بیوگرافی کاوه آهنگر بازیگر نقش فرشید در سریال سرباز

بیوگرافی کاوه آهنگر بازیگر نقش فرشید در سریال سرباز سینمای ایران و جهان

کاوه آهنگر برادر امید اهنگر بازیگر علی کوچولو در سریال سرباز در کنار بازیگرانی هم چون آرش مجیدی و نیما شعبان نژاد در نقش فرشید به هنرنمایی پرداخته است.

کاوه آهنگر بازیگر جوان و آینده دار کشورمان که در یک خانواده هنری متولد شده است در سریال سرباز به کارگردانی هادی مقدم دوست در نقش فرشید یکی از هم خدمتی های یحیی هنرنمایی می کند. وی بازیگری را از کودکی آغاز کرده است. در ادامه عکس ها و بیوگرافی کاوه آهنگر را در نیک صالحی مشاهده کنید.

بیوگرافی کاوه آهنگر

کاوه آهنگر در سال ۱۳۶۸ در تهران متولد شد.او از ۳ سالگی بازیگری را آغاز کرد. او به واسطه پدرش رضا آهنگر و برادرش امید آهنگر بازیگری را شناخت و آن را ادامه داد.از کارهایش می توان به فیلم های بوتیک، بانوی من و آسمانی پرستاره اشاره کرد، اما بازی در نقش نوجوانی دکتر قریب دیدگاه او را نسبت به هنر و بازیگری عوض کرد.به قول خودش حضور در این کار برایش مثل رفتن به دانشگاه بوده است.

بیوگرافی کاوه آهنگر

کاوه آهنگر

بیوگرافی کاوه آهنگر

عکس های کاوه آهنگر

بیوگرافی کاوه آهنگر در نقش فرشید چیت چی در سریال سرباز

کاوه آهنگر بازیگر سریال سرباز که پخش آن همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان از شبکه سوم سیما آغاز شده است متولد ۱۳۶۸ در تهران است.

رضا آهنگر پدر کاوه از مدیران تولید صدا و سیما است که در سال ۱۳۸۰ به دلیل ابتلا به تومور مغزی درگذشت و مادر و خواهر او نیز در زمینه طراحی صحنه فعالیت دارند. برادرش امید نیز بازیگر بود و در حال حاضر در هلند کارگردان است. امید آهنگر همان بازیگر سریال علی کوچولو است که نخستین بار در سال ۱۳۶۴ از شبکه اول سیما برای کودکان پخش شد.

کاوه آهنگر

کودکی کاوه آهنگر در آغوش خانم بازیگر

کاوه آهنگر

بازیگران سریال سرباز

کاوه آهنگر بازیگری را از سه سالگی و با همکاری پدرش در سریال آپارتمان آغاز کرد اما شهرت وی بخاطر بازی در نقش کودکی دکتر قریب در سال ۱۳۸۶ بود. او که از ابتدا حمایت پدر را هم داشت قراردادهای گرانی را هم امضا می کرد و خودش می گوید در سال ۷۷ برای سریالی به نام ساعت سحرآمیز ماهی دو میلیون و ۳۰۰ هزار تومان دستمزد دریافت می کردم.

کاوه آهنگر فعلا مجرد است و ازدواج نکرده است. او از سه سالگی بازیگری را با حمایت پدرش آغاز کرد و در سال ۱۳۷۲ در حالی که تنها ۴ سال داشت در سریال آپارتمان به کارگردانی اصغر هاشمی بازی کرد و در سال ۱۳۷۹ در ۱۱ سالگی در سریال پس از باران نقش آفرینی کرد.

کاوه آهنگر

کاوه آهنگر با نیما شعبان نژاد و علی هاشمی

کاوه آهنگر

کاوه آهنگر در جشنواره فیلم فجر

از کارهای کاوه آهنگر می توان به فیلم های بوتیک، بانوی من و آسمانی پرستاره اشاره کرد، اما بازی در نقش نوجوانی دکتر قریب بود که باعث درخشش شد. او مدت پنج سال در پروژه فیلم برداری این سریال حضور داشت و به تعبیر خودش بعد از اتمام فیلمبرداری و پخش سریال به شدت مورد توجه مردم قرار گرفته است.

کاوه آهنگر

عکس های کاوه آهنگر

کاوه آهنگر

کاوه آهنگر

کاوه آهنگر بزرگترین آرزوی زندگی اش را گرفتن اسکار در رشته کارگردانی عنوان کرده است:

فکر می‌ کنم آرزوها شاید دور یا نزدیک باشند اما دست‌ نیافتنی نیستند. هر چیز که درون من
شکل می‌ گیرد حتما می‌ توانم به آن برسم اما دورترین آرزویم گرفتن اسکار در رشته کارگردانی
است و داشتن یک زندگی بی‌حاشیه و امن.

کاوه آهنگر

کاوه آهنگر و ارش مجیدی در پشت صحنه سرباز

کاوه آهنگر

عکس های اینستاگرام کاوه آهنگر

روزیاتو , سلام سیما

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تاریخ بروزرسانی : 2020-05-16 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :