روز پنجم جشنواره فجر ۳۸ از جنجالی آقای بازیگر تا پریناز و ریحانه

روز پنجم جشنواره فجر ۳۸ از جنجالی آقای بازیگر تا پریناز و ریحانه سینمای ایران و جهان

سه فیلم سینمایی مغز استخوان ، روز بلوا و خوب، بد، جلف ۲ در روز پنجم جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و نشست این فیلم های در کاخ رسانه برگزار شده است.

در روز پنجم از سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر نشست سه فیلم با حضور بازیگران مشهور کشورمان برگزار شده است و حواشی زیبای تصویری و جنجالی های این روز را در ادامه می توانید بخوانید. در ادامه تصاویر روز پنجم جشنواره فجر ۳۸ را در نیک صالحی مشاهده کنید

حواشی جنجالی روز پنجم جشنواره فجر ۳۸

جشنواره فیلم فجر اوج تلخی، ناراحتی و خونریزی‌ اش را در روز پنجم با “سه‌ کام حبس” و “خون شد” به رخ هنرمندان کشید. و از جنجالی های این روز می توان به صحبت های داریوش ارجمند از شهید سلیمانی و رئیس جمهور آمریکا و انتقاد از سوالات برخی خبرنگاران درباره فیلم “روز بلوا” اشاره کرد.

پنجمین روز جشنواره فجر ۳۸ روز گذشته شانزدهم بهمن ماه با نمایش سه فیلم مغز استخوان، روز بلوا و خوب بد جلف ۲ و حضور بازیگران و عوامل این فیلم ها همراه بود.

متین ستوده و سمیرا حسن پور

طناز طباطبایی

پریناز ایزدیار

سام درخشانی و همسرش

امیر آقایی

فیلم های روز پنجم جشنواره فجر ۳۸

پنجمین روز از سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در پردیس سینمایی ملت موسوم به کاخ رسانه با اکران فیلم سینمایی کمدی «خوب بد جلف- ارتش سری» به کارگردانی «پیمان قاسمخانی» به پایان رسید.

همچنین بخوانید :  تبریک متفاوت چهره های مشهور به برندگان سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر+تصاویر

از جمله حواشی روز پنجم جشنواره فیلم فجر در آخرین سانس می توان به حضور تمامی بازیگران فیلم سینمایی «خوب بد جلف- ارتش سری» در نشست خبری این فیلم اشاره کرد، اتفاقی که باعث حضور اکثریت اهالی رسانه در این نشست پرسش و پاسخ شد.

نیکی کریمی

لیلا زارع

فرشته حسینی

نوید پورفرج

ویدا جوان

نشست خبری فیلم سینمایی «مغز استخوان» به کارگردانی حمیدرضا قربانی در محل نشست‌ های پردیس سینمایی ملت موسوم به کاخ رسانه با اجرای منصور ضابطیان برگزار شد.

نوید پورفرج، بهروز شعیبی، احمد ساعتچیان و پریناز ایزدیار بازیگران فیلم، حمیدرضا قربانی کارگردان و سایر عوامل فیلم سینمایی «مغز استخوان» در نشست خبری این فیلم حاضر شده و سوالات خبرنگاران و منتقدین پاسخ دادند.

بازیگران در روز پنجم جشنواره فجر ۳۸

مریم معصومی

سام درخشانی و همسرش

سامان سالور و همسرش در کنار پریناز ایزدیار

ریحانه پارسا

نشست خبری فیلم روز بلوا با حضور بهروز شعیبی کارگردان، مهران کاشانی نویسنده، لیلا زارع، داریوش ارجمند، محمد علی محمدی بازیگران فیلم، امین جعفری مدیرفیلمبرداری،کارن همایونفر موسیقی، سیدعلیرضا علویان صداگذار، سارا سمیعی طراح لباس و کامیاب عشایری طراح صحنه برگزار شد.

احسان علیخانی

بهاره رهنما

لیلا زارع

نوید پورفرج

پریناز ایزدیار

میزان , شبکه های اجتماعی

تاریخ بروزرسانی : 2020-02-06 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :