اسامی فرزندان هنرمندان و بازیگران ایرانی از دختران شاهرخ تا فرزندان شیلا

اسامی فرزندان هنرمندان و بازیگران ایرانی از دختران شاهرخ تا فرزندان شیلا سینمای ایران و جهان

اگر دوست دارید اسامی فرزندان هنرمندان و بازیگران مطرح ایرانی را بدانید و نام این عزیزان مورد توجه شما قرار گرفته در این مطلب با نام خاص و متفاوت این چهره ها برای فرندانشان آشنا شوید.

برخی از چهره های معروف ایرانی نه تنها برای اسم فرزند خود بلکه محل تولد فرزندشان نیز برنامه ریزی می کنند. در طی سال های گذشته  سلبریتی ها فرزندانشان را در خارج از کشور به دنیا آورده اند و حتی نامی برای فرزند شان انتخاب می کنند که به قولی اسم بین المللی باشد و همه جا به توان از آن استفاده کرد. در ادامه اسامی فرزندان هنرمندان و بازیگران و تصاویری از این چهره ها و فرزندانشان را در نیک صالحی مشاهده کنید.

اسامی فرزندان هنرمندان و بازیگران

هنرمندان یکی از محبوب ترین اقشار جامعه اند که در بسیاری از زمینه ها الگوی هوادارانشان در زندگی هستند و به همین بهانه در ادامه به چند نمونه از اسامی فرزندان هنرمندان اشاره می کنیم.

بارانا ، بن سان و شایمین دختر و پسر بنیامین بهادری

اسامی فرزندان هنرمندان

خانواده بنیامین بهادری

بنیامین بهادری خواننده جوان کشورمان سه فرزند به نام های بارانا، بن سان و شایمین دارد.بارانا اولین فرزند بنیامین بهادری است که در ۹ اردیبهشت سال ۱۳۹۰ به دنیا آمد و بن سان پسر بنیامین بهادری خواننده مشهور کشورمان در ۲۷ مهر ۱۳۹۶ به دنیا آمد و شایمین فرزند سوم آقای خواننده ۱۱ آذر ۱۳۹۷ متولد شد.

شاهرخ استخری و دخترانش پناه و نبات

اسامی فرزندان هنرمندان

شاهرخ استخری در کنار همسر و دخترانش

شاهرخ استخری یکی دیگر از هنرمندان کشورمان است که اسامی خاصی را برای فرزندانش انتخاب کرده است. پناه دختر اول شاهرخ استخری است که ۱۷ مرداد سال ۹۲ به دنیا آمد و بازیگر کشورمان برای دومین بار ۱۰ آبان ۱۳۹۷ صاحب دختری به نام نبات شد.

محسن کیایی و دخترش رز

محسن کیایی

محسن کیایی با دخترش رز

محسن کیایی بازیگر و نویسنده کشورمان یکی دیگر از هنرمندانی است که به تازگی پدر شده و دخترش اردیبهشت ماه سال ۹۷ متولد شد و آقای بازیگر نام رُز را برای دخترش انتخاب کرد.

جالب ترین اسامی فرزندان هنرمندان مشهور ایرانی

نیوشا ضیغمی و دخترش لنا

نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی در کنار همسر و دخترش

نیوشا ضیغمی بازیگر سینمای کشورمان آخرین روزهای اردیبهشت ماه سال ۹۷ برای اولین بار مادر شد و نام لنا را برای دخترش انتخاب کرد.

سام درخشانی و دخترش برکه

۲۲ آذرماه ۹۶ سام درخشانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان خبر تولد دخترش را به صورت رسمی اعلام کرد و از انتخاب نام برکه برای دخترش خبر داد.

سامیار و ساتین پسر و دختر شیلا خداداد

شیلا خداداد

شیلا خداداد در کنار همسر و فرزندانش

۱ فروردین ماه ۱۳۹۶ شیلا خداداد بازیگر سریال مسافری از هند خبر تولد دومین فرزندش را با انتشار عکسی از دخترش اعلام کرد . شیلا خداداد که در ۲۷ آبان ماه ۱۳۹۲ برای اولین بار حس مادر شدن را تجربه کرده بود نام دختر تازه متولد شده اش را ساتین گذاشت نا با نام پسرش سامیار و نام خانوادگی همسرش سرکارات هم خوانی داشته باشد.

تیارا و ویانا دختران رضا صادقی

رضا صادقی

رضا صادقی و دخترانش

رضا صادقی سلطان مشکی پوش و خواننده موسیقی پاپ کشورمان در شبهای قدر امسال (۱۳۹۶) برای بار دوم پدر شد و نام دخترش را ویانا گذاشت تا با نام دختر اولش تیارا هم خوانی داشته باشد. تیارا اولین فرزند رضا صادقی است که در بهمن سال ۱۳۹۲ به دنیا آمده است.

سوفیا دختر یکتا ناصر و منوچهر هادی

یکتا ناصر

یکتا ناصر و دخترش

۲۲ آذرماه ۱۳۹۵ یکتا ناصر و منوچهر هادی زوج سرشناس سینما و تلویزیون کشورمان برای اولین بار طعم مادر و پدر شدن را چشیدند. این زوج هنری مشهور نام دخترشان را سوفیا گذاشتند.

مهرسام و مهراز پسران روناک یونسی

روناک یونسی

پسران روناک یونسی

روناک یونسی خجسته معروف سریال رستگاران برای دومین بار طعم شیرین مادر بودن را در شهریورماه ۹۷ چشید.
این هنرمند کشورمان که همسر محسن میری مدلینگ مشهور است و در کشور کانادا زندگی می کند
نام دومین پسر خود را مهراز گذاشت تا با نام اولین پسرش و نام خانوادگی همسرش میری
هم خوانی داشته باشد. مهرسام اولین پسر روناک یونسی است که سه سال پیش به دنیا آمد.

نیل و محمد کیا مهر دختر و پسر نیما کرمی

نیما کرمی

فرزندان نیما کرمی

نیما کرمی مجری رادیو و تلویزیون همسر زینب زارع دیگر مجری کشورمان است و این زوج هنرمند در شب یلدای سال ۱۳۹۲ صاحب دختری شدند که نام او را نیل گذاشتند و برای بار دوم در ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ صاحب پسری به نام محمد کیا مهر شدند.

لیانا دختر مهناز افشار

مهناز افشار

مهناز افشار و دخترش

خرداد ماه سال ۱۳۹۴ مهناز افشار بازیگر سرشناس سینمای کشورمان برای اولین بار مادر شد.
لیانا نامی است که مهناز افشار برای دخترش انتخاب کرده است.

حنا و آروین دختر و پسر مجید صالحی

مجید صالحی

فرزندان مجید صالحی

مجید صالحی بازیگر و کارگردان کشورمان ۲۶ خرداد ۱۳۹۳ برای اولین بار پدر شد و خداوند به او دختر و پسری عطا کرد که نام آنها را حنا و آروین گذاشت.

اقتصاد آنلاین

رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تاریخ بروزرسانی : 2020-04-30 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :