آیا شما هم قربانی مد هستید؟

آیا شما هم قربانی مد هستید؟مد روز و زیور آلات

قربانی مد , به منظور جلوگیری از تبدیل شدن به یک قربانی مد، شما باید سبک لباس و پوشش مناسب تیپ خود را پیدا کرده و بیشتر از آن ها استفاده کنید.

قربانی مد

قربانی مد , یک قربانی مد فردی است که خود را تسلیم مد روز می کند و بدون توجه به اینکه با استفاده از این مدهای زودگذر چگونه به نظر می رسد، از آن‌ها پیروی می کند. یک نوع مد، برای همه افراد مناسب نیست و همچنین همه مدها نمی تواند برای یک نفر مناسب باشد. به منظور جلوگیری از تبدیل شدن به یک قربانی مد، شما باید سبک لباس و پوشش مناسب تیپ خود را پیدا کرده و بیشتر از آن ها استفاده کنید. همچنین باید به این آگاهی دست یابید که بعضی از لباس‌ها برایتان مناسب و زیبا هستند، درحالی‌که برخی دیگر اینطور نیستند.

متناسب با نوع و شکل بدنتان، لباس بخرید

۱- به سلیقه خود لباس بپوشید. برای آنکه یک قربانی مد نباشید، لباس هایی را انتخاب کنید که با شکل بدن، سلایق شخصی و بودجه شما، هماهنگ باشد. • متناسب با نوع و شکل بدنتان، لباس بخرید. افراد مختلف سلیقه های متفاوتی دارند. اگر لباس ها و پوشش مد روز، مناسب شما نیست، خودتان را به پیروی از آن مجبور نکنید. ۲- بدن خود را بپذیرید. هر کس عیوبی دارد. زمانی که شما بدنتان را همان‌گونه که هست، قبول کرده و موردپذیرش قراردادید آنگاه خواهید دانست که چگونه با آن باید رفتار کنید و تعامل داشته باشید. • مناطقی از بدنتان را که ایراداتی دارد (مثلاً شکم بزرگ) بشناسید و راهی برای پوشاندن این ایرادات پیدا کنید. به عنوان یک قانون کلی، لباس باید قسمت هایی نامتناسب بدن را بپوشاند و با جلب توجه بیننده به قسمت های لاغر و متناسب بدن، موجب تعادل در پوشش شود. • از پوشیدن لباس هایی که مناطق مشکل دار را به چشم می آورد، اجتناب کنید. یک دامن دارای تزئینات و لایه‌های مختلف، برای یک زن لاغر با نوع بدن مستطیل شکل، مناسب است و به بدن فرم می‌دهد اما اگر همین دامن را یک زن با بدن گلابی شکل بپوشد، ناخواسته توجه را به قسمت پایین تنه بزرگ و نامتناسب خود جلب کرده است. همچنین پوشیدن پالتو پوست برای یک زن لاغر اندام، زیبا نیست و او را شلخته نشان می‌دهد، درحالی‌که برای یک زن با بدن گلابی شکل، کاملاً زیبا و متناسب است. لباس هایی که موجود هستند برای تمامی تیپ های بدنی قابل استفاده است اما به یاد داشته باشید: همه نمی توانند در یک نوع لباس خاص، زیبا و متفاوت به نظر برسند.

قربانی مد

آیا قربانی مد شده اید

۳- سایز خود را بدانید. سایز خود را به دقت اندازه گیری کرده و با اندازه هایی استاندارد یک برند لباس جهت اطمینان، مقایسه کنید. • دور کمر خود را با متر، اندازه‌گیری کنید. برای این کار، متر را در اطراف باریک ترین قسمت کمر، محکم ببندید. این قسمت کمر که در اصطلاح “دور کمر طبیعی” نامیده می شود، معمولاً درست در زیر قفسه سینه قرار دارد. • برای اندازه گیری پایین تنه خود، متر را به دور ضخیم ترین قسمت بپیچید و اندازه بگیرید. ۴- تنظیم بودجه • به درآمد ماهانه خود نگاه کنید و ببینید واقعاً چقدر می‌توانید برای لباس و پوشاک هزینه کنید که با مشکل روبرو نشوید. • ایجاد تأخیر در خرید. انجام این کار به شما کمک خواهد نمود تا به‌طور احساسی خرید نکنید و بر روی خرید لباسی که برایتان کاملاً مناسب است، تمرکز کنید. • اگر نمی‌توانید بر میزان خرید خود، کنترل داشته باشید، از کارت‌های اعتباری استفاده نکنید و آن‌ها را در خانه بگذارید. فقط به همان میزان که برای خریدتان بودجه تعیین کرده‌اید، پول نقد به همراه ببرید. آی مانکن

همچنین بخوانید :  نکات خرید کفش بچه گانه
آگهی استخدام همکار در سایت های نیک صالحی و پرشین وی
بهترین و سریعترین روش مهاجرت به استرالیا
تاریخ بروزرسانی : 2017-11-02 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :
یونیک ویزاهم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهری
ایده های ساده برای ست کردن مادر و دختری
ایده های ساده برای ست کردن مادر و دختری
قوانین مهم قبل از ست کردن کیف و کفش برای خانم‌ها
قوانین مهم قبل از ست کردن کیف و کفش برای خانم‌ها
ایده هایی برای ست کردن با رنگ مرجانی
ایده هایی برای ست کردن با رنگ مرجانی
مدل چکمه زمستانی بچه‌گانه
مدل چکمه زمستانی بچه‌گانه
مدل روسری زنانه گوچی برای پاییز ۲۰۱۸
مدل روسری زنانه گوچی برای پاییز ۲۰۱۸
هفت لباس و اکسسوری زمستانه ضروری برای پسربچه‌ها
هفت لباس و اکسسوری زمستانه ضروری برای پسربچه‌ها
بهترین رنگ عینک آفتابی کدام است؟
بهترین رنگ عینک آفتابی کدام است؟
آشنایی با رنگ سال ۲۰۱۹
آشنایی با رنگ سال ۲۰۱۹