روز چهارم جشنواره فجر ۳۸ از جنجال نشست درخت گردو تا بازیگران خردسال

روز چهارم جشنواره فجر ۳۸ از جنجال نشست درخت گردو تا بازیگران خردسال سینمای ایران و جهان

دو غایب بزرگ در روز چهارم جشنواره فیلم فجر وجود داشت و آن هم پیمان معادی برای درخت گردو بود و دیگری شهاب حسینی در فیلم آن شب که هر دو نقص اصلی فیلم بودند.

مانند روزهای قبل جششنواره فیلم فجر نشست سه فیلم در این روز برگزار شده است و فیلم سینمایی درخت گردو محمدحسین مهدویان مورد توجه رسانه ها قرار گرفته است که در این نشست پیمان معادی حضور نداشت اما مهران مدیری بازیگر این فیلم با عینک دودی حضور یافته بود. در ادامه روز چهارم جشنواره فجر ۳۸ را در Niksalehi مشاهده کنید

حواشی روز چهارم جشنواره فجر ۳۸

سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر تا این لحظه همچون سنوات گذشته با حضور چهره‌های متفاوت از نسل‌های مختلف کارگردانی با حاشیه‌ها و جذابیت‌های خود، نظر همه علاقمنذان سینما را به خود جلب کرده است. «آن شب»، «درخت گردو» و «دو زیست» در چهارمین روز جشنواره فیلم فجر نمایش داده شدند.

نشست فیلم های روز چهارم جشنواره فجر ۳۸

نشست خبری فیلم سینمایی «دوزیست» ساخته برزو نیک نژاد در پردیس سینمایی ملت موسوم به کاخ رسانه با اجرای محمدرضا مقدسیان برگزار شد.

هادی حجازی فر، ستاره پسیانی بازیگران فیلم، برزو نیک نژاد کارگردان فیلم، سعید خانی تهیه کننده، مهدی سعدی تدوینگر و سایر عوامل در نشست خبری فیلم سینمایی «دوزیست» حاضر شده و به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

بازیگران در روز چهارم جشنواره فجر ۳۸

گلاره عباسی

پژمان جمشیدی

امیرحسین فتحی

رویا میرعلمی

نشست خبری فیلم سینمایی «درخت گردو» به کارگردانی «محمدحسین مهدویان» با اجرای محمدرضا مقدسیان در پردیس سینمایی ملت برگزار شد.

همچنین بخوانید :  معرفی برندگان سی و ششمین جشنواره فیلم فجر!

مهران مدیری، مینا ساداتی، مینو شریفی بازیگران فیلم، محمدحسین مهدویان کارگردان اثر و سایر عوامل فیلم سینمایی «درخت گردو» در نشست خبری این فیلم در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر حاضر شده و به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

آناهیتا درگاهی

هلیا امامی

سینا مهراد

مهران مدیری

ویدا جوان

مهران مدیری در ابتدای این نشست گفت: من دو شب نخوابیده ام و سر فیلم گریه کرده و اشک ریختم، پس دلیل خاصی برای عینک زدن ندارم.

در نشست خبری «آن شب» کوروش آهاری، نویسنده و کارگردان در پاسخ به ادعای خبرنگاری مبنی بر کپی بودن پلان به پلان فیلم از آثار هالیوودی گفت: تنها حرفی که می‌توانم بزنم اینکه سلیقه‌ای است شما می‌توانید سطح داستان را ببینید، می‌توانید عمق داستان را ببینید، من به عنوان یک کارگردان تلاشم را کردم؛ سعی میکنم در فیلم بعدی‌‌ ام دزدی نکنم. ویدئوی این پرسش و پاسخ را از اینجا تماشا کنید.

مهران مدیری در نشست درخت گردو

آناهیتا درگاهی

ندا جبرئیلی

مریم مقدم

سام قریبیان

از جمله نکات مهم روز چهارم جشنواره فیلم فجر باید به غیبت شهاب حسینی در پردیس سینمایی ملت اشاره کرد، وی که نقش اول فیلم سینمایی «آن شب» را ایفا می کرد در نشست خبری و اکران این فیلم در پردیس ملت حاضر نشد.

مینا ساداتی

ستاره پسیانی

نشست فیلم دوزیست

بازیگران خردسال درخت گردو

ستاره پسیانی

میزان , شبکه های اجتماعی

تاریخ بروزرسانی : 2020-02-05 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi