مهسا طهماسبی در سریال کامیون با اوضاع و احوال این روزهایش

مهسا طهماسبی در سریال کامیون با اوضاع و احوال این روزهایش سینمای ایران و جهان

مهسا طهماسبی بازیگر جوان سریال دیوار به دیوار که در این روزهای کرونایی در حال ضبط سریال کامیون می باشد از حال و روز خود در این روزها عکسی منتشر کرده است.

مهسا طهماسبی بازیگر جوان سینما تئاتر و تلویزیون که برادرزاده مائده طهماسبی از بازیگران مطرح کشورمان می باشد و در سریال دیوار به دیوار به اوج شهرت رسید و این روزها مشغول بازی در سریال کامیون به کارگردانی مسعود اطیابی می باشد. در ادامه عکس های از مهسا طهماسبی در سریال کامیون را در نیک صالحی مشاهده کنید.

مهسا طهماسبی در سریال کامیون

مهسا طهماسبی بازیگر جوان سینما و تلویزیون کشورمان است که آبان ماه سال ۱۳۷۲ در کرج متولد شد اما اصلالتا بابلی است.این بازیگر کشورمان در خانواده ای چهار نفره به دنیا آمد و تنها یک برادر دارد و اختلاف سنی کمی با پدر و مادرش دارد. مهسا طهماسبی برادرزاده مائده طهماسبی بازیگر کشورمان است

مهسا طهماسبی با انتشار این عکس نوشت: اوضاع این روزها #سریال_کامیون

مهسا طهماسبی در پشت صحنه سریال کامیون

مهسا طهماسبی و برادرش

مهسا طهماسبی و عمه اش مائده طهماسبی

هنرنمایی مهسا طهماسبی در سریال کامیون

فیلمنامه « کامیون » را شهاب عباسی بر اساس طرحی از شهروز شکورزاده نوشته است و عوامل سریال برای ساخت آن در بندر انزلی و تهران مشغول به کار شدند.

همچنین بخوانید :  عکس های حدیث چهره پرداز بازیگر نقش مژگان در بچه مهندس

سیدمسعود اطیابی را مخاطبان سینما با فیلم‌های کمدی می‌ شناسند. «تگزاس» یک و دو از آخرین کارهای این کارگردان در سینما هستند که مخاطبانی که سینما را به عنوان سرگرمی می‌ پسندند حسابی از آنها استقبال کردند و در نهایت این فیلم‌ها از پرفروش‌ های سال سینمای ایران شدند.  اطیابی حالا در تجربه همکاری با تلویزیون برای شبکه دو ماجرای پیشکسوت فوتبالی را به تصویر کشیده که مدتی روی یک کامیون باربری کار می‌کند و آشنایی او با سه جوان ماجراهای جالبی را رقم می‌زند.

عکس های مهسا طهماسبی

پشت صحنه سریال دیوار به دیوار

«کامیون» البته تا پایان فروردین همراه مخاطبان است و شاید از نکات جالب دیگر درباره این سریال بازی یکی از شرکت‌کنندگان پرحاشیه «عصر جدید» در آن باشد. هادی مرتضی‌زاده که در مرحله اول داوران را حسابی سرکار گذاشت و شگفت‌زده کرد و در مرحله دوم حاضر نشد به روی صحنه «عصر جدید» بیاید یکی از بازیگران این سریال نوروزی است.

بازیگران سریال دیوار به دیوار

مهسا طهماسبی در کنار پدر و مادرش

مهدی هاشمی ، لعیا زنگنه ، جهانبخش سلطانی، سیاوش مفیدی، شهاب عباسی و … از جمله بازیگران این سریال هستند که تا پایان فروردین هر شب ساعت ۲۱:۳۰دقیقه روی آنتن شبکه دو می‌ رود.

مهسا طهماسبی و یاسمینا باهر

مهسا طهماسبی

مهسا طهماسبی در صحنه تئاتر

افکار نیوز

تاریخ بروزرسانی : 2020-03-18 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi