هواوی

علنی شدن ازدواج مهرداد میناوند روی آنتن زنده تلویزیونی

علنی شدن ازدواج مهرداد میناوند روی آنتن زنده تلویزیونی اخبار ایران و جهان

مهرداد میناوند به دلیل بیماری که داشت و کورتون هایی که مصرف می کرد چهره اش بسیار تغییر کرده بود

مهرداد میناوند یکی از بهترین بازیکن های فوتبال ایران است که جزو تیم اسطوره های جام جهانی ۹۸ بود. این بازیکن بااخلاق بعد از اتمام دوره بازیگری به طور کامل فوتبال را کنار گذاشت و بعد از چند سال که در تلویزیون ظاهر شد تغیرات زیادی در چهره و هیکلش مشاهده می شد. روز گذشته در برنامه ورزش از نگاه دو تماس تلفنی با او گرفته شد و خداداد عزیزی که مهمان برنامه بود شوخی جالبی با خبر ازدواج مهرداد میناوند کرد. با هم در نیک صالحی این ویدئو را ببینیم.

خبر ازدواج مهرداد میناوند

ازدواج مهرداد میناوند در برنامه «ورزش از نگاه دو» علنی شد، شوخی
خدادعزیزی با خبر ازدواج مهرداد میناوند را ببینید.

ویدئو شوخی خداداد با مهرداد میناوند درباره ازدواجش

بد نیست درباره زندگی مهرداد میناوند و بیماری او بیشتر بدانید

مهرداد میناوند شایعه ابتلایش به سرطان را تکذیب کرد. مهرداد میناوند بازیکن سابق تیمی ملی فوتبال ایران سرانجام به تمامی شایعه ها درباره بیماری اش پایان داد. مهرداد میناوند بازیکن فوتبال که تا امروز برای باشگاه های مختلفی مانند پرسپولیس، اشتورم گراتس و الشباب بازی کرده تمامی حرف و حدیث ها درباره بیماری صعب العلاجش را شایعه خواند.

مهرداد میناوند با اشاره به این مطلب که در سال های گذشته به خاطر تشخیص نادرست پزشکش و تجویز داروی نامناسب به سوژه شایعه پردازان تبدیل شده بوده، گفت: به مدت ۷ سال ناآگاهانه با تجویز نادرست پزشکم به استفاده از داروی کورتون با دوز قوی پرداختم و همین موضوع باعث شد تا مردم تغییراتی را در ظاهر من احساس کنند و این تغییرات را به پای بیماری ام بنویسند.

مهرداد میناوند درباره علت این ماجرا گفت: پزشکم که بعد ها فهمیدم
تخصص لازم را نداشته برای درمان ریزش مو و رویش مجدد آن این داروی قوی
را برای من تجویز کرده بود که متاسفانه مصرف آن به دلیل دوز بالای
کورتونش باعث دردسر برایم شد.

مهرداد میناورند پیش از این در مصاحبه با مجله خانواده سبز اعلام کرده بود که علت ریزش مو هایش استرس بوده است. این بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ادامه داد: برخی به اشتباه تصور می کردند که من به بیماری صعب العلاج مثل سرطان مبتلا شده ام اما از همین جا به آن ها می گویم که این خبر کذب محض است و من فقط به خاطر یک دوره کورتون درمانی مدتی سوژه برخی از رسانه ها شدم.

فرارو و گیل نگاه

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
یک رقص خیابونی شاد و پرانرژی
تاریخ بروزرسانی : 2019-12-01 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :