برادری که خواهرش را خفه کرد

برادری که خواهرش را خفه کرد

رابطه پنهانی دختری جوان با مردی غریبه به قیمت جانش تمام و باعث شد برادرش او را در خواب خفه کند. شرق نوشت: به گزارش خبرنگار ما، اوایل شهریورماه به ماموران پلیس آگاهی استان فارس خبر رسید دختری جوان در خانه‌اش به‌طرز مشکوکی فوت شده است. زمانی که کارآگاهان جنایی در محل حادثه حاضر شدند […]

رابطه پنهانی دختری جوان با مردی غریبه به قیمت جانش تمام و باعث شد برادرش او را در خواب خفه کند.

شرق نوشت: به گزارش خبرنگار ما، اوایل شهریورماه به ماموران پلیس آگاهی استان فارس خبر رسید دختری جوان در خانه‌اش به‌طرز مشکوکی فوت شده است. زمانی که کارآگاهان جنایی در محل حادثه حاضر شدند در تحقیقات مقدماتی معلوم شد دختر ۲۳ساله به‌نام راحله به قتل رسیده است. جسد دختر جوان در رختخواب و در حالی کشف شد که اطراف گلویش کبودی‌های زیادی به چشم می‌خورد و این موضوع نشان می‌داد او در نقشه‌ای از پیش طراحی‌شده از پا درآمده است.

جنازه پس از ثبت جزییات صحنه قتل، به پزشکی قانونی منتقل شد و افسران آگاهی تلاش‌شان را برای رازگشایی از این جنایت هولناک آغاز کردند. یک روز پس از این جنایت، در حالی که هنوز سرنخ‌های چندانی در این‌باره به دست نیامده بود مادر راحله نزد ماموران رفت و پسرش را به عنوان قاتل دخترش معرفی کرد. او گفت: پسرش جواد از مدت‌ها قبل با خواهرش اختلاف داشت و حتی چند مرتبه او را به مرگ تهدید کرده بود و سرانجام شب گذشته او را در خواب خفه کرد.

هنوز دقایقی از اظهارات این زن نگذشته بود که ماموران سراغ پسر جوان رفتند و او را بازداشت کردند. پسر جوان در بازجویی‌های مقدماتی اتهام قتل خواهرش را پذیرفت و گفت: چون راحله با مردی غریبه رابطه پنهانی داشت او را کشته است. وی در این خصوص گفت: چند ماه قبل یکی از دوستانم به من گفت، خواهرم با مردی غریبه رابطه دارد. ابتدا این حرف را باور نکردم اما چند روز بعد تصمیم گرفتم خواهرم را تعقیب کنم. یک‌روز زمانی که او از خانه بیرون رفت سایه به سایه تعقیبش کردم و فهمیدم حرف‌های دوستم درباره راحله صحت دارد. در حالی که عصبانی شده بودم سراغ خواهرم رفتم و از او در این‌باره توضیح خواستم اما او گفت با هیچ‌کس رابطه‌ای ندارد و این حرف‌ها دروغ است. انکارهای راحله در حالی بود که خودم او را با مردی غریبه دیده و مطمئن بودم او آبروی خانوادگی‌مان را به بازی گرفته است. به همین دلیل تصمیم گرفتم او را بکشم.

متهم به قتل ادامه داد: چند روز فکر کردم تا راه مناسبی برای کشتنش پیدا کنم تا اینکه به این نتیجه رسیدم که بهترین راه برای کشتن او خفه کردنش است. شب حادثه در حالی که همه خواب بودند سراغ راحله رفتم. روسری‌اش را از کنار دستش برداشتم و آن را دور گلویش گره زدم. آن زمان او هنوز خواب بود. در حالی که خشم تمام وجودم را فرا گرفته بود دو سر روسری را از دو طرف محکم کشیدم و پیش از آنکه راحله بتواند عکس‌العملی از خودش نشان دهد، او را کشتم. بعد هم به رختخوابم رفتم و خوابیدم. من از این کارم ذره‌ای هم پشیمان نیستم. راحله با این کارش آبروی خانوادگی‌مان را برده بود و باید مجازات می‌شد.

به دنبال اعترافات جوان خواهرکش، او به محل جنایت منتقل شد و در حضور بازپرس جنایی صحنه قتل خواهرش را بازسازی کرد.
بر اساس این گزارش، هم اکنون جواد در بازداشت به سر می‌برد و قرار است به زودی در دادگاه کیفری استان فارس در برابر اتهام قتل خواهرش از خود دفاع کند.

بهترین و سریعترین روش مهاجرت به استرالیا
آگهی استخدام همکار در سایت های نیک صالحی و پرشین وی
تاریخ بروزرسانی : 2011-10-05 / گردآوری :
/
امتیاز : 1 تعداد رای :1
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
یونیک ویزاسامسونگکفش پاشنه مخفیدکتر تاجبخش
دکتر بتول طاهری
نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
قتل جمال خاشقجی روزنامه نگار سعودی تایید شد
قتل جمال خاشقجی روزنامه نگار سعودی تایید شد
اعلام فهرست نامزدهای جوایز گاتهام ۲۰۱۸
اعلام فهرست نامزدهای جوایز گاتهام ۲۰۱۸
فرار شیما قاسم عبدالرحمان از کشور عراق
فرار شیما قاسم عبدالرحمان از کشور عراق
چرا تماشای کارتون سیندلا در خانه کیرا نایتلی ممنوع است؟
چرا تماشای کارتون سیندلا در خانه کیرا نایتلی ممنوع است؟
اولین تولد تولد سمانه پاکدل درکنار همسرش هادی کاظمی
اولین تولد تولد سمانه پاکدل درکنار همسرش هادی کاظمی
سریال حوالی پاییز جایگزین سریال دلدادگان می شود
سریال حوالی پاییز جایگزین سریال دلدادگان می شود
تصاویری از بزهای کوهی که از دیوار صاف بالا می روند!
تصاویری از بزهای کوهی که از دیوار صاف بالا می روند!
فلسفه غذا خوردن با دست گیلانی ها چیست؟
فلسفه غذا خوردن با دست گیلانی ها چیست؟
یونیک ویزاسامسونگکفش پاشنه مخفیدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهری