بهنام صفوی در کنار همسر و پسرش سام

بهنام صفوی در کنار همسر و پسرش سام اخبار ایران و جهان

وقتی خبر ناباورانه بیماری بهنام صفوی رسانه ای شد برای هواداران او شوک بزرگی بود و نمی توانستند باور کنند یکی از بهترین خواننده های پاپ که موفق به کنسرت های داخلی و خارجی فراوانی شده بود درگیر تومور مغزی شده است ولی خوشبختانه این خواننده جوان توانسته است با در برابر بیماری اش مقاومت کند و تولد پسرش سام نیز از روحیه بالای او خبر می دهد.

بهنام صفوی که در عرصه موسیقی چند سالی توانسته بود موفق عمل کند چند سال پیش اعلام کرد که به تومور مغزی مبتلا شده است و و شواهد نشان می داد که بیماری این خواننده بی حاشیه وارد مراحل پیشرفته ای شده است که از چند سال پیش شروع به درمان کرد و فعالیتش در زمینه خوانندگی به شدت کاهش یافت. جدیدترین عکس بهنام صفوی و همسرش را در ادامه مشاهده کنید.

عکس بهنام صفوی و همسرش

عکس های جدیدی از بهنام صفوی به همراه همسرش و پسرش سام را آماده کرده ایم که در ادامه مشاهده می کنید.

عکس های بهنام صفوی

بهنام صفوی خواننده سرشناس موسیقی پاپ کشورمان می باشد که مهندسی خود را در رشته عمران از دانشگاه نجف آباد اصفهان گرفته است.

این خواننده ۳۴ ساله که از چند سال پیش تومور مغزی داشته است که بیماری او به مرحله پیشرفته رسید و به همین خاطر پزشکان تشخیص دادند برای درمان این خواننده، دست به عمل جراحی بزنند. همچنان مراحل درمان بیماری خود را پشت سر می گذارد.

در ادامه عکس های جدیدی از بهنام صفوی به همراه همسرش و همچنین پسرش سام را مشاهده می کنید.

بهنام صفوی و همسرش

بهنام صفوی در کنار همسرش

بیماری بهنام صفوی

بهنام صفوی از سال ۱۳۹۲ دچار ضایعهٔ مغزی شده بود که با پیشرفت بیماری بهنام در صبح ۲۹ تیرماه ۱۳۹۴ مجبور به عمل جراحی سختی شد او به دلیل پیشرفت تومور مغزی هم اکنون دوره‌های پرتودرمانی و شیمی درمانی را پشت سر می‌گذارد.

بهنام صفوی و همسرش

بهنام صفوی و پسرش سام

حال بهنام صفوی بعد از عمل خود در ایران بسیار بهتر شده بود و حتی آلبوم جدید خودش به نام (معجزه) را هم منتشر کرد و کنسرت ها و اجرا های زیادی را هم برگزار نمود همچنین چندین تک آهنگ را هم بعد از عمل خود منتشر کرد ولی در سال ۱۳۹۶ دوباره بیماری بهنام صفوی تشدید شد و ایندفعه برای درمان به آلمان سفر کرد و توسط پورفسور سمیعی در بیمارستان INI هانوفر آلمان تحت عمل جراحی دوباره قرار گرفت. بهنام صفوی بعد از عمل جراحی خود در آلمان به ایران باز گشت و هم اکنون دوره های شیمی درمانی و پرتودرمانی و روند ادامه درمان خود را انجام میدهد. در حال حاضر حال عمومی بهنام صفوی خوب است و با قدرت روند تکمیل درمان خود را ادامه می دهد.

صفحه شخصی بهنام صفوی

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تاریخ بروزرسانی : 2019-05-25 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :