جشن تولد پسر احسان کرمی بازیگر سریال هم گناه

جشن تولد پسر احسان کرمی بازیگر سریال هم گناه سینمای ایران و جهان

احسان کرمی بازیگر مجری و خواننده کشورمان با انتشار تصاویری از جشن تولد پسرش نیک مهر در صحفه شخصی اش تولد ۷ سالگی وی را تبریک گفته است.

بازیگر مشهور و به قولی مرد هزار چهره سینما خانواده اش مدتی است در خارج از ایران زندگی می کنند و وی به تازگی در کنار آن ها زادروز ۷ سالگی پسرش نیک مهر را برگزار کرده است. در ادامه جشن تولد پسر احسان کرمی را در نیک صالحی مشاهده کنید.

تولد پسر احسان کرمی

آقای بازیگر متولد تیر ماه ۱۳۵۹ در تهران می باشد و مجری، بازیگر و صداپیشه می باشد و که فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ در رادیو آغاز کرده‌ است. وی علاوه بر اجرا که حرفه اصلی اوست بازیگری و خوانندگی هم کرده است. وی مدرک کاردانی تشریفات دارد و دوره‌های فیلم سازی نیز گذرانده است.

و که به تازگی در سریال هم گناه بازی کرده است این روزها در خارج از کشور به سر می برد.

احسان کرمی با انتشار تصاویر جشن تولد پسرش در اینستاگرام نوشت : بزرگترین نقطه ضعف و بزرگترین نقطه قوت پدرها و مادرها بچه هاشون هستند. هفت سالگیت مبارک قوت جانِ ما

خدا برای تو و همه بچه های زمین بسازه شادی و برکت و سلامتی روزی تو و همه بچه ها ….

تولد پسر احسان کرمی

تولد پسر احسان کرمی

تولد پسر احسان کرمی

کیک تولد نیک مهر

جشن تولد پسر احسان کرمی بازیگر سریال هم گناه

نیکمهر فرزند احسان کرمی

آشنایی و ازدواج آقای بازیگر

من در این سال‌ها حدود ۴۰ شغل عوض کردم؛ یکی از شغل‌های من تور لیدر بود؛ مثلا هوس می‌کردم که به اصفهان بروم و تور یک روزه به اصفهان می‌بردم. در یکی از این سفرها با همسرم آشنا شدم؛ البته من و همسرم با یکدیگر بزرگ شدیم چون من از ۱۹ سالگی با او آشنا شدم و با یکدیگر ازدواج کردیم و حالا یک پسر داریم و همه چیز خوب و نرمال است.

تولد پسر احسان کرمی

خانواده احسان کرمی

جشن تولد پسر احسان کرمی بازیگر سریال هم گناه

پدر و مادر احسان کرمی

همسرم همیشه می‌گفت که هیچ وقت دلم نمی‌خواهد با شخص معروفی ازدواج کنم؛ اما من همیشه به او می‌ گفتم که روزی مشهور خواهم شد. طبیعی است که وقتی تا ۲۵ الی ۲۶ سالگی مشهور نشده‌ اید طرف مقابل‌تان باور نخواهد کرد که ممکن است روزی مشهور شوید. این اتفاق عملا اتفاق افتاد.

بازیگر

احسان کرمی و پسرش

بازیگر

احسان کرمی در کنار پسرش

جشن تولد پسر احسان کرمی

آقای بازیگر در ۱۹ سالگی ازدواج کرده و متاهل می باشد. این زوج دارای یک فرزند پسر به نام نیک مهر هم می باشند که به تازگی زادروز ۷ سالگی وی را جشن گرفته اند.

گفتنی است پسر وی به همراه مادرش در خارج از کشور زندگی می کنند و آقای بازیگر در رفت و آمد می باشد.

لازم به ذکر است که وی به عنوان نویسنده، گوینده و بازیگر آیتم ها در رادیو فعالیت داشته است. از جمله شبکه های رادیویی که وی با آن ها همکاری داشته است می توان به رادیو ایران، صدای آشنا، رادیو تهران و رادیو پیام اشاره کرد.وی در مقطعی از گویندگان برنامهٔ جمعه ایرانی نیز بود.احسان کرمی صداپیشهٔ شخصیت عروسکی عزیزم ببخشید در مجموعه تلویزیونی کلاه قرمزی می باشد.

بازیگر

احسان کرمی

بازیگر

آقای بازیگر و همسرش

احسان کرمی

عکس های اینستاگرام احسان کرمی

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2021-10-04 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :