پسر سام درخشانی و همسرش عسل امیرپور به دنیا آمد

پسر سام درخشانی و همسرش عسل امیرپور به دنیا آمد سینمای ایران و جهان

فرزند سام دخشانی و همسرش عسل امیرپور به دنیا آمد و آقای بازیگر با انتشار عکسی در صحفه شخصی اش از دستان کوچک فرزندش از تولد پسرش خبر داده است.

بازیگر فیلم سینمایی خوب بد جلف ۲ برای دومین بار پدر شد و پسرش در بیمارستان عرفان تهران به دنیا آمده است. گفتنی است دخترش برکه در کانادا متولد شده اما پسرش در تهران و وی اسم برسام را برای فرزندش انتخاب کرده است. در ادامه عکسی از پسر سام درخشانی را در نیک صالحی مشاهده کنید.

پسر سام درخشانی

سام درخشانی بازیگر ایرانی متولد سی و یکم تیر ماه ۱۳۵۴ در تهران می باشد. وی دارای مدرک تحصیلی علوم تجربی است و دانشجوی انصرافی تئاتر می باشد.

سام درخشانی در مهر ماه سال ۱۳۹۴ با عسل امیرپور ازدواج کرد. فرزند این زوج نیز برکه درخشانی
متولد ٢٢ ام دی ١٣٩۶ می باشد که در خارج از کشور متولد شده و اما امروز آقای بازیگر با انتشار
عکسی در صحفه شخصی اش از تولد پسرش برسام در بیمارستان عرفان تهران خبر داده است.

بازیگر

سام درخشانی و همسرش

برکه درخشانی

برکه درخشانی

عسل امیرپور همسر سام درخشانی متولد سال ۱۳۶۲ است. او به عنوان مربی بدنسازی مشغول به کار است ولی تحصیلاتش را در رشته نقاشی تا مقطع لیسانس پشت‌ سر گذاشته است.

پسر سام درخشانی

سام درخشانی و دخترش

اسم پسر سام درخشانی

سام درخاشانی با انتشار عکسی از دستان کوچک فرزندش در صحفه شخصی خود نوشت :بَرسام درخشانی?(۹۹/۷/۱) ساعت ۱۲:۴۰ بامداد پسرم بدنیا اومد به قول معروف جنسمون جور شد??تو این قحطی خبر خوب ، بالاخره یه اتفاق خوب برام افتاد?بسیار ممنونم از دکتر شکیبا خداداد عزیزم و کادر دلسوز و حرفه ای بیمارستان عرفان

پسر سام درخشانی

تولد پسر سام درخشانی

ماجرای آشنایی و ازدواج سام درخشانی

سام درخشان و همسرش یک دوست مشترک خانوادگی داشتند که هر دو را به یک میهمانی دعوت کرده بود در آن مهمانی سام درخشان با همسرش عسل آشنا می شود و این آشنایی ادامه پیدا می کند و پس از مدتی منجر به رفت و آمد خانوادگی شده و باعث می شود سام و عسل شناخت بیشتری نسبت به اخلاق و روحیات همدیگر پیدا کنند که در نهایت به ازدواج و وصال ختم می شود.

پسر سام درخشانی

سام درخشانی در کنار همسرش

پسر سام درخشانی

عکس های سام درخشانی

بازیگر مرد

سام درخشانی و دخترش برکه

کارنامه کوتاه هنری سام درخشانی

گفتنی است سام درخشانی در آموزشگاه بازیگری سمندریان یک دوره بازیگری گذرانده است و با مجموعه شب زدگان به دنیای بازیگری پا گذاشت. پس از آن سام درخشانی با بهشت آبی ، مجموعه همسفر، خانه پدری، دلباخته، و اخیراً هم در سریال سالهای برف و بنفشه و ما چند نفر و روزهای زیبا و نابرده رنج و دارا و ندار و مجموعه پژمان، رؤیای گنجشکها، آوای باران، پشت بام تهران، همه چیز آنجاست و خوب بد جلف نقش آفرینی کرده‌ است.

پسر سام درخشانی

سام درخشانی و همسرش عسل

سام درخشانی

سام درخشانی و دخترش

سام درخشانی

سام درخشانی و همسرش

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2020-09-22 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :