عکس های ماهور الوند شیک و جنجالی از بازیگر نهنگ آبی

عکس های ماهور الوند شیک و جنجالی از بازیگر نهنگ آبی سینمای ایران و جهان

ماهور الوند بازیگر جوان و آینده دار سینما و دختر سیروس الوند که تمام تلاشش را برای اینکه در زیر سایه نام پدرش نباشد می کند و تا کنون توانسته در عرصه سینما خوب ظاهر شود.

ماهو الوند بازیگر فیلم عنکبوت دومین ساخته بلند سینمایی ابراهیم ایرج می باشد که این فیلم آخرین کار وی بوده است و در سریال شبکه نمایش خانگی نهنگ آبی نیز حضور داشته بود که سال گذشته پخش شده است. در ادامه عکس های ماهور الوند را در niksalehi مشاهده کنید.

عکس های ماهور الوند

ماهور الوند بازیگر جوان سینما متولد تیر ماه سال ۷۳ در تهران است و ۲۴ سال سن دارد. وی فارغ‌ التحصیل رشته تئاتر از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران در مقطع کارشناسی می باشد. ماهور یا ماهی دختر سیروس الوند کارگردان سینما می باشد و یک خواهر هم به نام آهو دارد.

ماهور الوند بازیگری را در سال ۱۳۹۴ با فیلم سینمایی دختر به کارگردانی مهران کاشانی آغاز کرد و با درخشش در این فیلم توانست جایگاه خود را در عرصه سینما ثابت کند و گفتنمی است فیلم دختر جایزه گئورگ طلایی بهترین فیلم از نگاه تماشاگران و جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد (فرهاد اصلانی) در جشنواره بین‌ المللی فیلم مسکو ۲۰۱۶ را به دست آورد.

عکس های ماهور الوند

ماهور الوند در فیلم عنکبوت

عکس های ماهور الوند

عکس های اینستاگرام ماهور الوند

ماهور الوند

ماهور الوند و مرحوم خشایار الوند عمویش

عکس های ماهور الوند بازیگر سینما

ماهور الوند می‌گوید بزرگترین آرزویش این است که با همه کارگردان ها کار کند: رویای من این است که با کارگردان سخت گیر، منعطف، جوان، زن، باتجربه، فیلم اولی کار کنم که بعد از این بتوانم به شکل مشخص بگویم من در این زمینه یا از کار فلان کارگردان خوشم می آید. الان هیچ ایده ای ندارم.

ماهور الوند

ماهور الوند و مادرش

ماهور الوند

ماهور الوند

وی در جشنواره فیلم فجر سال ۹۶ نیز کاندید بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای بازی در فیلم چهارراه استانبول گردید. او یکی از بازی های درخشان خود را در فیلم ملی و راه های نرفته اش در نقش ملیحه به کارگردانی تهمینه میلانی نیز ایفا نمود.

ماهور الوند

ماهور الوند و خواهرش آهو

ماهور الوند

ماهور الوند و فرهاد اصلانی در فیلم دختر

ماهور الوند به‌دنبال جایگاه خودش در عرصه بازیگری بوده و اولین قدم حرفه‌ایش در حیطه بازیگری نه به واسطه پدر کارگردانش که به واسطه استعداد خودش رقم خورده است.

ماهور الوند

عکس های ماهور الوند

ماهور الوند

ماهور الوند در نهنگ آبی

ماهور الوند

ماهور الوند و سحر دولتشاهی در چهار راه استانبول

ماهور الوند

ماهور الوند بازیگر جوان

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2020-04-08 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :