بیوگرافی بهرنگ علوی بازیگر نقش فراز در سریال پرگار

بیوگرافی بهرنگ علوی بازیگر نقش فراز در سریال پرگار سینمای ایران و جهان

بهرنگ علوی بازیگر جوان کشورمان با سریال تلویزیونی هشت و نیم دقیقه به اوج شهرت رسید و با فیلم سینمایی دربند نشان داده که آینده روشنی در بازیگری دارد.

بازیگر نقش فراز در سریال پرگار سالهاست که در عرصه بازیگر فعالیت دارد و تا کنون در سینما تئاتر و تلویسزیون درخشیده است. وی هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد و همواره با استایل های عجیب خود سوژه رسانه ها بوده است. در ادامه بیوگرافی بهرنگ علوی و عکس های از وی را در نیک صالحی مشاهده کنید.

بیوگرافی بهرنگ علوی

بهرنگ علوی متولد سال ۱۳۵۹ می باشد. او متولد تهران و فروردین ماهی است، بهرنگ علوی در رشته بازیگری و همچنین کامپیوتر تحصیل کرده و از سال ۱۳۷۰ وارد دنیای سینما شده است. بهرنگ علوی با بازی در سریال هشت و نیم دقیقه و همچنین فیلم لانتوری به شهرت رسید.

او از کودکی به شدت به بازیگری علاقه داشت و بازیگری را از تاتر مدرسه آغاز کرد. او علاوه بر کار بازیگری به عکاسی و نویسندگی و طراحی مد و لباس مشغول است.

بیوگرافی بهرنگ علوی

کودکی آقای بازیگر

بیوگرافی بهرنگ علوی

بازیگران سریال هشت و نیم دقیقه

او تاکنون در چندین اثر سینمایی و تلویزیونی به ایفای نقش پرداخته است که به مهمترین آنها در سینما می توان به فیم دربند, مرگ ماهی, امکان مینا و لانتوری اشاره کرد.

او در سریال هایی نظیر نردبام آسمان, قفسی برای پرواز, معمای شاه (در نقش ارتشبد حسین فردوست ) و سریال هشت و نیم دقیقه ( در نقش فرزین ) به ایفای نقش پرداخته است.  ویکاندیداى نقش مکمل بازیگرى مرد براى فیلم دربند و همچنین دیپلم افتخار بازیگرى مرد از جشنواره تاتر فجر شده است.

بازیگر مرد

بهرنگ علوی

سام درخشانی

سام درخشانی و آقای بازیگر

خانواده آقای بازیگر

وی تک فرزنداز یک خانواده سه نفره است. پدر او (فرهنگى) از مدیران آموزش و پروش و مادرش از مدیران شرکت مخابرات است. او از کودکى به شدت به بازیگرى علاقه داشت و بازیگرى را از تاتر مدرسه آغاز کرد.

در سنین نوجوانى با یک تاتر مدرسه اى بهترین بازیگر منطقه ۶ و استان تهران شد.
پس از آن در سال ١٣٧٠ براى یک تاتر آدمک چوبى به کارگردانى جهانگیر طاهرى
به صورت رسمى و حرفه اى انتخاب شد و بر روى صحنه تاتر در سالن قشقائى
مجموعه تاتر شهر رفت. پس از چند سال وقفه به خاطر ادامه تحصیل مجددا با تاتر آغاز به کار کرد.

بیوگرافی بهرنگ علوی

بیوگرافی بهرنگ علوی

فراز سریال پرگار

فراز سریال پرگار

فعالیت های دیگر بازیگر سریال پرگار

بهرنگ علوی علاوه بر کار بازیگری به عکاسی و نویسندگی و طراحی مد مشغول است. وی همچنین سفیر حمایت از کودکان کار و زنان بی سرپرستو برگزارکننده گالرى ها و بازارچه هاى خیریه است. وی در ورزش هاى شنا ، اتومبیلرانى ، یوگا ، بیلیارد تبحر خاصى دارد. تیم مورد علاقه او : یوونتوس ایتالیاست و مبتکر مکتب بهیسم یا فرهنگ شاد زیستن است.

سریال پرگار

بازیگران سریال پرگار

بیوگرافی بهرنگ علوی بازیگر سریال پرگار

سریال «پرگار» به کارگردانی شهرام شاه‌ حسینی و تهیه‌ کنندگی امیر پوررحمانی می باشد و در این سریال بهرنگ علوی بازیگر نقش فراز می باشد که در این سریال بازی کرده است.

محبوبه (مرجانه گلچین) که دوباره با منعم (رضا امامی) ازدواج کرده است، منعم هم که با فرشته (الهام طهموری) قبلتر ازدواج کرده و پسری داشته است حال پسرش مرده است و این دلیل برگشت او و محبوبه به ایران است و فراز (بهرنگ علوی) برادر منعم هم به دختر بزرگتر ناصر تجلی علاقه پیدا کرده است و محبوبه او را برای فراز خواستگاری می‌ کند و …

سریال پرگار

سریال پرگار

بهرنگ علوی

بازیگران جوان سریال پرگار

وی در این سریال در کنار هنرمندانی همچون مرجانه گلچین، الهام طهموری، مریم سرمدی،
سهیلا جوادی، مریم سردشتی، فریبا کوثری، بابک کریمی، تیما پور رحمانی،
حسین روزمه، رضا امامی، فاطمه مرتاضی، علی عمرانی، زهره نعیمی، فریبا جدی کار،
نجوا صاحب الزمانی، امیررضا دلیری و کتایون علیزاده به ایفای نقش پرداخته است.

جمشید هاشم پور

جمشید هاشم پور و آقای بازیگر

آریا پیکس , عصر ایران

رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2020-06-16 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :