با این مانتوها هم شیک باشید هم ساده

با این مانتوها هم شیک باشید هم ساده مد روز و زیور آلات

مدل مانتوهای خاص زنانه و دخترانه , ظرافت، زیبایی و خاص بودن در کنار سادگی همیشه می تواند زمینه ساز ایده هایی تازه باشد و هر بیننده ای را سر ذوق بیاورد.

مدل مانتوهای خاص زنانه و دخترانه

مدل مانتوهای خاص زنانه و دخترانه , مانتوهای ایرانی شیک و بسیار زیبای مجلسی در طرح ها و رنگ های شیک متنوع و زیبا را در دنیای مد را میتوانید دیدن کنید.

با این مانتوها هم شیک باشید هم ساده

ظرافت، زیبایی و خاص بودن در کنار سادگی همیشه می تواند زمینه ساز ایده هایی تازه باشد و هر بیننده ای را سر ذوق بیاورد. اگر هم ساده پسند هستید و هم دوست دارید خاص بپوشید، این نمونه های مانتو را از نظر بگذرانید.مانتو همنشینی رنگ ها و زیبایی در عین سادگی جریانی است که این برند در تک به تک طراحی هایش دنبال می کند. سحر منتظری، طراح ۲۲ ساله فارغ التحصیل رشته مترجمی زبان انگلیسی است.

مدل مانتوهای خاص زنانه و دخترانه

مدل مانتوهای خاص زنانه و دخترانه

استفاده از یقه مردانه در لباس های زنانه از بارزترین ویژگی های این طرح هاست که می تواند برای سخت سلیقه ها جالب باشد. ظرافت، زیبایی و خاص بودن در کنار سادگی همیشه می تواند زمینه ساز ایده هایی تازه باشد و هر بیننده ای را سر ذوق بیاورد. اگر هم ساده پسند هستید و هم دوست دارید خاص بپوشید، این نمونه کارها را از نظر بگذرانید. راز این مدل مانتو وقتی برملا می شود که آن را می پوشید! این مدل برخلاف ظاهرش اصلا ساده نیست؛ یک طرف آن ساده و یک طرف دیگر یقه ای متفاوت دارد. عدم تقارن در یقه مانتو باعث می شود که مانتو سادگی خود را از دست دهد؛ البته این مانتو را حتی خانم های درشت اندام هم می توانند استفاده کنند چون ساسون ندارد و راسته است. این مانتوی کرم رنگ با حاشیه مشکی تا دل تان بخواهد سبک و راحت است چون پارچه آن از کشمیر است.

مدل مانتوهای خاص زنانه و دخترانه

مدل مانتوهای خاص زنانه و دخترانه

مدل آزاد و رهای این مدل مانتو در کنار رنگ شیکی که دارد، آن را به انتخاب شکیل زمستانی تبدیل کرده است. دقت کنید به خاطر نوع گشاد بودنش مناسب افراد درشت است و به دلیل سردوشی که دارد برای خانم هایی که سرشانه افتاده ای دارند بسیار مناسب خواهد بود .

مدل مانتوهای خاص زنانه و دخترانه

این مانتوی جوان پسند تا دل تان بخواهد سبک و راحت است چون پارچه آن از همان پارچه پالتویی یا فوتر است که با سادگی دوخته شده است. ایده طراحی یقه این مانتو از همان یقه های مدل مردانه است.

مدل مانتوهای خاص زنانه و دخترانه

در این مدل مانتو از پارچه کتان استفاده شده که جزء پارچه های دو رو است و در قسمت جلوی مانتو از سمت تیره آن استفاده شده تا کار متفاوت تر باشد. شکل راه راه مانتو مناسب افراد چاق است و آنها را کشیده تر نشان می دهد. از طرف دیگر این مانتو چون ساسون ندارد، می تواند برای هر اندامی مناسب باشد.

مدل مانتوهای خاص زنانه و دخترانه

زندگی ایده آل

رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2017-08-30 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :