اعدام قاتل سلاله دختر پنج ساله آق قلایی

اعدام قاتل سلاله دختر پنج ساله آق قلاییاخبار

قاتل سلاله دختر پنج ساله آق قلایی امروز هشت صبح در ملاعام و در محل وقوع جرم اعدام شد که در ادامه جزئیاتی از اعدام قاتل سلاله را می خوانید.

قاتل سلاله دختر پنج ساله اهل آق قلا امروز صبح یک شنبه پنجم اسفند ماه اعدام شد. وی یک سابقه دار بود که چند سال قبل اقدام به کودک آزاری کرده بود ولی خانواده کودک آزار دیده شکایتی از وی را ثبت نکرده بودند. این فرد سابقه دار و معتاد بعد از قتل سلاله پلیس تلاش بسیار زیادی برای دستگیری او انجام داد. قاتل بعد از مدتی اعتراف کرد که سلاله ۵ ساله را خفه کرده است. سرانجام حکم اعدام وی صادر شد و به امروز به دار مجازات آویخته شد. برای خواندن جزئیات ماجرای اعدام قاتل سلاله دختر ۵ ساله آق قلایی با نیک صالحی همراه باشید.

اعدام قاتل سلاله در ملاء عام

ششم اردیبهشت امسال بود که خانواده سلاله، مفقودی او را به پلیس گزارش دادند
و پس از شناسایی و بازجویی از یک مظنون، جنازه کودک پیدا شد.

مظنون سابقه‌دار به قتل این کودک اعتراف کرد که بلافاصله بعد از آن کیفرخواست صادر
و بعد از تحقیقات و رسیدگی‌ها حکم قصاص صادر شد.

این حکم ساعت هشت صبح امروز در محل وقوع جرم در روستای گری دوجی شهرستان
آق قلا اجرا شد.

اعدام قاتل سلاله

اعدام قاتل سلاله ۵ ساله

ماجرای کودک آزاری و اعدام قاتل سلاله

رئیس کل دادگستری استان گلستان نیز در این خصوص با اشاره به اینکه سلاله چند ساعت پس از ربوده شدن به قتل رسید، گفت: پس از گم شدن سلاله با پیگیری‌های خانواده او یکی از اهالی روستا که معتاد و سابقه‌دار بود، بازجویی شد و در نهایت لب به اعتراف گشود. پس از اقرار متهم و اثبات جرم، به درخواست خانواده سلاله، دادگاه برای متهم حکم اعدام در محل وقوع جرم را صادر کرد و حکم اعدام در کمتر از نه ماه از وقوع جنایت به اجرا در آمد.

هادی هاشمیان خاطرنشان کرد: اهالی روستا در تحقیقات گفته بودند قاتل سلاله، چند سال پیش نیز اقدام به کودک آزاری کرده بود، اما خانواده آن کودک شکایتی در مرجع قضایی ثبت نکرده بودند.

ایسنا

تاریخ بروزرسانی : 2019-02-24 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو
ویدئو