بازدید آیت الله خزعلی از مجموعه ایران خودرو+عکس

بازدید آیت الله خزعلی از مجموعه ایران خودرو+عکساخبار

بازدید آیت الله خزعلی از مجموعه ایران خودرو+عکسReviewed by Test on Dec 15Rating: آخرین نیوز: عضو مجلس خبرگان رهبری ضمن تقدیر از تلاش های مدیران وکارگران گروه صنعتی ایران خودرو ، جهش در کیفیت خدمات این گروه را مورد تمجید قرار داد و آن را نشانه مسوولیت پذیری دانست . به گزارش عصر ایران ، […]

بازدید آیت الله خزعلی از مجموعه ایران خودرو+عکسReviewed by Test on Dec 15Rating:

آخرین نیوز: عضو مجلس خبرگان رهبری ضمن تقدیر از تلاش های مدیران وکارگران گروه صنعتی ایران خودرو ، جهش در کیفیت خدمات این گروه را مورد تمجید قرار داد و آن را نشانه مسوولیت پذیری دانست .

به گزارش عصر ایران ، آیت الله خزعلی ، عضو مجلس خبرگان رهبری و رئیس بنیاد الغدیر دربازدید ازشرکت بازرگانی و خدمات پس از فروش همگام به تقدیر و تشکر از مدیران و کارگران سخت کوش و وظیفه شناس این شرکت پرداخت و گفت : آنچه امروزکشورو انقلاب اسلامی دارد ، مدیون شما کارگران خستگی ناپذیر و قدرشناس است و شما مدیران و کارگران در واقع سرمایه های این انقلاب و نظام هستید و آن را بیمه کرده اید.

عضو مجلس خبرگان رهبری همه کارگران بخش صنعت را به مسوولیت پذیری و تعهد کاری توام با روش و منش اسلامی دعوت و به آنان توصیه کرد مراقب لحظه لحظه اوقات خود باشند و در تمامی امور از کم کاری و سستی پرهیز کنند، زیرا کار مومن عبادت است و هیچ عبادتی بالاتر از خدمت به خلق نیست .

دربخشی از این مراسم پس از مدیحه سرایی و سوگواری حاضران ،آیت الله  خزعلی  با تسلیت ایام سوگواری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع ) خطاب به کارگرانی که در مسجد عقیل شرکت بازرگانی و خدمات پس از فروش همگام  گرد او حلقه زده بودند ، خاطرنشان کرد : عاشورا تابلوی شگفت انگیز تاریخ بشریت است که راه نجات خلق عالم را به درستی مشخص و معین کرده است .

تاریخ بروزرسانی : 2010-12-15 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو