مهم ترین نکات در مورد آنتی اسکالانت فلوکن ۲۶۰

مهم ترین نکات در مورد آنتی اسکالانت فلوکن ۲۶۰ اخبار ایران و جهان

سوالات متداول در رابطه با آنتی اسکالانت فلوکن ۲۶۰

آنتی اسکالانت فلوکن ۲۶۰ از مرغوب ترین مواد ضد رسوب ممبران موجود در ایران می باشد. این آنتی اسکالانت در جلوگیری از تشکیل رسوبات ناشی از املاح آب در سطح غشای ممبران جلوگیری می کند. بازار آنلاین تصفیه آب آبین عرضه کننده آنتی اسکالانت فلوکن در ظرفیت های مختلف می باشد. در این جا به بررسی برخی از سوالات متداول در رابطه با آنتی اسکالانت فلوکن ۲۶۰ می پردازیم.

۱- دوز تزریق آنتی اسکالانت فلوکن ۲۶۰ چه مقدار می باشد؟

دوز تزریق آنتی اسکالانت فلوکن ۲۶۰ برای جلوگیری از تشکیل رسوبات در فیلتر ممبران به میزان اشباع نمک های نامحلول در بالاترین غلظت نمک وابسته می باشد. میزان اشباع نمک های نامحلول نیز به غلظت یون ها در آب ورودی، مقدار کل نمک ها، دمای آب ورودی، درصد آب خوراک بازیابی شده و نوع غشای مورد استفاده بستگی دارد.

برای رقیق کردن آنتی اسکالانت فلوکن ۲۶۰ باید از آب نرم شده یا آب تصفیه شده RO استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: خرید انواع آنتی اسکالانت از فروشگاه آبین

۲- نحوه تزریق آنتی اسکالانت فلوکن ۲۶۰ به چه صورت است؟

آنتی اسکالانت فلوکن ۲۶۰ قبل از فیلترهای کارتریجی و در بخش پیش تصفیه دستگاه های تصفیه آب صنعتی تزریق می شود. در صورت استفاده از فیلترهای کربنی در پیش تصفیه آب شیرین کن های صنعتی استفاده شود، واحد تزریق آنتی اسکالانت بعد از این فیلترها نصب می شود. فلوکن ۲۶۰ توسط دوزینگ پمپ از یک تانک حاوی محلول رقیق شده با دوز تزریق مشخص به خط آب ورودی به دستگاه تزریق می شود.

۳- آیا آنتی اسکالانت و سدیم متا بی سولفیت با هم واکنش شیمیایی می دهند؟

آنتی اسکالانت و سدیم متا بی سولفیت گاهی اوقات در بخش پیش تصفیه دستگاه مورد استفاده قرار می گیرند. هیچ واکنش شیمیایی بین این دو ماده وجود ندارد.

۴- آیا استفاده از مقدار بیش از حد آنتی اسکالانت باعث فولینگ فیلتر ممبران می شود؟

استفاده از مقدار بیش از حد مجاز آنتی اسکالانت می تواند باعث فولینگ فیلتر ممبران شود. این نوع از فولینگ می تواند از طریق شستشوی ممبران ها با آب در PH بین ۲-۳ برطرف شود.

۵- نحوه عملکرد آنتی اسکالانت در سیستم اسمز معکوس چگونه است؟

آنتی اسکالانت قبل از ورود آب به سیستم تزریق می شود. آنتی اسکالانت باعث ایجاد تاخیر در واکنش بین منیزیم، کلسیم و بی کربنات می شود. این ویژگی باعث جلوگیری از تشکیل رسوبات در سطح ممبران می شود. جهت مشاهده محصولات فیلتر ممبران به سایت آبین مراجعه فرمایید.

۶- آنتی اسکالانت فلوکن ۲۶۰ چه ترکیباتی را از آب حذف می کند؟

آنتی اسکالانت فلوکن ۲۶۰ محلول چند منظوره ای می باشد، که قابلیت عملکرد در محدوده وسیعی از PH را دارد. اگر از دوز مشخص این آنتی اسکالانت در سیستم استفاده شود، از تشکیل رسوبات کربنات کلسیم و سولفات کلسیم، استرانسیوم و باریم جلوگیری می کند.  حداکثر دوز تزریق این آنتی اسکالانت در آب خوراک برابر با ۵mg/l می باشد.

۷- از آنتی اسکالانت فلوکن برای آب های مختلف و انواع آنتی اسکالانت استفاده می شود؟

آنتی اسکالانت فلوکن FLOCON 260 برای منابع آبی مختلف شامل آب لب شور و آب دریا قابل استفاده می باشد. هم چنین امکان استفاده از این آنتی اسکالانت برای ممبران های تولید برندهای مختلف می باشد. انتخاب و خرید آنتی اسکالانت باید با توجه به آنالیز دقیق آب ورودی انجام شود.

۸- آیا آنتی اسکالانت فلوکن ۲۶۰ برای سلامتی انسان مضر می باشد؟

آنتی اسکالانت فلوکن ۲۶۰ دارای ساختاری می باشد، که وارد آب تصفیه شده نمی شود و همراه پساب از سیستم خارج می شود. اما حتی اگر وارد آب تولید نیز شود، دوز تزریق آن به اندازه ای کم می باشد، که هیچ مشکلی برای سلامتی انسان ایجاد نمی کند.

۹- آیا آنتی اسکالانت فلوکن ۲۶۰ خطری برای محیط زیست دارد؟

آنتی اسکالانت فلوکن ۲۶۰ قابل اشتعال نیست و با آب نیز واکنش نمی دهد، تجزیه و ترکیب نمی شود و در صورت رعایت شرایط دفع نیز هیچ آسیبی به محیط زیست وارد نمی کند.

۱۰- آنتی اسکالانت فلوکن ۲۶۰ اورجینال را از کجا بخرم؟

نمونه های تقلبی فلوکن ۲۶۰ متاسفانه بسیاری از فیلترهای ممبران و دستگاه های تصفیه آب را دچار مشکل کرده است. بنابر این برای خرید آنتی اسکالانت فلوکن باید به فروشگاه ها و یا سایت های معتبر مراجعه کنید. این تنها راه اطمینان از خرید محصول اصل و با کیفیت می باشد. در صورت نیاز به دریافت مشاوره برای خرید آنتی اسکالانت می توانید از طریق شماره های زیر با کارشناسان abin.ir در ارتباط باشید.

۰۲۱-۲۲۲۲۸۱۱۶

۱۱- شرایط پایداری و واکنش پذیری فلوکن ۲۶۰ به چه صورت می باشد؟

فلوکن ۲۶۰ در شرایط دمایی استاندارد پایدار است و در کنار قلیا و تولید گرما نباید بیش از حد بماند. مونو اکسید کربن، دی اکسید کربن، اکسید نیتروژن و سولفور از مشتقات خطرناک تجزیه فلوکن ۲۶۰ در تماس با آتش و تولید گرما هستند. آنتی اسکالانت فلوکن ۲۶۰ قابلیت تحمل دما تا ۲۰۰ درجه سانتی گراد را دارد.

۱۲- موارد استفاده از آنتی اسکالانت فلوکن ۲۶۰ شامل چه مواردی می شود؟

از آنتی اسکالانت فلوکن ۲۶۰ در بخش تصفیه آب برج های خنک کننده، بویلرها و صنعت تصفیه آب و فاضلاب استفاده می شود.

ماهی پرنده رو از نزدیک دیده بودید
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2021-09-08 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :