گفتگو با حمید هیراد درباره درد سه ساله آقای خواننده از زبان خودش

گفتگو با حمید هیراد درباره درد سه ساله آقای خواننده از زبان خودش سینمای ایران و جهان

حمید هیراد خواننده جوانی که در اوج شهرت حاشیه های زیادی متوجه یکی از کنسرت های این خواننده جوان در شیراز شد برای اولین بار از درد سه ساله خود و این کنسرت جنجالی صحبت کرده است

حمید هیراد خواننده ای که با آهنگ دلارام جای خود را در دل دوست دارانش جا کرد و به اوج شهرت رسید و حالا بعد از مدت ها مشخص شده این خواننده جوان به دلیل ابتلا به بیماری سرطان مدت سه سال درگیری بیماری بوده است. در ادامه گفتگو با حمید هیراد درباره بیماری اش از زبان خودش را در برنامه بهار جان را در Niksalehi بخوانید

گفتگو با حمید هیراد

محمد علیزاده، خواننده موسیقی پاپ با برنامه “بهار جان” که شب گذشته (دوشنبه ۲۶ اسفند)، روی آنتن زنده شبکه پنج سیما رفت، برای اولین‌بار حضور در عرصه اجرا را تجربه کرد.

او که هیراد حاتمی را در اجرای این برنامه همراهی می‌ کرد، حضور در برنامه “بهار جان” را یک وظیفه ملی در قبال مردم دانست تا شاید بتواند در این بحران، یک خدمتی در حق مردم انجام دهد؛ چرا که این مردم هستند که هنرمندان را بزرگ می‌کنند و به آنها جایگاه می‌ دهند.

گفتگو با حمید هیراد

حمید هیراد

گفتگو با حمید هیراد

حمید هیراد و نیوشا ضیغمی

در ابتدای برنامه، علیزاده در پاسخ به این پرسش که “اولین صدایی که به دلت نشست و بسیار از آن استقبال کردی چه زمانی و صدای چه کسی بود؟”، گفت: “حدودا نه سالم بود و آن زمان در ماه مبارک تلویزیون یک آوازی را از استاد محمدرضا شجریان پخش می‌ کرد که آواز افشاری بود. آن زمان  شیفته آن صدا شدم و فهمیدم چه قدر به موسیقی علاقه دارم و عاشق آن هستم.”

او ادامه داد: “بسیار خوشحالم در دوره‌ای زیست می‌ کنم که صدای استاد شجریان و صدای تار  استاد محمدرضا لطفی را شنیدم این بسیار برای من با ارزش است و از همین جا برای استاد شجریان آرزوی سلامتی و بهبودی می‌ کنم.”

حمید هیراد

عکس های حمید هیراد

حمید هیراد

حمید هیراد

گفتگو با حمید هیراد درباره بیمارش اش

مهمان ویژه اولین برنامه “بهار جان”، حمید هیراد بود؛ خواننده‌ای که از روز گذشته خبر ابتلای او به بیماری سرطان خون با بازتاب‌ های زیادی همراه بوده است.

او که پس از انتشار این خبر، اولین‌بار بود که در یک برنامه تلویزیونی حاضر می‌شد، پس از اینکه ویدئویی از ساز زدنش بر روی تخت بیمارستان پخش شد، گفت: “دو سال و نیم پیش، شهریور ۹۶ یک سری غدد لنفاوی زیر گلویم درآمد. ساخت اثر “شوخیه مگه” هم از روی تخت بیمارستان شروع شد.”

حمید هیراد

حمید هیراد خواننده جوان

حمید هیراد

تصاویر حمید هیراد

او در ادامه، با اشاره به واکنش‌ ها به این قطعه گفت: “آرزوی هر خواننده‌ ای این است که آهنگی که می‌ سازد به دل مردم بنشیند. این اتفاق برای من افتاد و در آن لحظه که می‌ دیدم دابسمش می‌ سازند با این آهنگ و به من محبت دارند، اشک می‌ ریختم.

گفتگو با حمید هیراد در برنامه بهار جان محمد علیزاده

در آن واحد به من خبر داده شد که حداکثر یک ماه دیگر زنده هستم. اصلا به این فکر نبودم
که چرا یک ماه دیگر زنده هستم و هیچوقت هم نشده که فکر کنم چرا من؟
یک دانشمندی می‌ گفت وقتی همه چی خوب است، چرا نمی‌ گویید چرا من؟ قطعا من باید یک سری
چیزها را در ده، دوازده سال یاد می‌ گرفتم ولی این اتفاق باعث شد در پنج،
شش ماه متوجه این شوم که دنیا فانی و گذرا است.”

حمید هیراد در پاسخ به این سوال که چرا همان زمان خبر ابتلا به این بیماری را رسانه‌ ای نکردی گفت: “ذات من و قلب من طوری است که اصلا دوست ندارم خبر بدی را به کسی بگویم و نمی‌ خواستم با این خبر کسی را ناراحت کنم.”

حمید هیراد

بازیگران زن در کنسرت حمید هیراد

حمید هیراد

حمید هیراد

او سپس از ویدئویی گفت که در همان زمان منتشر شد؛ از پلی‌بک خواندنش در یک کنسرت،
ویدئویی که انتقادات فراوانی را روانه این خواننده پاپ کرد. او برای اولین بار درباره دلیل پلی‌بک
خواندنش روی صحنه کنسرت شیراز چنین گفت: “در آن شرایط که آن اتفاق افتاد،
از زمانی که این خبر را به من دادند، من شروع به شیمی درمانی کردم .
دو، سه ساعت قبل از آن اتفاق، حال من بد شد.

هیچ‌ کس نمی‌ دانست من چه مشکلی دارم و اصلا نمی‌ خواستم بگویم این بیماری را دارم و نمی‌توانستم سه ساعت مانده به کنسرت آن را لغو کنم.  دکتر به من گفت نمی‌ توانی قسمت بالای صدایت را بخوانی؛ به مغزت فشار می‌ آید. در یک قسمت از یک ترک، این اتفاق افتاد و اولین و آخرین بار در کنسرت‌ های من رخ داد.”

حمید هیراد

شبنم قلی خانی در کنسرت حمید هیراد

حمید هیراد

عکس های حمید هیراد خواننده جوان

خبر انلاین

تاریخ بروزرسانی : 2020-03-17 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :