توانسته بود اعتماد شرکت را جلب کند در آخرین مرحله با خرید چکهای سرقتی و نیز چکهای بلامحل مقدار۲۵۰ میلیون تومان روغن نباتی را خریداری کرد که در موعد چکها مشخص شد تعدادی از این چکها سرقتی و تعدادی دیگر بلامحل است.

کارآگاهان به منظور شناسایی مخفیگاه و دستگیری متهم در تحقیقات میدانی خود دریافتند وی در محدوده کرج بیشتر تردد دارد و در منزل پدر همسرش مخفی شده است.

با توچه به هماهنگی‌های صورت گرفته با قاضی، اخذ نیابت قضایی و اعزام تیمی از کارآگاهان اداره چهاردهم وی با کمک بستگانش از محل متواری شد اما یک دستگاه خودرو هیوندا متعلق به وی توقیف و به پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

سرانجام در ۱۰ آذرماه امسال کارآگاهان با تعقیب و مراقبت مطلع شدند که وی در مهرشهر کرج مخفی شده است در نتیجه یک تیم از کارآگاهان به منزل ویلائی یکی از بستگان نزدیک این متهم وارد شدند اما متهم اقدام به فرار کرد اما پلیس با انجام اقدامات پلیسی متهم را در یکی از واحدهای مسکونی شناسایی و دستگیر کرد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ عباسعلی محمدیان، رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: از آنجایی که متهم با تهیه و خرید چکهای سرقتی اقدام به خرید عمده موادغذایی از شاکی کرده است، احتمال کلاهبرداری‌های دیگر از شهروندان وجود دارد در نتیجه بازپرس پرونده با انتشار بدون پوشش تصویر متهم در جرائد موافقت کرد.

وی ادامه داد: شهروندانی که از این فرد شکایتی دارند دعوت می‌شود تا به اداره چهاردهم پلیس آگاهی تهران بزرگ یا شعبه هفتم دادسرای ناحیه ۱۶ تهران مراجعه کرده یا برای پیگیری موضوع با شماره تلفن ۵۱۰۵۵۵۱۴ تماس بگیرند.

تاریخ بروزرسانی : 2010-12-12 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
یونیک ویزاهم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهری
اشک همسر سابق حسین محب‌ اهری در مراسم تشییع وی
اشک همسر سابق حسین محب‌ اهری در مراسم تشییع وی
تصادف خبرساز همسر ملکه انگلیس + تصاویر
تصادف خبرساز همسر ملکه انگلیس + تصاویر
پذیرایی خاص و جالب بوش از محافظانش
پذیرایی خاص و جالب بوش از محافظانش
عضو جدید خانواده امیر جعفری بازیگر سینما + عکس
عضو جدید خانواده امیر جعفری بازیگر سینما + عکس
چهره درهم ظریف در جلسه مهم مجمع تشخیص مصلحت نظام + عکس
چهره درهم ظریف در جلسه مهم مجمع تشخیص مصلحت نظام + عکس
عکس سلفی رامبد جوان و نگار جواهریان با فاطمه معتمد آریا
عکس سلفی رامبد جوان و نگار جواهریان با فاطمه معتمد آریا
لوازم به جا مانده از یکی از مسافران قربانی بوئینگ ۷۰۷
لوازم به جا مانده از یکی از مسافران قربانی بوئینگ ۷۰۷
در چالش عکس ۱۰ ساله نوبت به محمد بن سلمان رسید!
در چالش عکس ۱۰ ساله نوبت به محمد بن سلمان رسید!