برادری که خواهرش را خفه کرد

برادری که خواهرش را خفه کرداخبار

برادری که خواهرش را خفه کردReviewed by Test on Oct 5Rating: رابطه پنهانی دختری جوان با مردی غریبه به قیمت جانش تمام و باعث شد برادرش او را در خواب خفه کند. شرق نوشت: به گزارش خبرنگار ما، اوایل شهریورماه به ماموران پلیس آگاهی استان فارس خبر رسید دختری جوان در خانه‌اش به‌طرز مشکوکی فوت […]

برادری که خواهرش را خفه کردReviewed by Test on Oct 5Rating:
رابطه پنهانی دختری جوان با مردی غریبه به قیمت جانش تمام و باعث شد برادرش او را در خواب خفه کند.

شرق نوشت: به گزارش خبرنگار ما، اوایل شهریورماه به ماموران پلیس آگاهی استان فارس خبر رسید دختری جوان در خانه‌اش به‌طرز مشکوکی فوت شده است. زمانی که کارآگاهان جنایی در محل حادثه حاضر شدند در تحقیقات مقدماتی معلوم شد دختر ۲۳ساله به‌نام راحله به قتل رسیده است. جسد دختر جوان در رختخواب و در حالی کشف شد که اطراف گلویش کبودی‌های زیادی به چشم می‌خورد و این موضوع نشان می‌داد او در نقشه‌ای از پیش طراحی‌شده از پا درآمده است.

جنازه پس از ثبت جزییات صحنه قتل، به پزشکی قانونی منتقل شد و افسران آگاهی تلاش‌شان را برای رازگشایی از این جنایت هولناک آغاز کردند. یک روز پس از این جنایت، در حالی که هنوز سرنخ‌های چندانی در این‌باره به دست نیامده بود مادر راحله نزد ماموران رفت و پسرش را به عنوان قاتل دخترش معرفی کرد. او گفت: پسرش جواد از مدت‌ها قبل با خواهرش اختلاف داشت و حتی چند مرتبه او را به مرگ تهدید کرده بود و سرانجام شب گذشته او را در خواب خفه کرد.

هنوز دقایقی از اظهارات این زن نگذشته بود که ماموران سراغ پسر جوان رفتند و او را بازداشت کردند. پسر جوان در بازجویی‌های مقدماتی اتهام قتل خواهرش را پذیرفت و گفت: چون راحله با مردی غریبه رابطه پنهانی داشت او را کشته است. وی در این خصوص گفت: چند ماه قبل یکی از دوستانم به من گفت، خواهرم با مردی غریبه رابطه دارد. ابتدا این حرف را باور نکردم اما چند روز بعد تصمیم گرفتم خواهرم را تعقیب کنم. یک‌روز زمانی که او از خانه بیرون رفت سایه به سایه تعقیبش کردم و فهمیدم حرف‌های دوستم درباره راحله صحت دارد. در حالی که عصبانی شده بودم سراغ خواهرم رفتم و از او در این‌باره توضیح خواستم اما او گفت با هیچ‌کس رابطه‌ای ندارد و این حرف‌ها دروغ است. انکارهای راحله در حالی بود که خودم او را با مردی غریبه دیده و مطمئن بودم او آبروی خانوادگی‌مان را به بازی گرفته است. به همین دلیل تصمیم گرفتم او را بکشم.

متهم به قتل ادامه داد: چند روز فکر کردم تا راه مناسبی برای کشتنش پیدا کنم تا اینکه به این نتیجه رسیدم که بهترین راه برای کشتن او خفه کردنش است. شب حادثه در حالی که همه خواب بودند سراغ راحله رفتم. روسری‌اش را از کنار دستش برداشتم و آن را دور گلویش گره زدم. آن زمان او هنوز خواب بود. در حالی که خشم تمام وجودم را فرا گرفته بود دو سر روسری را از دو طرف محکم کشیدم و پیش از آنکه راحله بتواند عکس‌العملی از خودش نشان دهد، او را کشتم. بعد هم به رختخوابم رفتم و خوابیدم. من از این کارم ذره‌ای هم پشیمان نیستم. راحله با این کارش آبروی خانوادگی‌مان را برده بود و باید مجازات می‌شد.

به دنبال اعترافات جوان خواهرکش، او به محل جنایت منتقل شد و در حضور بازپرس جنایی صحنه قتل خواهرش را بازسازی کرد.
بر اساس این گزارش، هم اکنون جواد در بازداشت به سر می‌برد و قرار است به زودی در دادگاه کیفری استان فارس در برابر اتهام قتل خواهرش از خود دفاع کند.

تاریخ بروزرسانی : 2011-10-05 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
یونیک ویزاهم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهری
ویدئو