دانش‌آموزانی که از رفتن به دستشویی خودداری می‌کنند!

دانش‌آموزانی که از رفتن به دستشویی خودداری می‌کنند!اخبار

دانش‌آموزانی که از رفتن به دستشویی خودداری می‌کنند!Reviewed by Test on Jan 5Rating: مدارس مختلفی در سیستان و بلوچستان به دلیل نداشتن سرویس بهداشتی مناسب و موجب سوء تغذیه دانش آموزان شده است… به گزارش خبرنگار فرهنگی- اجتماعی شبکه خبری آتی‌نیوز؛ مدارس مختلفی در سیستان و بلوچستان به دلیل نداشتن سرویس بهداشتی مناسب موجب سوء تغذیه […]

دانش‌آموزاني كه از رفتن به دستشويي خودداري مي‌كنند!Reviewed by Test on Jan 5Rating:

مدارس مختلفی در سیستان و بلوچستان به دلیل نداشتن سرویس بهداشتی مناسب و موجب سوء تغذیه دانش آموزان شده است…
به گزارش خبرنگار فرهنگی- اجتماعی شبکه خبری آتی‌نیوز؛ مدارس مختلفی در سیستان و بلوچستان به دلیل نداشتن سرویس بهداشتی مناسب موجب سوء تغذیه دانش آموزان شده است.
 
اولیاء دانش آموزان در مراجعه به نماینده مردم ایرانشهر، سرباز و دلگان ضمن گله مندی از وضعیت امکانات مدارس به موضوع نداشتن سرویس بهداشتی مناسب در مدارس اشاره کردند و گفتند: فرزندانمان از خوردن صبحانه و ناهار امتناع می کنند و حتی مایعات هم نمی خورند چون مدارس فاقد دستشویی هستند.

این نقیصه هم در مناطق شهری و هم مناطق روستایی شایع است. برخی از اولیا دانش آموزان و مسئولان شهر با طرح این موضوع نزد «محمد قیوم دهقانی»، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی خواستار توجه به بهداشت مدارس شدند. یکی از والدین به نماینده شهرستان ایرانشهر گفت: فرزندمان صبحانه نمی‌خورد و عملاً در شیفت صبح توان و انرژی برای یادگیری ندارد.

بر اساس بررسی‌های خبرنگار شبکه خبری آتی‌نیوز، خبرنگاران محلی که قصد داشتند موضوع را به جراید و خبرگزاری‌ها گزارش کنند، با اعتراض شدید مسئولان آموزش و پرورش شهرستان مواجه شدند و به همین دلیل هنوز موضوع به درستی مورد توجه قرار نگرفته است.

این وضعیت در مدارس شبانه روزی روستاهای اطراف شهرستان ایرانشهر نیز وجود دارد. با توجه به اینکه دانش آموزان از نقاط مختلف به این مدارس آمده و شبانه روز در آن اقامت دارند، مشکل دو چندان شده است.

تاریخ بروزرسانی : 2012-01-05 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو