گفت‌وگوی رزیتا غفاری با معروف‌ترین روحانی فضای مجازی +تصاویر

گفت‌وگوی رزیتا غفاری با معروف‌ترین روحانی فضای مجازی +تصاویر سینمای ایران و جهان

رزیتا غفاری بازیگر سینما و تلویزیون به عنوان مجری در برناهه هزار دستان با روحانی معروف فضای مجازی گفت و گویی انجام داده است.

رزیتا غفاری بازیگر سینما و تلویزیون که به عنوان مجری در برنامه هزار دستان که از شبکه نسیم در این ایام ماه محرم روی آنتن می رود با معروف ترین روحانی تویتر گفتگوی داشته است. رزیتا غفاری از بازیگرانی است که علاوه بر بازیگری و کارگردانی به عنوان مربی اسکی نیز فعالیت می کند و همسر وی عباس صالحی از چهره پردازان سینما و تلویزیون می باشد. وی از کسانی است که با سریال در پناه تو به شهرت رسید. جزئیات برنامه هزار دستان و تصاویری از رزیتا غفاری را در نیک صالحی ببینید

گفتگوی رزیتا غفاری بازیگر ایرانی با روحانی معروف

گفت‌وگوی رزیتا غفاری بازیگر سینما و تلویزیون با معروف‌ترین روحانی توییتر که قرار بود در ششمین قسمت از برنامه «هزار داستان» روی آنتن شبکه نسیم برود، امشب (سه‌شنبه ۲۷ شهریور ماه) در نهمین قسمت از فصل چهارم برنامه «هزار داستان» پخش می‌شود.

نهمین قسمت از فصل چهارم برنامه «هزار داستان» که با اجرای رزیتا غفاری به عنوان مجری و راوی قصه روی آنتن شبکه نسیم می‌رود، به روایت داستان معروف‌ترین روحانی توییتر که روزنامه گاردین با او به خاطر کار عجیبش مصاحبه کرده و همچنین و زن و شوهری که به خاطر یک دانش‌آموز تا دورترین روستاها رفتند، اختصاص دارد.

رزیتا غفاری بازیگر

رزیتا غفاری و روحانی معروف فضای مجازی

این برنامه قرار بود در ششمین قسمت از برنامه «هزار داستان» روی آنتن برود که توسط شبکه تغییر یافت و به نهمین قسمت موکول شد.

فصل چهارم برنامه «هزار داستان» به تهیه‌کنندگی جواد فرحانی و کارگردانی مریم نوابی‌نژاد در ماه محرم و صفر ساعت ۲۱ روی آنتن شبکه نسیم می‌رود و در ساعات یک بامداد، ۷ صبح، ۱۳ بعدازظهر بازپخش می‌شود.

رزیتا غفاری بازیگر

رزیتا غفاری و همسرش

خوب است بدانید :رزیتا غفاری و ایفای نقش جیحون

رزیتا غفاری درباره نقشش در مجموعه بازی نقاب‌ها به جام‌جم گفت: من در این مجموعه نقش جیحون
را بازی می‌کنم که متفاوت با دیگر نقش‌هایی است که تا امروز بازی کرده‌ام.
قصه در منطقه ترکمن‌نشین اتفاق می‌افتد و همین باعث شده تا نقش من هم ویژگی‌های خاص‌تری داشته باشد.
در مجموع نقش ساده‌ای نیست و برایم جذابیت‌های زیادی دارد.

وی ادامه داد: قصه سریال هم با ازدواج جیحون شروع می‌شود. البته مخاطبان داستان زندگی جیحون از زمان کودکی تا ۵۰ سالگی‌اش را می‌بینند. یکی دیگر از ویژگی‌های نقش این است که من با گریم، جیحون را از جوانی تا میانسالی بازی می‌کنم.

رزیتا غفاری بازیگر

رزیتا غفاری بازیگر ایرانی

رزیتا غفاری بازیگر

رزیتا غفاری

رزیتا غفاری بازیگر

رزیتا غفاری

این بازیگر درباره همکاری با سیروس حسن‌پور گفت: تا به حال با او کار نکرده بودم و خوشبختانه تعامل بسیار زیادی در کار با بازیگر دارد و امیدوارم تجربه خوبی در کنار هم کسب کنیم. البته من با آقای مهام، تهیه‌کننده همکاری قبلی داشتم و خاطرات خوبی با او دارم. بسیار خوش اخلاق و خوش قول است و نسبت به کارش هم اشراف زیادی دارد.

غفاری درباره دشواری کار کردن در شهرستان گفت: خیلی سخت است. بویژه این‌که نگران دختر کوچکم هستم.
به همین دلیل با گروه صحبت کردم که مداوم کار نکنم و بعد از یک مدت به تهران برگردم
و بعد دوباره برای ضبط به گروه ملحق شوم.

رزیتا غفاری بازیگر

عکس های رزیتا غفاری

رزیتا غفاری بازیگر

رزیتا غفاری بازیگر سینما و تلویزیون

رزیتا غفاری بازیگر

تصاویر متفاوت رزیتا غفاری

خبر آنلاین , جام‌جم

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
ماهی پرنده رو از نزدیک دیده بودید
تاریخ بروزرسانی : 2018-09-18 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :