علی عامل هاشمی بازیگر نقش شهاب در سریال سرباز و همسرش پگاه

علی عامل هاشمی بازیگر نقش شهاب در سریال سرباز و همسرش پگاه سینمای ایران و جهان

علی عامل هاشمی بازیگر سریال های کامیون و سرباز دانش آموخته بازیگری است و برادر هدایت هاشمی می باشد وی سالهاست با همسرش پگاه ترکی ازدواج کرده است.

علی هاشمی بازیگر سرشناس کشورمان برادر هدایت هاشمی که وی نیز بازیگر می باشد هستند و یک برادر دیگر نیز دارند. وی در عرصه کارگردانی نیز فعالیت دارد و با سریال چک برگشتی به اوج شهرت رسیده است. بازیگر سریال سرباز ازدواج کرده است و همسرش طراح لباس می باشد. در ادامه عکس های علی عامل هاشمی و همسرش پگاه ترکی را در Niksalehi مشاهده کنید.

علی عامل هاشمی بازیگر سرباز

علی عامل هاشمی بازیگر نقش شهاب در سریال سرباز متولد ۲ شهریور ۱۳۶۵ در سبزوار، بازیگر است. او دارای مدرک فوق دیپلم نویسندگی از دانشگاه فردوس مشهد است و لیسانس بازیگری خود را هم از دانشگاه آزاد اراک دریافت کرده است.

علی عامل هاشمی بازیگر نقش شهاب در سریال سرباز و همسرش پگاه

علی عامل هاشمی

علی عامل هاشمی

بازیگران سریال کامیون

بازیگر نقش شهاب در سریال سرباز برادر کوچکتر هدایت هاشمی است که با نقش اوس موسی در سریال پایتخت شناخته می شود. نام کامل علی عامل هاشمی سید علی عامل هاشمی پور طوسی موسوی مطلق است و بازیگری را از سال ۱۳۸۰ وقتی  ۱۵ ساله بود با نمایشی بنام داستان جنگل به کارگردانی حمید پورآذری آغاز کرد و به صورت حرفه ای وارد این رشته شد.

علی هاشمی مدت ها به عنوان بازیگر تئاتر به فعالیت می پرداخت تا اینکه نمایشی بنام «مرد برهنه و مرند فراک پوش» را به تهیه کنندگی برادرش هدایت کارگردانی کرد و به این ترتیب وارد عرصه کار کارگردانی شد.

علی عامل هاشمی بازیگر نقش شهاب در سریال سرباز و همسرش پگاه

علی هاشمی و سعید آقاخانی

علی عامل هاشمی

سریال سرباز

بازیگر نقش شهاب در سریال سرباز اولین بار در سال ۱۳۸۹ وقتی ۲۴ ساله بود با فیلم سینمایی «لطفا مزاحم نشوید» به کارگردانی محسن عبدالوهاب جلوی دوربین رفت و بعد از اولین تجربه سینمایی، در سال ۱۳۹۰ با سریال چک برگشتی به کارگردان سیروس مقدم وارد قاب تلویزیون شد.

علی هاشمی بهمن ماه ۹۷ نیز چندین بار به عنوان استندآپ کمدین در برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان حضور پیدا کرد.

علی عامل هاشمی

علی هاشمی و همسرش

علی عامل هاشمی

علی هاشمی و مهدی هاشمی

علی هاشمی در سریال های چک برگشتی (سال ۱۳۹۰)، پروانه (سال ۱۳۹۲)، عکاس خانه (۱۳۹۳)، یادداشت های یک زن خانه دار (۱۳۹۴)، دشت آزادگان (سال ۱۳۹۵)، شب عید (سال ۱۳۹۶)، سریال سرباز (۱۳۹۸) و سریال کامیون (۱۳۹۸) ایفای نقش کرده است.

علی عامل هاشمی

علی عامل هاشمی و همسرش پگاه ترکی

علی عامل هاشمی

علی هاشمی و رضا عطاران

ازدواج علی عامل هاشمی بازیگر نقش شهاب در سرباز

علی عامل هاشمی در خرداد ماه ۱۳۹۳ و در سن ۲۸ سالگی با خانوم پگاه ترکی، طراح لباس ازدواج کرد که حالا بازیگر تئاتر شده است. پگاه ترکی متولد ۲۳ تیر ۱۳۶۷ است و در سریال های پریا، نون.خ، سریال آنام و … به عنوان طراح لباس حضور داشته است.

علی عامل هاشمی

عکس های علی هاشمی

علی عامل هاشمی

علی هاشمی در کنار همسرش

فیلم های سینمایی

لطفا مزاحم نشوید (۱۳۸۹)

هزار پا به کارگردانی (۱۳۹۶)

کارگردانی تئاتر

پابرهنه در پارک

مرد برهنه مرد فراک پوش

مردان بیوه

روزیاتو

رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2020-05-02 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :