عکس های صهبا شرافتی بازیگر نقش روناک در سریال نون خ ۲

عکس های صهبا شرافتی بازیگر نقش روناک در سریال نون خ ۲ سینمای ایران و جهان

صهبا شرافتی رونی کلمن یا روناک سریال نون خ اولین حضورش را در تلویزیون تجربه می کند و در کنار بازیگران مطرح این سریال جذاب به هنرنمایی پرداخته است.

این شب ها فصل دوم سریال نون خ به کارگردانی سعید آقاخانی به یکی از پرطرفدارترین سریال های ایرانی تبدیل شده و دوست داران زیادی دارد. یکی از بازیگران جوانی که در این سریال حضور پیدا کرده صهبا شرافتی بازیگر نقش روناک در این سریال می باشد. در ادامه عکس های صهبا شرافتی را در Niksalehi مشاهده کنید.

عکس های صهبا شرافتی

صهبا شرافتی بازیگر نقش روناک در نون خ ۲ و در واقع خواهر زاده نوری خانزاده است. صهبا شرافتی متولد ۸ مهر ماه ۱۳۷۷ در کرمانشاه و اصالتا کرد تبار است. روناک در سریال نون خ ۲ فعلا دانشجوست و سابقه چندان پررنگی در عرصه بازیگری ندارد. به نظر می رسد نون خ ۲ اولین حضور تلویزیونی او باشد هرچند که به گفته برخی سابقه اجرای تئاتر هم دارد.

صهبا شرافتی پدیده نوظهور تلویزیون ایران است که نقش روناک خواهرزاده نوری را در سریال نون. خ بازی کرده است. او در این سریال نقش دختری قدرتمند و تا حدود زیادی قلدر را ایفا می کند.

عکس های صهبا شرافتی

عکس های اینستاگرام صهبا شرافتی

عکس های صهبا شرافتی

سعید آقاخانی و دخترانش در سریال نون خ

صهبا شرافتی

صهبا شرافتی و هدیه بازوند

روناک جایگزین کژال در نون خ ۲

روناک سریال نون خ ۲ در واقع تلاش می کند با خشونت و هیبت مردانه اش جای خالی کاراکتر کژال را پر کند؛ دختر کوچک نوری خانزاده که نقش پسر خانواده را ایفا می کرد و تلاش داشت که از خواهرانش در برابر خطرات محافظت کند.

صهبا شرافتی

بازیگران سریال نون خ

صهبا شرافتی

عکس های صهبا شرافتی

کاراکتر روناک به رونی کلمن سریال نون خ ۲ شهرت پیدا کرده است. چهره خشن روناک و کارهای همراه با جدیت و خشونتش باعث شده تا مردان روستا از او بترسند. رفتار خشن روناک از او شخصیتی خاص ساخته است و سعی می کند همزمان نقش حامی را برای دایی و دخترهایش ایفا کند.

صهبا شرافتی

صهبا شرافتی در کنار هدیه بازوند و ندا قاسمی

صهبا شرافتی

تولد صهبا شرافتی

عکس های صهبا شرافتی در اینستاگرامش

صهبا شرافتی در شبکه اجتماعی اینستاگرام نیز حضوری فعال دارد و برخلاف آنچه در نون خ ۲ می بینیم ظاهرا شخصیتی طنز دارد چرا که تازگی ها به زبان کره ای به همه مخاطبانش پیام داده که دوستشان دارد. او در یکی از استورهایش اخیرا خود را اکسوال معرفی کرده. اکسوال اصطلاحا به طرفداران گروه موسیقی اکسو گفته می شود که یک بَند کره ای- چینی است و در سال ۲۰۱۱ توسط شرکت اس ام اینترتینمنت تشکیل شد.

صهبا شرافتی

صهبا شرافتی

صهبا شرافتی

صهبا شرافتی بازیگر نون خ

صهبا شرافتی

صهبا شرافتی روناک سریال نون خ

روزیاتو

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تاریخ بروزرسانی : 2020-04-15 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :