۶ راه برای شادی در زندگی اگر هنوز ازدواج نکرده اید

۶ راه برای شادی در زندگی اگر هنوز ازدواج نکرده اید روانشناسی

شادی های زندگی , از امتحان کردن چیزهای جدید و تجربه کردن نهراسید و کام خود را از زندگی بستانید.در اینجا به ۶ راه برای تقویت سلامتی و بهبود زندگی، غیر از ازدواج، نگاهی می‌اندازیم.

رسیدن به شادی های زندگی

شادی های زندگی , زندگی چیزی بیش از ازدواج و بزرگ کردن بچه‌هاست. ما در همان سنین پایین، می‌آموزیم که بزرگترین هدف در زندگی، یک همسر ایده‌آل بودن است. یکی از بزرگترین آرزوی پدر و مادرها تشکیل خانواده دادن فرزندانشان است. البته این امر بسیار خوشایند بوده، اما، زندگی مسیرهای فراوان دیگری نیز دارد و ما با گزینه‌های بسیاری روبرو هستیم.

۱ ) فعالیت فیزیکی

ورزش، یک اندورفین طبیعی است و با فواید بلند مدت بسیاری همراه است مانند، تقویت قدرت و عضله، افزایش استقامت، افزایش اعتماد به نفس، شکوفا شدن عزت نفس در فرد. احتمالات بی نهایت هستند و بهترین قسمت ورزش کردن اینست که مجبور نیستید آن را به تنهایی انجام دهید. بسیاری از ورزشها را می‌توان بصورت گروهی یا همراه با معلمی که به شما آموزش می‌دهد، دنبال کرد.

همچنین بخوانید :  نمره شادمانی شماچند است

یک پیاده‌روی ملایم

دوچرخه سواری

تمرین یوگا یا پیلاتس

بوکس

وزنه برداری

ایروبیک آبی یا شنا

روشهای شاد بودن در زندگی

۲ ) گذران وقت در طبیعت

گاهی یک نفس هوای تازه دقیقاً همان چیزیست که برای روشن کردن ذهن و پیدا کردن یک نگاه تازه به آن نیاز دارید. راههای بی شماری برای پناه بردن به دامن طبیعت وجود دارد. می‌توانید به دیدن مناظر دیدنی بروید. دنیا پیش روی شماست تا آن را کشف و تجربه کنید. از بناهای یادبود ملی گرفته تا مناظر زیبای کوهستان. راههایی دیگر برای لذت بردن از طبیعت عبارتند از :

همچنین بخوانید :  چگونه با پسر مورد علاقه مان ازدواج کنیم؟

باغبانی

کوهنوردی، پیاده‌روی، و دوچرخه سواری در محیط بیرون

خواندن کتاب زیر یک درخت

۳ ) تحصیل

مغز شما نیز به ورزش نیاز دارد. هیچ وقت برای برگشتن به مدرسه دیر نیست. اگر برنامه زندگی شما پر و بودجه شما محدود است، به خاطر داشته باشید که : جایی که اراده هست، همیشه راهی وجود دارد. مدارس آنلاین امروزه بسیار پرطرفدار، و بی نهایت ارزان هستند. تمام آنچه به آن نیاز دارید، یک کامپیوتر یا تبلت، و یک ساعت مطالعه در روز است. اکنون شما قدم در راهی گذاشته اید که همیشه آرزویش را داشته‌اید.

همچنین بخوانید :  چرا بچه های امروز کمتر شادی میکنند؟

۴ ) موفقیت شغلی

هیچ چیز به اندازه موفقیت در شغلی که دوستش دارید، تقویت کننده اعتماد به نفس در شما نیست. شغلی را پیدا کنید که شما را خوشحال کند و درآمدزا باشد؛ چه کار کردن در یک رستوران باشد و چه مدیریت یک واحد تجاری، کسب موفقیت مالی از شغل مورد علاقه، برای شما آرامش خاطر به همراه دارد. از امتحان عرصه‌های جدید کاری نترسید. هرگز نمی‌دانید که چه شغلی قلب شما را شاد خواهد کرد. شادی های زندگی

شادی های زندگی

شادی در زندگی

۵ ) داوطلب شدن

همچنین بخوانید :  تست ازدواج ویژه دختران و پسران مجرد

هر زمانی می‌توانید داوطلب شوید، نه فقط روزهای تعطیل! همیشه کسی هست که به کمک شما نیاز داشته باشد. داوطلب شدن برای کمک به دیگران، یک موقعیت برنده/برنده است. شما به دیگران کمک می‌کنید، و کمک به دیگران به شما کمک می‌کند.

همچنین بخوانید :  انتخاب مرد مناسب برای ازدواج و 11 توصیه مهم برای دختران

می‌توانید در کارهای زیر داوطلب شوید :

خانه های نگهداری از بچه های بی سرپرست

بیمارستانها

پناهگاههای حیوانات

خانه‌های سالمندان

پارکهای ملی

و بسیاری مراکز دیگر…

تقویت سلامتی و بهبود زندگی بدون ازدواج

۶ ) خود مراقبتی

مراقبت شایسته از بدن هیچ ضرری ندارد. یک روز را در چشمه‌ آب گرم سپری کنید و یا از یک حمام داغ همراه نور شمع لذت ببرید. برای آرام کردن ذهن و روان کردن تنفس، در یک مکان دنج و آرام مدیتیشن کنید. یک روز مرخصی بگیرید و به یک تعطیلات کوتاه مدت در مکان مورد علاقه تان بروید. به بدن استراحتی را که شایسته آن است، بدهید.

همچنین بخوانید :  20 جمله زیبا و انرژی بخش

گاهی اوقات زندگی رنگ کهنه گی به خود می‌گیرد. یک راه ساده برای رفع این حالت، امتحان کردن چیزهای جدید و یافتن سرگرمی‌های جدید است. وقتی نوبت به کشف چیزهای جدید میرسد، جهان تبدیل به صدفی برای شما می‌شود.

زندگی وسیع و زیبا و پر از احتمالات بی‌نهایت است. الزاما برای احساس کامل شدن، به همسر و بچه نیازی ندارید. شما می‌توانید به خودتان احساس تکامل بدهید. از امتحان کردن چیزهای جدید و تجربه کردن نهراسید و کام خود را از زندگی بستانید. شادی های زندگی

همچنین بخوانید :  برای تقویت ازدواجتان با راهکارهای زوجهای خوشبخت آشنا شوید

بانوی شهر

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
آواز عاشقانه مهرداد میناوند در مراسم ازدواج لاکچری اش
تاریخ بروزرسانی : 2018-01-29 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :