تولد گلاب آدینه و تبریک متفاوت بازیگران از فقیهه سلطانی تا هلیا امامی

تولد گلاب آدینه و تبریک متفاوت بازیگران از فقیهه سلطانی تا هلیا امامی سینمای ایران و جهان

گلاب آدینه بانوی هنرمند کشورمان تولدش توسط برخی از خانم های بازیگر سرشناس کشورمان گرامی داشته شد و به نوعی برای وی سنگ تمام گذاشته اند.

بانوی برجسته و هنرمند کشورمان در آبان ماه سال ۳۲ در تهران متولد شده و یکی از چهره های مطرح تئاتر کشور است که در سینما نیز با فیلم مهمان مامان خوش درخشیده است. وی همسر سابق مهدی هاشمی است و دختری به نام نورا دارد. در ادامه پیام های تبریک تولد گلاب آدینه را در نیک صالحی مشاهده کنید.

تولد گلاب آدینه

گلاب آدینه متولد ۲۲ آبان ماه ۱۳۳۲ تهران، فارغ التحصیل رشته اقتصاد سیاسی از دانشگاه ملی است. وی در فاصله سال های ۷۶-۱۳۶۷ به آموزش بازیگری برای گروه های مختلف سنی در مدارس و مؤسسات آموزشی مانند مدرسه هنر و ادبیات کودکان و نوجوانان وابسته به صدا وسیما پرداخت و نمایش هایی مانند «گل دوستی»، «یک روز زیبا»، «خاطره» و «خبر خوش» را اجرا کرد.

او فعالیت هنری را سال ۱۳۵۴ با گروه تئاتر دانشجویی «پیاده» به سرپرستی مهدی هاشمی
و داریوش فرهنگ آغاز کرد. آدینه در کارنامه هنری خود موفقیت های جشنواره ای
داخلی فراوانی را به ثبت رسانیده است.

تولد گلاب آدینه

گلاب آدینه در کنار همسر سابق و دخترش نورا

نورا هاشمی

گلاب آدینه و دخترش

تبریک تولد گلاب آدینه توسط هنرمندان

برخی از هنرمندان مشهور کشورمان از جمله بهنوش طباطبایی , آناهیتا همتی , شیرین بینا , هلیا امامی , فقیهه سلطانی , الهام پاوه نژاد تولد بانوی هنرمند و توانای کشورمان را اینگونه تبریک گفته اند.

بهنوش طباطبایی : خانم آدینه جونم! تیر ماه ۹۲ ، وقتی برای اولین جلسه تمرین نمایش “سیندرلا “ ی جلال تهرانی عزیز به منزل شما آمدم،
به من گفتید می تونم شما رو “بهی جون “ صدا بزنم ….. من دلم غنج زد برای این حسن خطاب ..هر بار که می خواستیم با هم عکس بگیریم
میگفتید بهی جون! باید محبت بین آدمها حتما در عکس یادگاری هم خودش رو نشون بده … همیشه دستهای هم رو می گرفتیم..
الهی زودتر بتونم دوباره شما رو در آغوش بگیرم تولدتون مبارک ما باشه خانم آدینه جونم..

تولد گلاب آدینه

بهنوش طباطبایی و گلاب آدینه

تولد گلاب آدینه

تولد گلاب آدینه

شیرین بینا : ?دوست عزیزم گلاب جان آدینه واقعا که لبخند زیباتون قشنگتر از خندیدن این شکوفه های بهاریه . این عکس رو از صفحه فقیهه جان برداشتم اونقدر قشنگ بود که گفتم باید این عکس زیبا صفحه منم مزین کنه به روی ماه و پر از آرامش تون. ?
خدا پناهتون. تولدتون مبارک ?????

شیرین بینا

شیرین بینا

آناهیتا همتی : یاد بعضی نفرات، روشنم می دارد #نیما_یوشیج گلاب جون تولدتون هزاران بار مبارک.

آناهیتا همتی

آناهیتا همتی

هلیا امامی : تولدتون مبارک بانو جان ❣️

هلیا امامی

هلیا امامی

فقیهه سلطانی : و چه ترانه ها که از لبخند تو زاده شد ، آن زمان که اندیشه ات را به جانمان پیوند زدی !!تولدت مبارک بانوی بی بدیل من ❤️?❤️

فقیهه سلطانی

فقیهه سلطانی

الهام پاوه نژاد : هرچقدر هم دلم تاریک باشه ، اما به شما فکر می‌کنم که امروز ، زادروز مبارک‌تان هست و به ذوق دلم می‌لرزد گرچه نمی‌توانم دیدنتان به دست‌بوسی بیایم، اما چشم می‌بندم و تمام خاطرات شیرینی که با شما دارم مرور می‌کنم و زیر لب می‌ گویم:

برون شو ای غم از سینه

که لطفِ یار می‌ آید

گلاب بانو جان خودتون می‌ دونید چقدر عزیز و‌ برایم یگانه‌ اید. همیشه از شما آموختم و این زادروز را به فال نیک می‌ گیرم تا غبار غم را از دیوار این خانه‌ی مجازی اندکی پاک کنم به عطر زیبای نام‌تان و به لبخندی که همیشه کنار شما به دل و جانم می‌ نشیند…زادروزتان بر من و ما و هنر این خاک مبارک است…روی ماهتون را مجازی می‌بوسم تا عمر و کرونا مجال دیدار حقیقی دهد. بسیار دوست می‌ دارم‌تان.
.آبان ۱۳۹۹. ♥️??♥️.
عکس مربوط به بهار گذشته و بعد از اجرای #عاشقانه_های_خیابان در سالن سمندریان در تماشاخانه ایرانشهر

گلاب آدینه

تبریک الهام پاوه نژاد برای تولد گلاب آدینه

نورا هاشمی دختر گلاب آدینه

نورا هاشمی (متولد ۱۳۶۲) تنها فرزند گلاب آدینه و مهدی هاشمی توسط والدینش پا به تلویزیون گذاشت. اما کمی بعد توسط همسرش سیاوش اسعدی (کارگردان) وارد دنیای سینما شد و چند فیلم سینمایی از جمله جیب بر خیابان جنوبی را بازی کرد. این زوج هنرمند یک فرزند دارند.

نورا هاشمی

گلاب آدینه و دخترش نورا هاشمی

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

تاریخ بروزرسانی : 2020-11-12 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :