عکس های افسانه کمالی بازیگر نقش فرزانه در سریال سرباز

عکس های افسانه کمالی بازیگر نقش فرزانه در سریال سرباز سینمای ایران و جهان

افسانه کمالی که دوره های بازیگری را در موسسه کارنامه سپری کرده است دانش آموخته مقطع فوق لیسانس دانشگاه تربیت مدرس در رشته فیزیولوژی می باشد و در این شب ها در سریال سرباز هنرنمایی می کند.

افسانه کمالی فرزانه سریال سرباز تجربه کارگردانی تئاتر را در کارنامه کاری خود دارد و با تحصیلات عالیه خود می خواهد در عرصه هنری گام های آهسته و به دور از هر گونه حاشیه ای را بردارد. وی با سریال سایه بان به اوج شهرت رسید و یک برادر کوچکتر از خود به نام بابک دارد. در ادامه عکس های افسانه کمالی را در نیک صالحی مشاهده کنید.

عکس های افسانه کمالی

افسانه کمالی متولد ۱۹ خرداد ۱۳۶۶ در تهران، بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. افسانه کمالی در سال ۱۳۹۴ با فیلم یک روز بخصوص به کارگردانی همایون اسعدیان وارد سینما شد و در سال ۹۶ با بازی در سریال سایه بان فعالیت رسمی خود را در تلویزیون شروع نمود.

عکس های افسانه کمالی

کودکی افسانه کمالی

عکس های افسانه کمالی

عکس های اینستاگرام افسانه کمالی

افسانه کمالی انارکی دارای دیپلم علوم تجربی است و ورودی ۸۴ لیسانس زیست شناسی جانوری از دانشگاه شهید بهشتی می باشد و رتبه ۲ کنکور فوق لیسانس سال ۹۰ رشته فیزیولوژی پزشکی دانشگاه تربیت مدرس است. همچنین وی از سال ۹۳ در رشته بازیگری حرفه ای در موسسه کارنامه مشغول تحصیل می باشد.

افسانه کمالی

افسانه کمالی و برادرش

افسانه کمالی

افسانه کمالی در کنار متین ستوده و بهار ارجمند

افسانه کمالی در سال ۹۴ با بازی در فیلم یک روز بخصوص به کارگردانی همایون اسعدیان وارد سینما گردید. همچنین حضور او در سریال سایه بان در نقش دختری به نام سارا اولین حضور او در قاب تلویزیون را رقم زده است. او همچنین در سریال سر دلبران که در رمضان ۹۷ پخش گردید در نقش مهتاب حضور داشته بود.

افسانه کمالی

افسانه کمالی بازیگر سریال سرباز

افسانه کمالی

افسانه کمالی و آزاده زارعی

عکس های افسانه کمالی بازیگر سرباز

سرباز مجموعه تلویزیونی به کارگردانی هادی مقدم‌ دوست می باشد که در این ایام ماه مبارک رمضان در
شبکه سه سیمادر حال پخش است و افسانه کمالی در نقش فرزانه خواهر فرشید با بازی کاوه اهنگر می باشد.

این سریال حکایت سرباز وظیفه‌ ای به نام یحیی، همسرش یلدا و رفقای هم خدمتی‌اش است و در خلاصه داستان آن آمده‌است: در وفای عشق تو مشهور خوبانم چو شمع، شب نشین کوی سربازان و رندانم چو شمع…

افسانه کمالی

افسانه کمالی

افسانه کمالی

افسانه کمالی و محمدرضا غفاری در سریال سایه بان

آرش مجیدی، الیکا عبدالرزاقی، پدرام شریفی، رویا تیموریان، نیما شعبان نژاد، سیاوش خیرابی، علی عامل هاشمی، جمال اجلالی، اسماعیل محرابی، گلوریا هاردی، افسانه کمالی، جواد خواجوی، فرحناز منافی ظاهر، کاوه آهنگر، مهتاب ثروتی، محبوبه صادقی، دریا بخشنده، مهدی مستبصری و … از بازیگران این مجموعه هستند.

افسانه کمالی

افسانه کمالی بازیگر جوان

افسانه کمالی

افسانه کمالی کارگردان تئاتر

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تاریخ بروزرسانی : 2020-05-18 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :