گفتگو با ماهچهره خلیلی درباره شیوه معروف شدن یک شبه برخی بازیگران

گفتگو با ماهچهره خلیلی درباره شیوه معروف شدن یک شبه برخی بازیگران سینمای ایران و جهان

ماهچهره خلیلی درباره بازیگران پرحاشیه سینمای ایران صحبت های جالبی کرده و عنوان کرده این روش معروف شدن کار درستی نیست و این افراد برای شهرت دست به چنین کاری می زنند.

ماه‌چهره خلیلی بازیگر زیباروی ایرانی به تازگی در مصاحبه ای که با وی صورت گرفته درباره فعالیت هایش در سال جدید و نحوه انتخاب برخی از بازیگران در فیلم ها و سریال های مختلف و یا حواشی که برخی از بازیگران برای مشهور شدن خود انجام دهند صحبت کرده است. در ادامه جزئیات گفتگو با ماهچهره خلیلی را در niksalehi بخوانید

گفتگو با ماهچهره خلیلی

ماه‌چهره خلیلی بازیگر ۴۴ ساله سینما و تلویزیون متولد ۲۵ دی ۱۳۵۵ در شهر تهران و نوهٔ دختریِ پروین سلیمانی است، وی سابقه بازی در فیلم و سریال های شاخصی نظیر : «مختارنامه»، «درچشم باد»، «کلاه پهلوی»، «نقاب»، «پرونده هاوانا» و … را در کارنامه هنری خود دارد.

بازیگر فیلم «اشنوگل» گفت: من هم به شخصه نظرات شخصی خودم را دارم، اما ترجیح می‌دهم وارد قضاوت کردن افراد نشوم و به هر نظری هر چند مغایر با نظر خودم احترام بگذارم.

سفره هفت سین ماه چهره خلیلی

ماه چهره خلیلی

ماه چهره خلیلی بازیگر سینما و تلویزیون، پیرامون نحوه انتخاب نقش و معیار‌های شخصی خود برای حضور
در یک پروژه گفت: معمولاً برای انتخاب نقش‌ها سختگیر هستم و نقشی را دوست دارم
که با آثار قبلی من متفاوت باشد. نقش و فیلمنامه در درجه اول برای من مهم بوده و اگر
از آن رضایت داشته باشم زیاد به ژانر کمدی، اجتماعی و یا تراژدی آن فکر نمی‌ کنم.

ماه چهره خلیلی بازیگر

وی درباره وجود لابی در انتخاب نقش بازیگران اذعان کرد: اطلاع دارم که برخی از کار‌هایی که انجام می‌ شود با توجه به باند بازی‌های موجود در سینما صورت می‌ گیرد و یکسری افراد به شکل گروهی سر کار حاضر می‌ شوند مانند اینکه گروهی که سر یک کار با هم هستند سر کار بعدی هم با یکدیگر حضور پیدا می‌ کنند. البته موضوع کار کردن به واسطه روابط موجود در سینما نه تنها در مورد بازیگران بلکه در مورد فیلمبردار، گریمور و یا عوامل دیگر هم صدق می‌کند.

ماه چهره خلیلی و پسرش

گفتگو با ماهچهره خلیلی درباره بازیگران پرحاشیه

این بازیگر سینما درباره پیشنهادات و برنامه‌ های خود در سال جدید تاکید کرد: هنوز زمان زیادی از
سال نو نگذشته و من تا سه چهار ماه آینده پیشنهاد دارم و ترجیح می‌دهم کمی استراحت کنم
و بعد از تعطیلات کار‌ها را انتخاب کنم. امسال برای تعطیلات با فرزندم در کنار خانواده خواهم بود
و برای دیدن آن‌ها به سفر می‌ روم.

تصاویر ماه چهره خلیلی

وی درباره حضور و نظردهی هنرمندان در فضای مجازی تاکید کرد: بالاخره در هر انسانی نظرات شخصی خود را دارد، اما من نمی‌ دانم چرا در ایران همه نسبت به همه چیز خود را صاحب نظر دانسته و با قطعیت همه چیز را قضاوت می‌ کنند و به نظر دیگران هم هیچ احترامی نمی‌ گذارند. متاسفانه برخی افراد بابت عطسه کردن دیگران هم نظر می‌ دهند و هیچ نظری خلاف آن را قبول نمی‌ کنند.

ماه چهره خلیلی و پروین سلیمانی مادربزرگش

بازیگر فیلم «اشنوگل» درباره حضور خود در صفحات مجازی تصریح کرد: من هم به شخصه نظرات شخصی خودم را دارم، اما ترجیح می‌ دهم وارد قضاوت کردن افراد نشوم و به هر نظری هر چند مغایر با نظر خودم احترام بگذارم.

ماه چهره خلیلی

وی با نقد حاشیه‌های همیشگی فضای مجازی اضافه کرد: این روز‌ها متاسفانه فضای مجازی بستر ناامنی شده است. بستری که همه نوع حواشی در آن وجود دارد و برخی یک شبه در آن معروف و مشهور می‌ شوند.

ماه چهره خلیلی و همسرش

کافی است در فضای مجازی نسبت به شخصی بزرگ نظری جنجالی و حاشیه‌ ای بدهید تا یک شبه همه شما بشناسند. از نظر من این هنر نیست. هنر آن است که وقتی همه در حاشیه در مورد یک اتفاق نظر می‌ دهند شما سکوت کنید.

ماه چهره خلیلی و مادرش

خلیلی در مورد نظرات اخیر برخی افراد در فضای مجازی خاطرنشان کرد: برخی از افراد به واسطه نداشتن جایگاه ثابت اجتماعی و محکم سعی می‌کنند با ایجاد حاشیه برای افراد صاحب جایگاه برای خودشان مقامی را ایجاد کنند که این کاملاً مقطعی بوده و اصلاً درست نیست.

عکس های اینستاگرام ماه چهره خلیلی

میزان

همچنین بخوانید :  شیدا خلیق بازیگر سریال نوروزی زوج یا فرد در کنار مادر هنرمندش +تصاویر
تاریخ بروزرسانی : 2020-03-31 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :