ریحانه پارسا و همسرش از تیپ های عجیب تا ازدواج جنجالی

ریحانه پارسا و همسرش از تیپ های عجیب تا ازدواج جنجالی سینمای ایران و جهان

ریحانه پارسا بازیگر جو.ان و زیبای ایرانی با مکهدی کوشکی که ۱۸ سال از وی بزرگتر می باشد ازدواج کرده و در مقابل انتقادات هم سکوت نکرده و جوان منتقدانش را داده است.

ریحانه پارسا و مهدی کوشکی زوج جنجالی این روزهای سینمای ایران هستند که ازدواج خود را در اسفند ماه و در دوران قرنطینه اعلام کردند. گفتنی است ریحانه همسر سوم مهدی کوشکی می باشد و وی از همسر اولش یک پسر نوجوان به نام مهرسام دارد. در ادامه عکس های از ریحانه پارسا و همسرش را در نیک صالحی مشاهده کنید.

ریحانه پارسا و همسرش مهدی کوشکی

ریحانه پارسا متولد ۴ اسفند ۱۳۷۷ در تهران، بازیگر است. پدرش شغل آزاد و مادر خانه دار است بچه اول خانواد و دو خواهر کوچک تر از خود دارد. می گوید علاقه به بازیگری از کودکی در وجودش بود تا اینکه سال دوم دبیرستان وارد هنرستان تئاتر شد و جدی تر دنبال آرزوی دوران کودکی اش رفت.

اولین عکس ریحانه پارسا و همسرش

ریحانه پارسا و مهدی کوشکی در روز عید

ریحانه پارسا اولین بار در سال ۹۷ وقتی دختری ۲۰ ساله بود با حضور در سریال پدر به کارگردانی بهرنگ توفیقی با نقش لیلا بسیار درخشید و به شهرت عجیبی رسید و در دو سال گذشته در چند فیلم سینمایی و تئاتر نیز حضور پیدا کرده است.

ریحانه پارسا

مهدی کوشکی و پسرش

عکس جنجالی ریحانه پارسا

ازدواج ریحانه پارسا و همسرش مهدی کوشکی

ریحانه پارسا که با سریال «پدر» وارد عرصه بازیگری شد در ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ با مهدی کوشکی ازدواج کرد. این دو بازیگر با انتشار تصویری از خود در صفحات مجازی ازدواج خود را علنی کردند. گفتنی است؛ مهدی کوشکی بازیگر تئاتر و سینما در سریال‌ های نمایش خانگی کرگدن و دل ایفای نقش می‌کند. این دو سر تئاتر اولئانا (دی ۹۸) کنار هم حضور داشتند.

ریحانه پارسا

عکس های ریحانه پارسا

واکنش ریحانه پارسا به قضاوت ها درباره ازدواجش

همچنین بخوانید :  عکس های جدید مهناز افشار در دی ماه

ریحانه پارسا در واکنش به قضاوت‌ هایی که این روزها درباره وی می‌ شود، در صحفه شخصی اش نوشت: من مدت هاست عادت کردم: به دلسوزی های شما، قضاوت های شما پیش فرض های شما، احتمالات شما، فحش های شما، دوست نداشته های شما و هزار و یک چیز شما دوست عزیز؛ «ترک عادت خود مرض است» اینجانب مدت هاست توسط خود شما سرْ شده و عاشقانه دوستتان دارد دوستان مجازی و عزیز من.

بازیگران نمایش اولئانا به کارگردانی مهدی کوشکی

نقاشی ریحانه پارسا

ریحانه پارسا

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

تاریخ بروزرسانی : 2020-03-23 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :