ست کفش و لباس با شلوار جین مشکی

ست کفش و لباس با شلوار جین مشکی مد روز و زیور آلات

ست شلوار جین مشکی , شلوار جین مشکی یکی از پرکاربردترین و مهم ترین شلوارهایی است که هر خانمی در کمد لباس هایش دارد, سادگی و شیک بودن شلوار جین مشکی در داشتن یک استایل زیبا تاثیر زیادی دارد و شاید دلیل محبوبیت آن نیز، همین باشد.

ست شلوار جین مشکی

ست شلوار جین مشکی , اگر از علاقمندان به شلوار جین مشکی هستید ولی نمیدانید آن را با چی ست کنید, در ادامه با روش ست کردن آن آشنا شوید.

با شلوار جین مشکی چی ست کنیم؟

شلوار جین مشکی یکی از پرکاربردترین و مهم ترین شلوارهایی است که هر خانمی در کمد لباس هایش دارد, سادگی و شیک بودن شلوار جین مشکی در داشتن یک استایل زیبا تاثیر زیادی دارد و شاید دلیل محبوبیت آن نیز، همین باشد. انواع و اقسام لباس و مدل کفش خود را به زیبایی و با روش صحیح، با شلوار جین مشکی ست کنید و از استایل زیبا و جذاب خود لذت ببرید. کت سفید اگر به یک شام دوستانه در یک مکان شیک و باکلاس دعوت هستید، حتما شلوار جین مشکی را با یک کت سفید رنگ ست کنید. این سیاه و سفید دوست داشتنی، قطعا استایل زیبا و جذاب شما را بیشتر به چشم دیگران خواهد آورد.

ست لباس با شلوار جین مشکی

پیراهن شطرنجی هر رنگ و هر مدل پیراهن و شومیز با طرح پارچه شطرنجی که دارید، برای داشتن یک استایل زیبا با شلوار جین مشکی مناسب است. اصلا این دو در کنار یکدیگر، مثل یک ست تعریف نشده هستند که از قدیم رایج بوده است.

ست شلوار جین

تی شرت و کالج یکی دیگر از روش های ست کردن شلوار جین مشکی هم برای خانم ها و هم برای آقایان، پوشیدن انواع تی شرت و کالج با آن است. اصلا شک نکنید و هر مدل و رنگی که دوست داشتید را با این شلوار امتحان کنید و مطمئن باشید که وقتتان را اصلا نمی گیرد، چون همه چیز را به خوبی با هم هماهنگ می کند.

شلوار جین مشکی

کفش با طرح خاص اگر یک کفش اسپورت با طراحی و یا رنگ خاص دارید، حتما آن را با شلوار جین مشکی ست کنید تا هم استایل زیبا تری داشته باشید و هم اینکه با این ترفند، مدل کفشتان بیش از هر چیز دیگری به چشم بیاید و کاملا جلب توجه داشته باشد.

جین مشکی

زیبامون

همچنین بخوانید :  نکات خرید کفش بچه گانه
تاریخ بروزرسانی : 2017-10-23 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :
logo-samandehi