حواشی جالب روز سوم جشنواره فجر ۳۸ از استایل شیک خانم بازیگر تا ساعد سهیلی

حواشی جالب روز سوم جشنواره فجر ۳۸ از استایل شیک خانم بازیگر تا ساعد سهیلی سینمای ایران و جهان

در روز سوم از سی و هشتمین دوره جشنواره فیلم فجر نشست خبری سه فیلم با حضور بازیگران مطرح آن برگزار شده است و حواشی زیبای در کاخ رسانه صورت گرفته است.

روز گذشته و در روز سوم چشنواره فیلم فجر سه فیلم ( روز صفر , آبان یازده ۶۰ , ابرهای بارانش گرفته ) مورد نقد و بررسی قرار گرفته اند که بازیگران و عوامل این سه فیلم سینمایی در جشنواره حضور پیدا کرده اند. در ادامه حواشی زیبای تصویری روز سوم جشنواره فجر ۳۸ را در niksalehi مشاهده کنید.

حواشی تصویری روز سوم جشنواره فجر ۳۸

روز سوم سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر با نمایش فیلم روز صفر در سینما ملت (کاخ رسانه) آغازشد و فیلم آبان یازده ۶۰ و فیلم ابرهای بارانش گرفته نیز مورد بررسی قرار گرفتند.

امسال، اما با تغییرات ویژه‌ای که با تلاش مسئولان جشنواره در شمایل ظاهری پردیس ملت یا همان کاخ رسانه‌ها ایجاد شده جشنواره فیلم فجر رنگ و بوی تازه‌ای به خود گرفته و اهالی رسانه همچون گذشته پس از تماشای فیلم‌ها برای نقد و بررسی فیلم‌ ها در سالن نشست خبری پردیس ملت حاضر شده و به گفتگو با عوامل فیلم‌ ها می‌پردازند.

فیلم های روز سوم جشنواره فجر ۳۸

نشست خبری فیلم سینمایی «آبادان یازده ۶۰» به کارگردانی «مهرداد خوشبخت» در محل نشست‌های جشنواره فیلم فجر با اجرای فرزاد حسنی برگزار شد.

مهرداد خوشبخت کارگردان فیلم، حسین کلامی تهیه کننده، بهزاد عبدی آهنگساز، علیرضا کمالی، حمیدرضا محمدی، ویدا جوان و شبنم گودرزی بازیگران فیلم و سایر عوامل در نشست خبری فیلم «آبادان یازده ۶۰» حضور یافته و به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

مهراوه شریفی نیا

ندا جبرائیلی

سمیرا حسن پور و همسرش

نیکی کریمی

نشست خبری فیلم سینمایی «ابر بارانش گرفته» به کارگردانی «مجید برزگر» در محل نشست‌های جشنواره فیلم فجر با اجرای فرزاد حسنی برگزار شد.

همچنین بخوانید :  نشست رسانه ای فیلم ایتالیا ایتالیا با حضور بازیگران مشهور در جشنواره فیلم فجر + تصاویر

مجید برزگر تهیه کننده و کارگردان فیلم، مسعود امینی تیرانی مدیر فیلمبرداری، آرمان خوانساریان نویسنده اثر، مزدک میرعابدینی و علی ثانی فر بازیگران اثر به همراه سایر عوامل در نشست خبری فیلم «ابر بارانش گرفته» حاضر شده و در به سوالات اهالی رسانه پاسخ دادند.

پریناز ایزدیار

متین ستوده

سمیرا حسن پور

ویدا جوان

سومین روز از سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در پردیس سینمایی ملت با اکران فیلم سینمایی
«روز صفر» ساخته سعید ملکان آغاز شد، بنا بر پیش بینی‌های انجام شده استقبال از این
فیلم باعث ایجاد صف‌های طولانی اهالی رسانه برای تماشای اثر بود.

با اتمام اکران فیلم سینمایی «روز صفر» این دومین اثری بود که مخاطبان پس از پایان آن ایستاده به تشویق آن پرداختند و در هنگام حضور هنرمندان به سالن نشست نیز بار دیگر عوامل فیلم سینمایی روز صفر مورد تشویق قرار گرفتند.

هادی حجازی فر و ستاره پسیانی

بازیگران فیلم دوزیست در روز سوم جشنواره فجر ۳۸

بانی پال شومون و پژمان جمشیدی

رضا داوود نژاد و همسرش

از نکات جالب نشست خبری فیلم سینمایی روز صفر می‌توان به صحبت کردن در قالب شخصیت عبدالمالک ریگی توسط ساعد سهیلی اشاره کرد، از سویی مهدی قربانی بازیگر نوجوان این فیلم نیز با عینک دودی روی سن حاضر شد که خود سوژه ای برای عکاسان بود.

سعید ملکان نویسنده، کارگردان و تهیه کننده فیلم سینمایی روز صفر، امیر جدیدی، ساعد سهیلی،
مهدی قربانی بازیگران فیلم، میثم مولایی تدوینگر فیلم و سایر عوامل فیلم سینمایی «روز صفر»
در نشست خبری این فیلم حاضر شده با اهالی رسانه به گفت‌وگو پرداختند.
نشست خبری این فیلم با تشویق اهالی رسانه و منتقدین در هنگام ورود عوامل این فیلم همراه بود.

ساعد سهیلی

امیر جدیدی

پریناز ایزدیار

آناهیتا درگاهی

ستاره پسیانی

میزان , شبکه های اجتماعی

تاریخ بروزرسانی : 2020-02-04 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi