پاییز ۲۰۱۷ چه رنگی مد است؟

پاییز ۲۰۱۷ چه رنگی مد است؟ مد روز و زیور آلات

رنگ مد پاییز ۲۰۱۷ , رنگ هایی که می بینید، انتخاب طراحان برای پاییز امسال هستند؛ شما دیر یا زود خریدهای پاییزی را شروع می کنید.

رنگ مد پاییز ۲۰۱۷

رنگ مد پاییز ۲۰۱۷ , اگر شما هم جزو افراد اهل مد و به روز باشید حتما برایتان مهم است که بدانید پاییز ۲۰۱۷ چه رنگی مد است و باید چه رنگی ست کنید.

رنگ های مد شده برای پاییز ۲۰۱۷

رنگ هایی که می بینید، انتخاب طراحان برای پاییز امسال هستند؛ شما دیر یا زود خریدهای پاییزی را شروع می کنید تا ست هایی برای فصل سرد بسازید. رنگ مد پاییز ۲۰۱۷ پیشنهاد می کنیم در انتخاب هایتان این رنگ ها را فراموش نکنید. با انتخاب این رنگ ها به روز بودن خودتان را به همه ثابت کنید. در این گزارش با هم نگاهی به گرایش رنگی دنیای مد در پاییز ۲۰۱۷ می اندازیم که بزودی در فروشگاه ها سر و کله شان پیدا خواهد شد. رنگ مد پاییز ۲۰۱۷

۱٫ گرنادین ( رنگ اناری)

این رنگ درهفته مد نیویورک حضور پررنگی داشته و از تونالیته های بسیار محرک و زنده رنگ قرمز می باشد. کسیکه آن را انتخاب می کند قطعاً ازاعتماد به نفس خوبی برخوردار است. این رنگ در همه جا جلوه خاصی دارد.

رنگ مد پاییز 2017

۲٫ توانی پرت ( ارغوانی تیره)

این رنگ تونالیته تیره از خانواده قرمزها می باشد و بدلیل تشخصی که دارد لباس مناسبی برای مهمانی های پائیزی است بویژه لباسی که تماماً به این رنگ باشد. ویکتوریا بکهام و جیسون وو ، از طرفداران چنین لباسی هستند. رنگ مد پاییز ۲۰۱۷

رنگ مد پاییز 2017

۳٫باله اسلیپر ( از خانواده صورتی)

سایه های مختلف صورتی همیشه حضور فعالی در هفته های مد داشته اند و دو برند سییزمرجان و کریستین سیریانو ، ازاین سایه رنگی درطرح های متنوع خود بسیار بهره برده اند که در هفته مد نیویورک در معرض نمایش قرار گرفت.

رنگ مد پاییز 2017

۴٫ باتروم (از خانواده رنگ بدن)

علاوه برصورتی، رنگ کرم یا بدن نیزهمواره در دنیای مد حضور داشته و بطور قطع در پائیز ۲۰۱۷ نیز جایگاه ویژه ای دارد ، کما اینکه مزون های مد سرشناس همچون مارک جیکوب، رزی آسولین و … از این رنگ در طرح های نخود در هفته مد نیویورک بهره برده اند.

رنگ مد پاییز 2017
۵٫ نیوی پی اونی ( سورمه ای)

از رنگ های اصلی پیشنهادی موسسه پنتن برای پائیز ۲۰۱۷ و بسیار مورد توجه طراحان مد می باشد چرا که هم در هفته مد نیویورک حضور داشت و هم هفته مد لندن. تونالیته تیره و بسیار متشخص رنگ آبی نیوی بوده و از طراوت و سرزندگی خاصی برخورداراست. رنگ مد پاییز ۲۰۱۷  

رنگ مد پاییز 2017
۶٫ خاکستری خنثی

این رنگ که همیشه و در هر فصلی طرفداران خود را دارد ، پیشنهاد اصلی پنتن برای پائیز ۲۰۱۷ می باشد که میتواند تنها بخش کوچکی از لباس را تشکیل بدهد و یا از سر تا پا به این رنگ باشد. در هفته مد نیویورک ، دو طراح مد :تام براون و الکساندر ونگ به خوبی از این تونالیته از خاکستری بهره برده اند.

رنگ مد پاییز 2017
۷٫ اسپروس تیره (صنوبری یا سبز آبی تیره )

این رنگ نیز جزو رنگ های پر طرفدار و جذاب در هفته مد نیویورک بود ، بویژه در مجموعه طر ح های برندن ماکسول و اسکار رنتا به شکل لباس هایی تک رنگ ، زیبائی خود را به رخ همگان کشیدند.  

رنگ مد پاییز 2017
۸٫ طلائی لیموئی

این رنگ که از خنثی ترین رنگ های نمایش یافته در هفته مد می باشد ، ترکیبی از سبز چمنی و زرد طلائی بوده و از رنگ های پیشنهادی پنتن برای پائیز ۲۰۱۷ است.

رنگ مد پاییز 2017
۹٫ مارینا ( از خانواده آبی)

تنالیته ای از آبی که سرزندگی و تشخص را با هم دارد و به خوبی با سفید ، قرمز ، خاکستری و عاجی ترکیب می شود. افزودن این رنگ به هر لباسی ظاهر شما را در پائیز ۲۰۱۷ ، بشاش تر و روشن تر خواهد ساخت. برند معروف کلوین کلاین به خوبی ار آن در طرح های خود بهره برده است.

رنگ مد پاییز 2017
۱۰٫ افرای پائیزی

این رنگ که ازاصلی ترین رنگ های پاییز است بسیار خاطره انگیز و دارای بافتی غنی می باشد. این رنگ در طرح های دو برند کچ ۱۹۴۱ و پرونزا شولردر هفته مد نیویورک به زیبائی خودنمائی می کند.  

رنگ مد پاییز 2017

مد و پوشاک

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تاریخ بروزرسانی : 2017-08-20 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :