اهمیت زنان مسن برای هالیوود

اهمیت زنان مسن برای هالیووداخبار

اهمیت زنان مسن برای هالیوودReviewed by Test on Dec 14Rating: کمپانی‌های تولید فیلم هالیوود به این نتیجه رسیده‌اند که زنان کهنسال مخاطبان اصلی آنها را در امریکا تشکیل داده و از این حیث نقش‌آفرینی زنان کهنسال در فیلم‌های هالیوودی سودآورتر است. به گزارش «جوان» و به نقل از لس‌آنجلس‌تایمز ، پیشتر هنرپیشه‌های زن هالیوود با […]

اهمیت زنان مسن برای هالیوودReviewed by Test on Dec 14Rating:

کمپانی‌های تولید فیلم هالیوود به این نتیجه رسیده‌اند که زنان کهنسال مخاطبان اصلی آنها را در امریکا تشکیل داده و از این حیث نقش‌آفرینی زنان کهنسال در فیلم‌های هالیوودی سودآورتر است.

به گزارش «جوان» و به نقل از لس‌آنجلس‌تایمز ، پیشتر هنرپیشه‌های زن هالیوود با پا گذاشتن به دهه ۴۰ زندگی‌شان از نقش‌آفرینی در فیلم‌های بزرگ کنار گذاشته می‌شدند اما هم‌اکنون بنا به سیاستگذاری‌های جدید کمپانی‌های سازنده فیلم ، این زنان کهنسال هالیوود هستند که اکثر نقش‌های اول فیلم‌ها را به خود اختصاص می‌دهند. براساس این گزارش، نظر به اینکه زنان کهنسال بیش از جوانان امریکایی به سوی سینماها جذب می‌شوند، استودیوهای فیلمسازی امریکا قصد دارند با به کارگیری هنرپیشگان کهنسال زن در نقش اول فیلم‌ها، مخاطبان کهنسال زن را بیش از پیش به سوی خود جذب کنند.

تاریخ بروزرسانی : 2010-12-14 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو