هواوی

اصول ست کردن لباس مجلسی زرد

اصول ست کردن لباس مجلسی زرد مد روز و زیور آلات

لباس مجلسی زرد , رنگ زرد بیانگر شادمانی است و انرژی مثبت را به اطراف خود پخش می کند، اما باید توجه داشت اگر همه لباس های خود را به رنگ زرد درخشان انتخاب کنید، موجب خستگی چشم می شود و استفاده بیش از اندازه از لباس های زرد نتیجه معکوس خواهد داشت.

ست کردن لباس مجلسی زرد

لباس مجلسی زرد , برای ست کردن لباس مجلسی به رنگ زرد باید بدانید چه رنگ هایی را با آن ترکیب کنید تا استایل مجلسی شما را شیک تر کند. لباس مجلسی زرد را با چی ست کنیم؟ اگر بخواهید از رنگ زرد در لباس مجلسی خود استفاده کنید راه های مختلفی برای هماهنگ کردن آن با رنگ های دیگر وجود دارد .ست لباس زرد رنگ زرد بیانگر شادمانی است و انرژی مثبت را به اطراف خود پخش می کند، اما باید توجه داشت اگر همه لباس های خود را به رنگ زرد درخشان انتخاب کنید، موجب خستگی چشم می شود و استفاده بیش از اندازه از لباس های زرد نتیجه معکوس خواهد داشت.

ست کردن لباس مجلسی زرد

ست کردن لباس مجلسی زرد

زرد لیمویی راحت تر از رنگ زرد در لباس استفاده می شود اما اگر بخواهید از زرد خالص در پوشش خود استفاده کنید راه های مختلفی برای هماهنگ کردن آن با رنگ های دیگر وجود دارد. راحت ترین شیوه، استفاده از رنگ های خنثی در کنار رنگ گرم و زنده زرد است. به عنوان مثال می توان روسری زرد را با مانتو مشکی یا خاکستری هماهنگ کرد. رنگ مشابه زرد، سبز روشن است و کنار هم قرار گرفتن آنها در چرخه رنگ، می تواند الگویی برای استفاده در پوشش افراد باشد. از آنجا که رنگ های متضاد،لباس ها را پررنگ تر به نظر می رسانند می توانید رنگ روسری و مانتو یا بلوز و دامن خود را از دو رنگ متضاد زرد و آبی انتخاب کنید. استفاده از رنگ مکمل بنفش در کنار زرد، ترکیب منطقی دیگری است که می تواند برای هماهنگ کردن لباس ها مورد استفاده قرار گیرد. بستن یک کمربند بنفش روی پیراهن زرد به میزان زیادی از خیرگی چشم بر روی یک سطح وسیع درخشنده کم می کند. هنرآنلاین

تاریخ بروزرسانی : 2017-11-09 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :