گلاره عباسی در دورهمی از وسواس عجیب تا تاسیس سوینا و تصادف با مهران مدیری

گلاره عباسی در دورهمی از وسواس عجیب تا تاسیس سوینا و تصادف با مهران مدیری سینمای ایران و جهان

گلاره عباسی بازیگر بی حاشیه کشورمان مهمان برنامه دوهمی مهران مدیری بود و شبی به یادماندنی را رقم زد او درباره زندگی اش و کارهای که دوست دارد انجام دهد صحبت کرده است.

گلاره عباسی بازیگر جوان سینما تئاتر و تلویزیون که سینمای ویژه نابینایان به همت وی راه اندازی شده است در برنامه دورهمی از آرزوهایش برای نابینایان و زندگی شخصی اش و همچنین از تصادفی که با مهران مدیری داشته صحبت کرده است. در ادامه گفتگو گلاره عباسی در دورهمی را در Niksalehi بخوانید

گلاره عباسی در دورهمی

گلاره عباسی، بازیگر سینما و تلویزیون، با حضور در برنامه «دورهمی»، بار دیگر خاطره تصادفش با مهران مدیری را تعریف کرد و گفت: «مردم اسمم را نمی‌دانند، اما می‌دانند با شما تصادف کرده‌ام». مهران مدیری هم در پاسخ، به شوخی گفت: «شش سال پیش که این اتفاق افتاد، من دوباره دست روی زانوهایم گذاشتم و مجدد زندگی را از صفر شروع کردم.»

شب گذشته (جمعه ۲۳ اسفند) گلاره عباسی، بازیگر سینما و تلویزیون با حضور در برنامه «دورهمی» درباره راه‌اندازی سینمای ویژه نابینایان صحبت کرد.

گلاره عباسی در دورهمی مهران مدیری

گلاره عباسی در برنامه دورهمی

گلاره عباسی، درباره تاسیس سوینا (سینمای ویژه نابینایان) گفت: «آنقدر زحمت سوینا زیاد بود که نمی‌توانم بگویم تنهایی آن را تاسیس کردم و یکی از افرادی در این راه هم خیلی به من کمک کرد هم بسیار مرا تشویق کرد، مهران مدیری بود.»

گلاره عباسی و مهران مدیری

در ادامه برنامه، مدیری درباره وسواسی بودن عباسی گفت: «ایشان به قدر وسواسی هستند که حدودا یک ربع است آمده‌اند و از لحظه ورودشان تاحالا ۳۲ عدد دستکش مصرف کرده‌اند. تمام پشت صحنه را الکل زده، شلنگ انداختند و شستند. چایی و میوه هم نخوردند. حالا هم که روی صندلی نشسته‌اند، اذیت می‌شوند. نگران نباشید، صندلی با عنبر نسارا ضدعفونی شده.»

کودکی گلاره عباسی

گفتگو با گلاره عباسی در دورهمی

در بخشی از این گفت‌وگو، عباسی از مدیری پرسید آیا می‌ خواهد ماجرای تصادف‌ شان را که برای مردم بسیار جذاب است، تعریف کند که مدیری در پاسخ گفت: «خیر،احتیاجی نیست، کل ایران می‌ دانند شما نصف ماشین من را بردید. شش سال پیش که این اتفاق افتاد، من دوباره دست روی زانوهایم گذاشتم و مجدد زندگی را از صفر شروع کردم.»

همچنین بخوانید :  استایل بازیگران زن در سومین جشن عکاسان سینمای ایران!

عباسی هم در جواب گفت: «بعضی از افراد مرا نمی‌ شناسند، اما زمانی که مرا می‌بینند، می‌گویند شما همانی هستید که با آقای مدیری تصادف کردید؟ بعد می‌ پرسند شغل‌ تان چیست؟ یعنی تصادفم با شما، از خودم شناخته شده‌تر است.»

گلاره عباسی و همسرش

گلاره عباسی و همسرش با محسن چاوشی

عباسی در پاسخ به این سوال مدیری که «چرا این‌ قدر کم حاشیه هستی»، گفت: «نمی‌دانم،
من بسیار اهل فضای مجازی هستم اما فکر می‌کنم چون مدیریت می‌ کنم به مشکل نمی‌ خورم،
البته گاهی اوقات آدم فرصت ندارد که حاشیه داشته باشد.»

این بازیگر درباره آرزوی آینده خود و دغدغه فعلی‌ اش گفت: «در حال حاضر توانایی مالی این کار را ندارم و هنوز هم هیچ کاری نکردم اما خیلی علاقه دارم یک پلی لندی بسازم تا دوستان نابینا یک جای بازی داشته باشند.»

گلاره عباسی و پدرش

عکس های گلاره عباسی

عباسی در پایان گفت: «پدر من، یک جمله معروفی دارد که می‌ گوید قدرت عشق را دست کم نگیرید
و اگر بخواهم یک چیزی بگویم، این است که قدرت عشق را دست کم نگیریم،
عشق نجات دهنده همه چیز است. باید بیش‌تر عاشق باشیم.»

گلاره عباسی در کنار پدر و مادرش و احسان کرمی

گلاره عباسی

خبرآنلاین

تاریخ بروزرسانی : 2020-03-14 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi