گفتگوی جالب با طناز طباطبایی بازیگر ایرانی درباره نحوه ورودش به دنیای بازیگری +تصاویر

گفتگوی جالب با طناز طباطبایی بازیگر ایرانی درباره نحوه ورودش به دنیای بازیگری +تصاویر سینمای ایران و جهان

طناز طباطبایی برای اولین بار در مصاحبه ای درباره شرط و شروط پدرش برای بازیگر شدن وی صحبت کرده و اینکه چگونه در فیلم هیس دخترها فریاد نمی زنند نادیده گرفته شده به گفتگو نشست

طناز طباطبایی بازیگر ایرانی مهمان برنامه کافه آپارات بود و از بازیگری و دوست داشتن ستاره های سینما و جنس بازیگری آن ها در این برنامه صحبت کرده است. وی در بخش دیگری از سخنانش درباره نحوه ورودش به بازیگری و شرطی که پدرش برای وی در زمان ورود گذاشته بود صحبت کرده است. در ادامه جزئیات گفتگو با این ستاره سینما را در نیک صالحی بخوانید

ورود طناز طباطبایی بازیگر ایرانی به دنیای بازیگری

سلام سینما طناز طباطبایی در بخشی از برنامه اینترنتی «کافه آپارات» درباره ورودش به دنیای بازیگری و تحصیل در رشته کارگردانی تئاتر گفت:
«من اصلا به بازیگری فکر نمی‌کردم ولی همیشه قصه گفتن فیلم‌ها برام هیجان انگیز بود، همیشه دوست داشتم قصه گفتن در پرده سینما را تماشا کنم.

طناز طباطبایی

طناز طباطبایی , نوید محمدزاده , هومن سیدی

عکس های طناز طباطبایی

بعد از اینکه سنم بالاتر رفت، با فیلم «قرمز» به شدت به سینما و بازیگری علاقه‌مند شدم. ما وقتی داشتیم اسباب کشی می‌کردیم، بشقاب‌ها رو توی روزنامه گذاشتم و دیدم که نوشته «کارگاه آزاد بازیگری». به مادرم گفتم که یک کلاس بازیگری هم من برم، بد نیست. مادرم هم گفت برو و تجربه کن. با حرف مادرم، دو ماه دوره بازیگری دیدم و بعد از آن، علوم انسانی را کنار گذاشتم و خودم شخصا، از خیابان انقلاب کتاب‌های هنر رو گرفتم و شروع کردم، یک سال خودم هنر خوندم، کنکور دادم و تئاتر قبول شدم.»

طناز طباطبایی در کافه آپارات

طناز طباطبایی بازیگر زن

صحبت های طناز طباطبایی بازیگر ایرانی درباره شرط پدرش

طناز طباطبایی درباره دانشگاه رفتن و شرط پدرش برای بازیگری گفت: «پدر من، گفت که من به شما اجازه نمیدم از داخل کوچه بازیگر بشی، اگر میخوای و واقعا برای این موضوع هدف داری، برو دنبال هدفت، تلاش کن و به دستش بیار.»

فیلم های طناز طباطبایی

طناز طباطبایی و مهناز افشار

او در پاسخ به این پرسش که آیا در دوران حضورش در سینما، زمانی بوده که از ضایع شدن
حقش ناراحت و عصبانی باشد، گفت: «من سر فیلم سینمایی «هیس دخترها فریاد نمی‌زنند»
فکر می‌کردم حداقل برای بازیگر نقش اول جشنواره فیلم فجر نامزد بشم، اما من حتی نامزد هم نشدم،
آن نامزدی در نخستین حضورهای من در جشنواره فیلم فجر می‌تونست، مسیرهایی را برای من باز بکنه، یا کمکی بکنه یا در کمترین شکلش، میتونست دلگرمی برام باشه. بعد از آن، فکر کردم که سیستم جشنواره چجوریه؟ به نقش هست؟ به فیلم هست؟ به کیه؟ واقعا برام سوال شده بود.»

طناز طباطبایی بازیگر جوان

مهناز افشار و طناز طباطبایی

طناز طباطبایی

سلام سینما

همچنین بخوانید :  عکس های مهناز افشار بازیگر سینما در جشن بهار کنار فرشته های یک موسسه خیریه
تاریخ بروزرسانی : 2019-10-05 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :