گریم بازیگران مشهور در نمایش موزیکال بینوایان از سحر دولتشاهی تا نوید محمدزاده +تصاویر

گریم بازیگران مشهور در نمایش موزیکال بینوایان از سحر دولتشاهی تا نوید محمدزاده +تصاویر سینمای ایران و جهان

نمایش موزیکال بینوایان با حضور بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون هفته آینده به کارگردانی حسین پارسایی بر روی صحنه خواهد رفت

نمایش موزیکال بینوایان ۲۰ آبان ماه با حضور ستاره هایش بر روی صحنه خواهد رفت بازیگران مطرحی که هر کدام سابقه درخشانی را در عرصه بازیگری چه در تئاتر و چه در سینما و تلویزیون داشته اند از جمله پارسا پیروز فر کسی که تئاتر خواستگاه اصلی اوست و نوید محمدزاده بازیگر توانای فیلم سینمایی بدون تاریخ بدون امضاء , پریناز ایزدیار , سحر دولتشاهی , هوتن شکیبا , اشکان خطیبی و امیرحسین فتحی و به کارگردانی حسین پارسایی به زودی بر روی صحنه خواهد رفت. در ادامه تصاویر گریم بازیگران در نمایش بینوایان را در نیک صالحی ببینید.

گریم بازیگران نمایش موزیکال بینوایان

تست گریم بازیگران اصلی نمایش موزیکال «بینوایان» به کارگردانی حسین پارسایی و رهبری ارکستر بردیا کیارس در حال انجام است.

نمایش موزیکال «بینوایان» به کارگردانی حسین پارسایی و با حضور بازیگران مطرح سینما و تئاتر به زودی روی صحنه می‌ رود. همراه با تمرینات بازیگران، سارا اسکندری طراح گریم این پروژه نیز طراحی گریم شخصیت‌ های اصلی را آغاز کرده و این روزها مرحله تست گریم با حضور بازیگران در حال انجام است.

چهره های مشهور نمایش موزیکال بینوایان

امیر حسین فتحی

هوتن شکیبا

اشکان خطیبی در نقش ماریوس در نمایش بینوایان

پارسا پیروزفر در نقش ژان والژان، نوید محمدزاده در نقش ژاور، پریناز ایزدیار در نقش فانتین ، سحر دولتشاهی در نقش مادام تناردیه، هوتن شکیبا در نقش موسیو تناردیه، اشکان خطیبی در نقش ماریوس و امیرحسین فتحی در نقش آنجلراس (به ترتیب حضور صحنه‌ای) به همراه حدود ۳۰۰ بازیگر، خواننده و نوازنده در این اجرا حضور دارند.

همچنین بخوانید :  افتتاحیه نمایشگاه عکس نیکی کریمی با حضور چهره ها

این نمایش موزیکال «بینوایان» با رهبری بردیا کیارس از ۲۰ آبان در سالن تهران رویال هال روی صحنه می‌ رود.

بازیگران سرشناس نمایش موزیکال بینوایان

بازیگران نمایش موزیکال بینوایان عبارتند از :پارسا پیروزفر، نوید محمدزاده، پریناز ایزدیار، سحر دولتشاهی، هوتن شکیبا، اشکان خطیبی، امیرحسین فتحی . با همراهی ۳۰۰ بازیگر، خواننده و نوازنده….

پریناز ایزدیار در نقش فانتین

سحر دولتشاهی در نقش مادام تناردیه

نوید محمدزاده در نقش ژاور

پارسا پیروزفر در نقش ژان والژان در نمایش موزیکال بینوایان

خبر انلاین

تاریخ بروزرسانی : 2018-11-06 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :
logo-samandehi