تبریک روز جهانی تئاتر توسط چهره های مشهور ایرانی از بهاره تا سروش

تبریک روز جهانی تئاتر توسط چهره های مشهور ایرانی از بهاره تا سروش سینمای ایران و جهان

روز جهانی تئاتر یعنی ۲۷ مارس را بر همه هنرمندان واقعی این عرصه مهم که اولین سالی است که تئاتر در همه دنیا تعطیل می باشد را تبریک می گوئیم…

در این روزهای تلخ کرونایی برخی از چهره های مشهور کشورمان روز جهانی تئاتر را از یاد نبرده و این روز خاص که جهانی می باشد را به همه هنرمندان این عرصه تبریک گفته اند. در ادامه پیام های خاص این عزیزان را برای تبریک روز جهانی تئاتر را در نیک صالحی مشاهده می کنید.

تبریک روز جهانی تئاتر

هفتم فروردین‌ مطابق با ۲۷ مارس که به عنوان روز جهانی تئاتر نامیده شده، از سال ۹۶ به عنوان روز ملی هنرهای نمایشی در تقویم رسمی به ثبت رسیده است.

بهاره رهنما نوشت : روز جهانی تیاتر مبارک… من ۲۸ساله که بازیگرم و بیست ساله که تیاتر بازی میکنم در نزدیک پنجاه اثری که بازی کردم همه شون رو بجان و دل دوست دارم گذاشتن عکسی از “فصل فراموشی”بیشتر بخاطر اینه که تقریبا از آخرین کارهای عاشقانه ای است که به قلم من و با بازی من دیده اید و مورد لطف بسیار شما قرار گرفت! به هر حال تیاتر عشق بزرگی در زندگی من بعد از مادری است نوعی حس خلق کردن که بی شباهت با مادری نیست و به شدت علاقه و حضور من رو در سال های اخیر بخودش معطوف کرده و افتخار دارم که سال هاست پر کار ترین بازیگران نمایش کشورم هستم،خدا صحنه را از ما نگیرد صحنه مقدسی که تولد دوباره ام در ۲۵سالگی بر آن بود و بارها گفته ام میدانم خداحافظی ام از این جهان هم بر صحنه نمایش اتفاق خواهد افتاد.

بهاره رهنما

فرناز رهنما نوشت : روز جهانی تئاتر مبارک ?عکس مربوط به تمرینهای نمایش بانوی آوازه خوان به کارگردانیه علیرضا کوشک جلالی میباشد ?

فرناز رهنما

مریم امیرجلالی نوشت : به بهانه روز جهانی تاتر .? وعکسی یادگاری ازتولد استاد محمد علی کشاورز عزیز ?

مریم امیرجلالی

تبریک روز جهانی تئاتر به سبک چهره های ایرانی

مجید مظفری نوشت : دروددوستان. نمایش دو جلاد. کارگردان ایرج انور. بازیگران ازراست به چپ ایستاده. هوشنگ توکلى. خودم. نشسته روى صندلى خانم لرتا. آرش استادمحمد. على رضامجلل. نشسته. محمد زاهد. اکبررحمتى. دیگه نمیدونم. روزجهانى تاتر مبارک. به همکاران محترم تبریک میگویم.درضمن درگذشته سرکارخانم فرزانه تائیدى رو به جامعه تاتر تسلیت میگم روحش شاد.

مجید مظفری

نسیم ادبی نوشت : روز جهانی تیاتر رو به همه رفیقای درجه یک بازیگرم و همه عاشقان تئاتر و همه کسانی که روی صحنه رفتن رو تجربه کردن تبریک میگم ایشالا چراغ تیاتر هیچوقت خاموش نشه و ما همچنان روی صحنه عشق کنیم❤️❤️❤️

نسیم ادبی

آناهیتا همتی نوشت : در #روز_جهانی_تئاتر #تئاتر در همه جای دنیا #تعطیل است.

آناهیتا همتی

سمیرا حسینی نوشت :هیچ چیز در جهان برایم لذت بخش تر از اجرای نقش در مقابل مخطبینم نیست،
با بروز این اتفاقات (کرونا) اکنون بزرگترین لذت زندگی ام دست نیافتنی ست??? امیدوارم با همکاری و اتحاد همگی مان این روزها را پشت سر بگذاریم , به امید اجراهای دوباره تاتر ??❤️?? #روز_جهانی_تئاتر گرامی

سمیرا حسینی

سیما خضرآبادی نوشت : روز جهانی تئاتر مبارک?

سیما خضرآبادی

برزو ارجمند نوشت : روز جهانی تاتر مبارک ????

برزو ارجمند

رزیتا غفاری نوشت : روز “جهانی تئاتر ” مبارک.?

رزیتا غفاری

سروش جمشیدی نوشت :روز جهانی تیاتر مبارک …. امیدوارم شرایط خیلی بهتری برای این هنر و هنرمندان این عرصه در سرزمینمون فراهم بشه و مهربانانه تر باهاش رفتار بشه ..عکس مربوط به نمایش “شب” هستش که در سال ٩٧ در تماشاخانه شهرزاد با تعداد محدودی اجرا به روی صحنه رفت.

سروش جمشیدی

آشا محرابی نوشت : روز جهانى تئاتر مبارک??

آشا محرابی

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

همچنین بخوانید :  رقابت ستاره های سینمای ایران از لیلا و الناز تا سحر و باران +تصاویر
تاریخ بروزرسانی : 2020-03-26 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi