فیلم سینمایی پسرکشی در اکران خصوصی با حضور چهره ها از مریم تا گلوریا

فیلم سینمایی پسرکشی در اکران خصوصی با حضور چهره ها از مریم تا گلوریا سینمای ایران و جهان

مراسم اکران خصوصی فیلم سینمایی پسرکشی به کارگردانی محمدهادی کریمی روز گذشته با حضور بازیگران و عوامل در بنیاد سینمایی فارابی برگزار شده است

بعد از مدت ها یک مراسم اکران در بنیاد سینمایی فارابی با حضور بازیگران اثر هنری و کارگردان برگزار شده است. که در این مراسم محمدهای کریمی به همراه مریم مومن , نسیم ادبی , گلوریا هاردی و دیگر بازیگران و عوامل روز گذشته برگزار شده است. در ادامه عکس های اکران خصوصی فیلم سینمایی پسرکشی را در Niksalehi مشاهده کنید.

فیلم سینمایی پسرکشی

اکران خصوصی فیلم سینمایی پسرکشی به کارگردانی محمدهادی کریمی با حضور جمعی از هنرمندان در بنیاد سینمایی فارابی برگزار شده است.

پسرکشی فیلمی به کارگردانی محمدهادی کریمی و تهیه‌ کنندگی صادق یاری محصول
سال ۱۳۹۸ می باشد. این فیلم در بخش سودای سیمرغ سی و هشتمین دوره
جشنواره فیلم فجر حضور داشته است . نویسندگی این اثر را کارگردان آن یعنی
محمدهادی کریمی انجام داده است.

محمد هادی کریمی و مریم مومن

گلوریا هاردی

مریم مومن در اکران فیلم سینمایی پسرکشی

از بازیگران این آن می توان به ژاله صامتی ، آرمان درویش ، بهاره کیان افشار ، نسیم ادبی ، فرخ نعمتی ، گلوریا هاردی ، صحرا اسداللهی ، زینب قادری ، لیلا اوتادی، لیلا زارع، شهناز نصرتی و سهیل قاصدی اشاره کرد .

نسیم ادبی

گلوریا هاردی

اکران خصوصی با حضور بازیگران

مراسم اکران خصوصی «پسرکُشی» عصر یکشنبه ۲۵ خرداد ماه با حضور کارگردان و عوامل آن در بنیاد سینمایی فارابی برگزار شد. ششمین ساخته ی محمد هادی کریمی ، داستانی معمایی از پیچیدگی های روابط خانواده ای است که به خاطر یک باور غلط ، دهه ها دچار بحران هستند.

نسیم ادبی و مریم مومن

نسیم ادبی

مریم مومن بازیگر بانوی عمارت

محمدهادی کریمی چندین بار حضور در جشنواره فجر را تجربه کرده است و با آثاری چون امشب شب مهتابه، برف روی شیروانی داغ، بشارت به یک شهروند هزاره سوم و کمدی انسانی در دوره های مختلف جشنواره حضور داشت و امسال با ساخته جدیدش به سینمای رسانه می آید.

همچنین بخوانید :  احسان علیخانی در اکران مردمی «بدون تاریخ، بدون امضاء» در مشهد!

داستان آن در ۲ دهه ۴۰ و ۷۰ می گذرد و داستانی ‌معمایی از پیچیدگی‌ های روابط خانواده ای است که به خاطر یک باور غلط، دهه ها دچار بحران هستند.

گلوریا هاردی بازیگر فیلم سینمایی پسرکشی

مریم مومن

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

تاریخ بروزرسانی : 2020-06-15 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi