فرزند امیر کربلایی زاده و همسرش با چالش لبخند به دنیا آمد

فرزند امیر کربلایی زاده و همسرش با چالش لبخند به دنیا آمد سینمای ایران و جهان

امیر کربلایی زاده بازیگر و کمدین مشهور کشورمان و همسرش پوران مرادی پسرشان در اسفند ماه در این روزهای پر التهاب به دنیا آمد و با لبخندی زیبا به زندگی سلام کرد.

شهره سلطانی بازیگر کشورمان با انتشار عکسی از تولد پسر امیر کربلایی زاده کمدین مشهور خنداونه خبر دارد و تولد نیکان کربلایی زاده را به پدر و مادرش تبریک گفته و آرزوی سلامتی و روزهای زیبای را برای این نوزاد تازه به دنیا آمده کرده است. در ادامه ضمن تبریک به این بازیگر مشهور و همسرش عکس فرزند امیر کربلایی زاده را در Niksalehi  مشاهده کنید

فرزند امیر کربلایی زاده

امیر کربلایی زاده بازیگران ئئاتر و تلویزیونو کمدین متولد ۲۴ مهر ماه ۱۳۵۸ در شهر تهران می باشد و ۳۷ سال سن دارد. وی فعالیت نمایشی و بازیگری خود را از سال ۱۳۶۸ در مدرسه آغاز نمود و همزمان با آن وارد کلاس‌ های آموزشی تئاتر در کانون فرهنگی و هنری شهید مطهری شد.

شهره سلطانی نوشت: آقا نیکان قشنگ ما پسر امیر کربلایی زاده عزیز با شرکت در چالش لبخند پا ب این زندگى گذاشت ?پسرمون قشنگ و آروم و خندانه ?آرزو میکنم قبل از اینکه یه کم بزرگتر بشه همه چى واقعا بر وفق مراد باشه و روزهای قشنگ و امن و تمیز بدور از هر بیمارى و بیکارى و بیعارى و تجربه کنه ?. حتما و حتما قدمش پر از برکت و روزیه . خداوند حافظ خودش و خانواده اش باشه ?❤️
خداوند حافظ همه بچه ها و موجودات سالم و پاک روى زمین باشه ????

نیکان فرزند امیر کربلایی زاده

امیر کربلایی زاده و همسرش در دوران حاملگی

امیر کربلایی زاده

امیر کربلایی زاده در خنداونه

ازدواج و فرزند امیر کربلایی زاده

وی با پوران مرادی در سال ۹۳ که نویسنده تئاتر می باشد ازدواج نموده است. وی به تازگی پدر شده و پسرش نیکان به دنیا آمده است و شهره سلطانی بازیگر کشورمان با انتشار عکسی از پسر وی برایش آرزوی سلامتی کرده است.

امیر کربلایی زاده و مادرش

عکس های امیر کربلایی زاده

امیر کربلایی زاده و همسرش

گفتنی است حضور امیر کربلایی زاده به عنوان یک استند آپ کمدین در ببشترین شهرتش را مدیون خندوانه و اجراهای استندآپ بی نظیر اش است که توجه تماشاگرام و مخاطبان را به خود جلب کرد و شهرت زیادی را به دست آورد.

امیر کربلایی زاده و رامبد جوان

امیر کربلایی زاده در کنار همسرش

عکس های امیر کربلایی زاده

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

همچنین بخوانید :  تولد مهران مدیری مجری محبوب دورهمی و سلطان طنز ایران
تاریخ بروزرسانی : 2020-03-03 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi