کشف حجاب مهناز افشار و انتشار عکس های جنجالی وی در اینستاگرام

کشف حجاب مهناز افشار و انتشار عکس های جنجالی وی در اینستاگرام سینمای ایران و جهان

به تازگی مهنار افشار عکس های جنجالی از خود در آلمان منتشر می کند و ظاهرا این بازیگر دیگر به ایران برنخواهد گشت وی با پیشنهاد کارگردانان خارجی در جشنواره برلین روبرو شده است.

مهناز افشار بازیگر جنجالی کشورمان مدت هاست که در آلمان زندگی می کند و به تازگی عکس های بی حجاب از خود منتشر کرده است و ظاهرا امیدی به بازگشت برای وی وجود ندارد. وی که در جشنواره فیلم برلین حضور یافت بود با پیشنهاد کارگردانان خارجی روبرو شده است. اکس های جنجالی از کشف حجاب مهناز افشار را در نیک صالحی مشاهده کنید

کشف حجاب مهناز افشار

مهناز افشار که در یک برنامه استعداد یابی ایرانی به عنوان مجری در کنار آرش و ابی حامدی (خواننده مشهور ایرانی ) مشغول به کار است با ظاهر نامتعارف در جشنواره برلن آلمان شرکت کرد.

گفتنی است در کنار موضع گیری‌ ها و اقدامات مهناز افشار چندی پیش زمزمه‌ های جدایی مهناز افشار از همسرش یاسین رامین قوت گرفت. این اتفاق زمانی رخ داد که افشار با انتشار استوری در صفحه اینستاگرامش نوشت: «هر آدمی ضعیف یا قوی یک وجودی داره. ولی وقتی تصمیم می‌گیری یک مادر مجرد باشی باید دوتا وجود داشته باشی و اونارو برای خودت و فرزندت قوی‌تر هم بکنی.»

همچنین بخوانید :  مهناز افشار بازیگر مشهور سینمای کشور+عکس

عکس گرافیکی مهناز افشار

عکس منتشر شده توسط مهناز افشار برای تولد خواهرش

نوجوانی مهناز افشار

کشف حجاب مهناز افشار در جشنواره برلین

سه کارگردان فرانسوی، آلمانی و انگلیسی به مهناز افشار برای حضور در آثارشان پیشنهاد بازیگری در آثارشان دادند. مهناز افشار در حاشیه جشنواره فیلم برلین در گفتگو با رسانه‌ های خارجی با اشاره به دلایل سفرش به آلمان گفت: پنج سال پیش برای تکمیل زبان آلمانی و تحصیل در رشته کارگردانی به آلمان آمدم و مدتی هم بین آلمان و تهران در رفت و آمد بودم. اما در ادامه دلایلی موجب می‌ شود حضورم در آلمان جدی‌ تر شود و حتی پیشنهاد کار دریافت کنم اما هرگز برای خودم متصور نبوده‌ ام که قرار نیست روزی برنگردم.

مهناز افشار در جشنواره فیلم برلین

مهناز افشار و بازیگر آلمانی

کشف حجاب مهناز افشار

مهناز افشار در پرشیاز گات تلنت

افشار ادامه داد: پیشنهادهایی برای بازی در سریال، فیلم و تئاتر از کارگردانان و فیلمسازان آلمانی، فرانسوی و انگلیسی دریافت کردم و در حال بررسی آنها هستم.

عکس های مهناز افشار

استایل جنجالی مهناز افشار

مهناز افشار و دخترش در کنار آرایشگرش در آلمان

ایلنا , فرارو

تاریخ بروزرسانی : 2020-02-27 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :