تصادف پورشه با پراید در اصفهان و جیغ های دختر پورشه سوار + فیلم

تصادف پورشه با پراید در اصفهان و جیغ های دختر پورشه سوار + فیلماخبار ایران و جهان

در اصفهان یک خودروی پورشه با پراید تصادف شدیدی کرد و منجر به مرگ راننده پراید شد در ادامه ماجرا را بخوانید

روز گذشته دو خودروی پورشه با هم در اصفهان کورس گذاشته بودند که ناگهان یکی از پورشه ها از مسیر اصلی خارج می شود و با یک دستگاه پراید برخورد شدیدی می کند طوریکه راننده پراید جانش را از دست می دهد و صاحب یکی از پوشه ها به طور عجیبی با این صحنه برخورد می کند و عربده کشان می گوید که خسارت به خودروی میلیاردی پدرش وارد شده است او با دیدن مرگ راننده همچنین داد می زد که عیبی ندارد دیه اش را پرداخت می کنیم این دختر ۳۵ میلیون پول نقد و ۴ عدد گوشی از داخل ماشین درمی آورد و هر دو ماشین گویا مال پدرش بوده است در ادامه ماجرای تصادف پورشه با پراید را در نیک صالحی بخوانید.

تصادف پورشه با پراید در اصفهان

تصادف وحشتناک یک پورشه با پراید در اصفهان بازتاب گسترده‌ای در شبکه‌های اجتماعی داشته است.

بامداد روز گذشته تصادف مرگباری در اصفهان رخ داد که در آن حین کورس دو خودروی پورشه، یکی از پورشه‌ها با انحراف از مسیر اصلی با یک دستگاه پراید برخورد می‌کند که به مرگ راننده آن منجر می‌شود.

نکته قابل‌تامل در این حادثه این است که راکب یکی از پورشه‌ها که به نظر صاحب هر ۲ خودرو هم بوده به طرز بسیار عجیبی با صحنه برخورد می‌کند و عربده‌کشان از خسارات وارد شده به خودروی میلیاردی خود شکایت می‌کند و در مورد راننده پراید که در این حادثه کشته شده است می‌گوید: عیبی ندارد دیه او را پرداخت می‌کنیم!

راننده پسر پیاده می‌شود و فرار می‌کند. دختری که سوار پورشه‌ی دیگر بوده با پسر تماس می‌گیرد و گلایه می‌کند که چرا به پورشه پدرش آسیب زده شده.

در ادامه دختر از ماشین ۳۵ میلیون پول نقد و ۴ تا گوشی موبایل در می‌آورد. گویا هر دو ماشین متعلق به پدر دختر بوده، آن طور که یکی از خسارت دیده‌ها نقل می‌کند، رفتار برخی ماموران کلانتری در مواجهه با این اتفاق کمی عجیب بوده.

در ویدئو هایی که از دختر مالک پورشه در فضای مجازی تکثیر شده او دائما در حال جیغ کشیدن است و دائما می‌گوید: که چرا نمیذارید سوار ماشینم بشم ماشین مال بابامه و اون آقا هم برادرمه

تصاویری از تصادف پورشه با پراید در اصفهان

تصادف پورشه با پراید

تصادف

تصادف پورشه با پراید

تصادف خودروی پورشه با پراید

تصادف پورشه با پراید

تصادف در اصفهان


همراهان خبر

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
یک رقص خیابونی شاد و پرانرژی
تاریخ بروزرسانی : 2019-05-18 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :