هدیه بازوند در دورهمی از دلیل ازدواج نکردن تا ماجرای شکمو بودن

هدیه بازوند در دورهمی از دلیل ازدواج نکردن تا ماجرای شکمو بودن سینمای ایران و جهان

بازیگر مشهور سریال نون خ که توانست با این سریال و نقش روژان به خوبی دیده شود و به اوج شهرت برسد مهمان برنامه مهران مدیری بود و در این باره درباره دلایل ازدواج کردنش و همچنین فعالیت های بازیگری اش صحبت کرده است. در ادامه صحبت های هدیه بازوند در دورهمی را در نیک […]

بازیگر مشهور سریال نون خ که توانست با این سریال و نقش روژان به خوبی دیده شود و به اوج شهرت برسد مهمان برنامه مهران مدیری بود و در این باره درباره دلایل ازدواج کردنش و همچنین فعالیت های بازیگری اش صحبت کرده است. در ادامه صحبت های هدیه بازوند در دورهمی را در نیک صالحی بخوانید.

هدیه بازوند در دورهمی

هدیه بازوند، بازیگر سریال «نون.خ» پس از حضور در برنامه «دورهمی» یک خاطره از گم شدنش برای رفتن، سر صحنه فیلمبرداری تعریف کرد و اعلام کرد که در پیدا کردن مسیر بسیار ضعیف است.

به گزارش خبرگزاری، برنامه «دورهمی» با اجرای مهران مدیری، (جمعه ۳۰ خرداد ۹۹) ، میزبان هدیه بازوند، بازیگر سریال «نون. خ» بود. این بازیگر درباره عدم توانایی در مسیر یابی و دلیل ازدواج نکردنش صحبت کرد.

هدیه بازوند در دورهمی

برناهم دورهمی مهران مدیری

مهران مدیری در بخشی از برنامه رو به مهمان خود گفت: «خانم بازوند بسیار در مسیر یابی ضعیف هستند، حتی ممکن است از خانه خودشان هم خارج می‌ شوند گم شوند.»

بازوند هم در پاسخ گفت: «بله، دقیقا این مشکل من است که بسیار در پیدا کردن مسیر ضعیف هستم، یکبار برای ضبط سریال «نون. خ» باید می‌ رفتیم روستاهای نزدیک امامزاده داوود. با همکاران بودیم و آن شب برف سنگینی می‌ آمد و من چون در جنوب بزرگ شدم تا به حال برف ندیده بودم و راه رفتن روی آن را هم بلد نبودم.

هدیه بازوند در دورهمی

سریال نون خ

بازیگر زن ایرانی

بازیگر جوان

به بچه‌ها گفتم من یک مقدار آرام‌تر می‌ آیم، سرم را آوردم بالا دیدم رفته‌اند، ساعت هم ۱۲ شب بود و من گم شده بودم، یکدفعه دو پسر بچه آمدند نزدیکم و چون من خیلی ترسیده بودم اول گفتم بابای من را ندیدید؟ که فکر نکنند تنها هستم بعد از آنها پرسیدم اینجا کجا فیلمبرداری می‌کنند؟ از آن به بعد همه بخاطر این موضوع به من می‌خندند.»

ماجرای ازدواج نکردن روژان سریال نون خ

مجری برنامه درباره دلیل ازدواج نکردن این بازیگر پرسید و بازوند در پاسخ گفت: «تا به حال برایم پیش نیامده اما امیدوارم بعد از این برنامه پیش بیاید، چون خیلی از افراد آمدند و روی این صندلی نشسته‌اند و بعد از برنامه ازدواج کرده‌ اند.»

سریال نون خ

روژان سریال نون خ

بازیگر

بازیگر سریال نون خ

بازیگر سریال « نون.خ» ادامه داد: «جدای از شوخی، موضوع این است که تا حالا فرد مناسب و مورد نظرم را پیدا نکرده‌ام، کسی که ملاک‌ های من را داشته باشد، تا کنون سراغم نیامده است.»

در بخشی از گفت و گو درباره نیاز به آموزش مداوم برای بازیگران صحبت شد و بازوند خطاب به مدیری گفت: همیشه به این فکر می‌ کنم که چرا شما ورکشاپ بازیگری برگزار نمی‌ کنید؟!

دختران سریال نون خ

دختران نورالدین خانزاد در نون خ

هدیه بازوند در دورهمی

هدیه بازوند در دورهمی روژان سریال نون خ

مدیری در پاسخ اظهار کرد: بزرگترین آرزوی زندگی‌ ام این است که مجموعه بزرگی را تأسیس کنم
که در آن همه رشته‌های مختلف هنری را اساتید بزرگ تدریس کنند و خودم یک گوشه‌
کار را بگیرم؛ این نیاز نسل آینده است که آموخته‌ هایمان را در اختیارشان بگذاریم.

گفتنی است در برنامه شب گذشته دورهمی، قاسم افشار خواننده کشورمان هم چند قطعه برای مخاطبان اجرا کرد.

هدیه بازوند در دورهمی

خانم بازیگر و پدرش

هدیه بازوند در دورهمی

بازیگر سریال نون خ

این خواننده درباره کم کاری خود گفت: بخشی از آن خواسته و بخشی از آن ناخواسته بوده است؛
من و هم نسلی هایم در دهه ۷۰ شروع کننده موسیقی پاپ بودیم و با تمام
سختی‌ ها کار کردیم. تمام فراز و نشیب‌ها را از سر گذراندیم،
به امید اینکه موسیقی جایگاه خوبی پیدا کند. زمانی که ما کارمان را شروع کردیم،
«صدا» مهم بود، اما امروز «سر و صدا» مهم است!

هدیه بازوند در دورهمی

هدیه بازوند

باشگاه خبرنگاران , خبرانلاین

تاریخ بروزرسانی : 2020-06-20 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :