سفره هفت سین سال ۹۹ هنرمندان با طعم قرنطینه از دنیا و شهره تا امیر و حمید

سفره هفت سین سال ۹۹ هنرمندان با طعم قرنطینه از دنیا و شهره تا امیر و حمید سینمای ایران و جهان

سفره هفت سین سال ۹۹ هنرمندان مشهور ایرانی به صورت متفاوتی با شعار در خانه بمانیم چیده شده و هنر کدام از چهره ها پیام خاصی برای دوست داران خود منتشر کرده اند.

در اینستاگرام چهره ها سفره هفت سین های زیبای نوروزی که امسال با ابتکار خاصی همراه بوده است را گردآوری کرده ایم . عکس های از سفره هفت سین سال ۹۹ هنرمندان مشهور کشورمان که بی نهایت زیبا و متفاوت بوده اند را در ادامه در نیک صالحی مشاهده می کنید.

سفره هفت سین سال ۹۹ هنرمندان

سفره هفت سین سال ۹۹ هنرمندان کشورمان از جمله سیما تیرانداز , نجمه جودکی , امیر آقایی , شهره سلطانی , دنیا مدنی , شبنم مقدمی , حمید گودرزی , پانته آ بهرام , مهناز افشار , لاله صبوری , مهراب قاسم خانی , ویشکا آسایش , مهتاب کرامتی , صبا راد , مریم وطن پور , آزاده نامداری , ساره بیات , ساناز طاری , بهاره رهنما , پریناز ایزدیار را در ادامه مشاهده می کنید.

سیما تیرانداز :

من ایمان دارم که خیلی زود ،من تو دوباره دست در دست هم ،عاشقی خواهیم کرد…..سال نو مبارک

نجمه جودکی :

 بهار نو مبارک.. متاسفانه از شدت خستگی خواب موندم و سال تحویل بیدار نبودم..?? اما امیدوارم امسال سال سلامتی و تندرستی باشه البته پول هم خوبه ها..?? یادمون نره در خانه بمانیم من هم از امروز تا ۱۵ فروردین که دوباره برگردیم از خونه بیرون نمیرم..
دوستون دارم.. نوروز مبارک❤️❤️

امیر آقایی :

 سال نو مبارک الهی سلامتی و سر بلندی و آرامش برایِ همه

شهره سلطانی :

 زندگی هست مهربانی هست  امید هست این روزها تموم میشه و روشنایی میاد ، غصه ها کنار میره و همه امون ب آرامش میرسیم . زمین دوباره سبز میشه و عشق و محبت برای همیشه روی زمین حکومت میکنه … نوروز باستانی رو ب شما هموطنان و دوستان با وفا و خوش قلبم تبریک میگم و برای همه اتون آرزوی سلامتی میکنم ????

عکس های سفره هفت سین سال ۹۹ هنرمندان

دنیا مدنی :

 #سال_نو #مبارک خدایا هیچ لحظه ای از سال ۹۹ شبیه سال۹۸ نباشهآمین?? سلامتی ،عشق ،برکت و حال خوش بِباره از زمین و زمان☘️?

شبنم مقدمی :

 پای ِ همین هفت سین ِ قرنطینه زده ی بی شمع و شیرینی ، بی گل و سنبل و سمنو …محقر و بی تجمل و ساده …می نشینم به دعا ….خداوندا …دریاب ما را و حال و روزمان را…خستگی ها و جان سختی مان ببین …به لطف ِ و مهر ِ خویش تیمارمان کن….

روزگار خوش شود و روزی فراخ …درد دور شود و بیماری برود … سلامت نزدیک شود و صحت در جان ِ همه مان جا بگیرد…غم ها بپرند و شادی ها جایش رابگیرند…نحسی رنگ ببازد و مرغ ِ سعادت برای همه مان بخواند ….
نود و هشت ِ عجیب و غم انگیز و تلخ ،برود و تکرار نشود در همه عمر ِ همه مان…نودونه مان شاد ترین…خوش ترین…زیباترین. نو روز و‌ نو بهار و‌ نوسال نیکو و خجسته.

حمید گودرزی :

 سال نو بر تمام شما مردم نازنین ایران مبارک باد

پانته آ بهرام :

 حالتان به بهترین حالها دگرگون باد!

مهناز افشار :

 الهی غمها تسکین پیدا کنند الهی دلها شاد باشن برکت به سفره ها بیاد عشق و روشنایی برای همه مردم جهان و زمین بخصوص مردم ایران بباره آمین هفت سین مشترک من و لیانا? ??? نوروزتون پیروز

لاله صبوری :

 عیدتون مبارک امسال به خودمون ، خانواده مون و هموطنانمون با تو خونه موندن سلامتی عیدی میدیم . ????????????? #در خانه‌ می‌ مانیم

مهراب قاسم خانی :

بالاخره این سال لعنتی نود و هشت داره تموم میشه. برای شما نمیدونم، ولی برای من با فاصله زیاد بدترین سال زندگیم بود. از همون اولش تا الان افتضاح بود. همه چیش. پر از اتفاقای تلخ و بد و غیر قابل پیش بینی. پر از ناراحتی و عصبانیت. پر از گیجی و از دست دادن… کاش سال دیگه سال بهتری باشه. بیشتر همدیگه رو دوست داشته باشیم و بیشتر حواسمون به اونایی که دوسمون دارن باشه.قدر چیزایی که داریم رو بیشتر بدونیم و یادمون باشه که چه راحت میشه از دستشون بدیم… کاش مهربون تر باشیم، انسان تر باشیم، خوشحال تر باشیم، خوشبخت تر باشیم… کاش… عیدمون مبارک

همچنین بخوانید :  خاطرات هنرمندان از روز اول مهر از کتک خوردن مهناز تا ترس زهره از معلمش +تصاویر

پ.ن‌ اول: بر عکس هر سال، تا امشب دست و دلم نمیرفت هفت سین بچینم، ولی آخرش خودمو مجبور کردم.
پ.ن دوم: به دلیل کمبود امکانات ناشی از قرنطینه، جای سبزه، گلدون گذاشتیم. جای سنجد و سمنو، سویا و سوپرمن.

ویشکا آسایش :

 سال نو مبارک ❤️ به امید اتفاقهاى خوب?

تصاویر سفره هفت سین سال ۹۹ هنرمندان ایرانی

مهتاب کرامتی :

 نوروزتان پیروز….سلامت و شاد باشین همیشه???

صبا راد :

 اول فروردین سال ۹۹? هموطنان عزیزم! مردم شریف ایران!سلام نوروز آمد… آخرین سال این قرن هم از راه رسید،امید که در سال جدید، دلخوش باشیم و سرنوشتی توأم با آرامش و عشق در انتظار همه ما باشد… با خانواده هایی که در سال۹۸عزیزانشان را از دست داده اند ابراز همدردی می کنم?? خدا کند سال نو، احوال نو برایمان بیاورد? آرزویتان را در سال جدید بنویسید که بماند به یادگار…

مریم وطن پور :

 ???????.* ای گرداننده سال و حالت ها *. بگردان حال ما را به نیکوترین حال .?تکرار بهارتان مبارک?

آزاده نامداری :

.سال نو مبارک. به امید صلح،آرامش،برکت،سلامتی،دوستی و همه ی خوبها برای سرزمینم وهمه ی مردم ایران هرجا که هستند. ???????????

ساره بیات :

 سال نو مبارک ♥️

ساناز طاری :

 سال نو همگی میارک برای همه سلامتی و سلامتی و سلامتی و بعد هرارزویی که خواستارش هستید را از درگاه خداوند منان برایتان خواهانم.??❤️

بهاره رهنما :

سفره هفت سین سال ۹۹ بهاره رهنما و همسرش

پریناز ایزدیار :

 آرامش ، تن سالم و خنده از ته دل براتون آرزو میکنم … سال نو مبارک ?

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

تاریخ بروزرسانی : 2020-03-21 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi