مهدی کوشکی و همسرش ریحانه پارسا در جشن امضای کتاب وی

مهدی کوشکی و همسرش ریحانه پارسا در جشن امضای کتاب وی سینمای ایران و جهان

مهدی کوشکی بازیگر و کارگردان مشهور تئاتر که سال گذشته نمایش شک را بر روی صحنه برده بود به تازگی کتابی به همین نام را با نویسندگی خودش منتشر کرده است.

بازیگر سریال های آقازاده و دل به تازگی جشن امضای کتابش را به همراه همسرش برگزار کرده است و ظاهرا دیگر قصد ندارند حاشیه تازه ای را درست کنند. گفتنی است ریحانه پارسا و همسرش بعد از ازدواج جنجال های زیادی را به وجود آورده بودند که گفته می شود برخی از آن ها عمدی می باشد. در ادامه عکس های مهدی کوشکی و همسرش را در Niksalehi مشاهده کنید.

مهدی کوشکی و همسرش

مهدی کوشکی که پیش از این تجربه کارگردانی نمایش‌ هایی از جمله «تئاتر بد»، «شیطونی»، «سیزده»، «هفتمین جان سگ» و «ولپن» را در کارنامه داشته است به تازگی در مراسم جشن امضای کتابش را به نام شک برگزار کرده است. وی قبلا یک نمایش به همین نام نیز داشته است.

مهدی کوشکی متولد مرداد ۱۳۶۰ در خرم‌آباد، بازیگر، نمایش نامه‌ نویس و کارگردان است. او فارغ‌ التحصیل رشته نمایش با گرایش ادبیات نمایشی از دانشکده سینما – تئاتر دانشگاه هنر است.

مهدی کوشکی و همسرش

ریحانه پارسا و مهدی کوشکی

مهدی کوشکی و همسرش

کتاب مهدی کوشکی

ریحانه پارسا

ریحانه پارسا

مهدی کوشکی و همسرش ریحانه پارسا

مهدی کوشکی زمانی که ۳۸ سال داشت با ریحانه پارسا، بازیگر ۲۱ ساله ازدواج کرد. ریحانه پارسا، سومین ازدواج مهدی کوشکی بعد از جدایی از دومین همسرش، صحرا فتحی (کارگردان، بازیگر و گرافیست) است. مهدی کوشکی و ریحانه پارسا در تاریخ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ با انتشار عکسی از خودشان در اینستاگرام، خبر ازدواج‌ شان را در روزهای شیوع ویروس کرونا اعلام کردند.

ریحانه پارسا

استایل شیک ریحانه پارسا در جشن امضای کتاب همسرش

ریحانه پارسا

ریحانه پارسا

مهدی کوشکی همچنین با سه سریال نمایش خانگی «دل» به کارگردانی منوچهر هادی و «کرگردن» به کارگردانی کیارش اسدی زاده و سریال آقازاده که در حال پخش می باشد را بازی کرده و بازیگری در دنیای سریال‌ های نمایش خانگی را تجربه کرد.

مهدی کوشکی

کتاب شک مهدی کوشکی

مهدی کوشکی و همسرش

مهدی کوشکی و همسرش

جنجال های ریحانه پارسا و همسرش

ریحانه پارسا بازیگر جوانی که با سریال «پدر» مشهور شد، همسر مهدی کوشکی است. این زوج هنرمند اخیرا حاشیه‌ های زیادی درست کرده‌اند و در آخرین نمونه ماجرای اظهارنظرشان درباره طلاق جنجال به پا کرد. این جنجال‌ ها به قدری زیاد شده که احتمال عمدی بودنشان نزد برخی قوت گرفته است.

مهدی کوشکی

مهدی کوشکی

مهدی کوشکی و همسرش

مهدی کوشکی

مهدی کوشکی و همسرش

مهدی کوشکی در سریال کرگدن

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تاریخ بروزرسانی : 2020-08-08 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :