بهترین روش های تهیه و خرید یوسی پابجی در ایران و خارج به چه صورت است؟

بهترین روش های تهیه و خرید یوسی پابجی در ایران و خارج به چه صورت است؟ اخبار ایران و جهان

بهترین روش های تهیه و خرید یوسی پابجی در ایران و خارج

اگر شما گیمر باشید و یا حتی کمی بازی موبایلی کرده باشید، قطعا اسم بازی پابجی موبایل PUBG Mobile به گوش شما خورده است. این بازی به جرات می توان گفت یکی از بهترین بازی های حال حاضر دنیاست که طرفداران و مشتاقان زیادی نیز دارد. برای اینکه پیشرفت سریع تری در بازی داشته باشید و کاراکترهای بازی برای شما زودتر ارتقا پیدا کنند، معمولا کاربران اقدام به خرید یوسی پابجی می کنند.

روش های زیادی برای تهیه و خرید یوسی پابجی چه در ایران و چه در خارج وجود دارد. این روش ها به دو دسته رایگان و پولی تقسیم می شود که امروز می خواهیم به بررسی هر دو مورد این روش ها بپردازیم. پس برای دانستن این روش ها در ادامه با ما همراه باشید.

ابتدا به بررسی روش های رایگان یوسی پابجی می پردازیم. در نظر داشته باشید بسیاری از نرم افزارها و اپلیکیشن ها به شما وعده می دهند که می توانند به شما یوسی پابجی رایگان بدهند. این در حالی است که اکانت شما را هک می کنند و عملا تمام زحمات و تایمی که شما روی بازی گذاشته اید از بین می رود. پس ما به بررسی راهکارهایی می پردازیم که بدون در خطر افتادن اکانت شما، بتوانید یوسی پابجی تهیه کنید.

 

 

خرید یوسی پابجی

خرید یوسی پابجی

روش های تهیه و به دست آوردن یوسی پابجی

۱ – اولین راهکار دنبال کردن تمام شبکه های اجتماعی و یوتیوب مربوط به خود بازی است. در اینجاها چالش ها و مسابقاتی قرار خواهد گرفت که با انجام آن ها و برنده شدن می توانید یوسی پابجی رایگان جایزه بگیرید. برای برنده شدن در این رویدادها باید تاکتیک ها و روش های حرفه ای بدانید و از مهارت خود به صورت عالی و فوق العاده استفاده کنید.

۲ – روش رایگان دیگر برای دریافت یوسی پابجی این است که در گوگل عبارت pubskins را سرچ کنید و وارد سایت مورد نظر شوید، سپس جیمیلی که با آن اکانت بازی را ساخته اید را وارد می کنید و پس از چند دقیقه میبینید که ۱۰۰ یوسی پابجی برای شما ارسال شده است.
بعد از آن سایت، یک لینک در اختیار شما قرار خواهد داد که می توانید آن را بین دوستان و گروه هایی که گیمرهای زیادی دارند پخش کنید. با هر بار کلیک و ورود توسط افراد دیگر به این سایت، ۵۰ یوسی پابجی دیگر به شما تعلق خواهد گرفت.

۳ – نصب بازی Bonus Challenge یکی دیگر از روش های به دست آوردن یوسی پابجی رایگان است. به این صورت که پس از نصب بازی و ساخت اکانت یک UC Packages به شما تعلق خواهد گرفت و با انجام بازی بیشتر و انجام دادن چالش ها و مسابقات مختلف و دیدن تبلیغ ها می توانید یوسی بانجی رایگان را دریافت کنید.

۴ – روش بعدی و از همه جذاب تر، شرکت در مسابقات داخلی خود بازی پابجی موبایل است. برای ورود به این چالش ها و مسابقات، باید یک حداقل یوسی پابجی در اختیار داشته باشید و پس از آن با بکار گیری تکنیک ها و روش های مختلف در بازی برنده شوید و یوسی پابجی رایگان به تعداد زیادی برای خود تهیه کنید

خرید یوسی پابجی

 

۵ – آخرین روش برای به دست آوردن یوسی بابجی رایگان، کسب در آمد از سایت هایی مانند PlayerZon و MPL است که می توانید درآمد خود را برای خرید یوسی بانجی خرج کنید. البته که برای به دست آوردن یوسی بانجی از روش های بالا باید صبر و تلاش زیادی بکار برد و نا امید نشد!

حال به شناخت و بررسی تهیه یوسی پابجی رایگان کردیم، می خواهیم فرآیند خرید یوسی پابجی در ایران و خارج از کشور را مورد بررسی قرار دهیم. پیشنهاد می کنم اگر به دنبال راهی مطمئن برای خرید یوسی پابجی هستید؛ ادامه مطلب را از دست ندهید.

تهیه و خرید یوسی پابجی در خارج از ایران

برای خرید uc در خارج از ایران، محدودیتی وجود ندارد و به راحتی و با استفاده از یک ویزا کارت، مستر کارت و سیستم های پرداخت بین المللی دیگر می توان اقدام به خرید یوسی بانجی کرد. برای خرید با مراجعه به سایت pubgmobile.com/pay و وارد کردن ID بازی خود، اقدام به خرید یوسی بانجی بکنید.

اما در مقابل در ایران با توجه به محدودیت های پرداختی و عدم دسترسی به سیستم پرداخت بین المللی، خرید یوسی بانجی باید از سایت های معتبری صورت گیرد که علاوه بر اینکه یوسی داده شده به شما از کیفیت قابل قبولی برخوردار باشد. در مقابل نیز، اطلاعات شما در معرض هک یا از بین رفتن قرار نگیرد. سایت های معتبر زیادی در این حوزه مشغول فعالیت هستند و می توانید از آن ها اقدام به خریداری کنید.

 

خرید یوسی پابجی

خرید یوسی بانجی در ایران

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2021-08-01 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :